Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Kdo briše teme na Forumu?

Vse o spletišču Gasilci.org ter pomoč pri uporabi foruma, predlagajte nove forume, povejte vaše mnenje, ...

Moderator: Peter

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Kdo briše teme na Forumu?

Objava Rafter » 10. februar 2005, 0:03

Janez Maratonec je danes dopoldne (malo pred deseto uro) odprl temo o kovčkih za prvo pomoč.
Zvečer, ko sem prišel iz LJ. sem mu hotel še nekaj dopisati, pa teme ni nikjer več.

A imam pravico izvedeti, kdo na Forumu briše celotne teme? :?

LP, R. :evil:
Rafter
moderator
moderator

Objave: 3021
Registriran: 10. junij 2003, 0:06

Objava Peter » 10. februar 2005, 0:08

Teme ni odprl janez, zato je bila pobrisana. Drugače je pa odgovor moderatorji vsak za svoj forum in včasih tudi jaz.
Uporabnikova podoba
Peter
Upravnik
Upravnik

Objave: 4860
Registriran: 5. julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica

Objava Rafter » 10. februar 2005, 0:10

Peter je napisal:Teme ni odprl janez, zato je bila pobrisana. Drugače je pa odgovor moderatorji vsak za svoj forum in včasih tudi jaz.

A ne? Kdo pa?

No, vseeno hvala za odgovor.

LP, R. :?
Rafter
moderator
moderator

Objave: 3021
Registriran: 10. junij 2003, 0:06

Objava Gregor K. » 10. februar 2005, 0:17

Verjetno kak navihani tečajnik iz Iga, ki je imel preveč časa.
Včasih se namreč zgodi, da kdo na računalniku po pomoti shrani uporabniško ime in geslo (auto complete).
Tako smo, ko sem bil na tečaju za informatika našli kar nekaj gesel za vstop v Vulkan za razne GZje in PGDje. Med drugim tudi za Markotov becirk (Zagorje). :shock: :lol: Verjetno se Metodg spomni je bil namreč poleg.
No, ampak smo na zadevo opozorili pravočasno, da ne bi komu kaka oslarija na pamet padla. :roll:
To, kar vemo, je kapljica, to, česar ne vemo, je morje. (Newton)

In nazadnje jo stakne, ki bila mu je kos...

http://www.facebook.com/pgdokonina
Uporabnikova podoba
Gregor K.
moderator
moderator

Objave: 3061
Registriran: 16. februar 2003, 13:20

ZS MODERATORJA

Objava silvano » 14. april 2005, 11:00

Na forumu sem po temo "Kako novačiti mlade v pgd" napisal:

S flašo pira!

Seveda je bil moj odgovor takoj zbrisan (glej prilogo).

Moj odgovor "moderatorki" :roll: :

Živjo!

Sej lepo, da se vzdružuje nek nivo! Samo zavedaj se, da ko bo na forumu pisalo samo tisto kar bo moderatorju ustrezalo se bo izgubil eden od namenov foruma! Tako kot z vrha GZS pustijo govoriti samo stvari, ki so njim povšeči to poskušaš doseči tudi ti! To pa je po mojem mnenju tudi bila ena od prvih prednosti foruma, da si lahko povedal svoje mnenje ne glede na to a se je ostalim "modrecem" zdelo dobro ali ne!

Kar pa se tiče flaše pira!
Strinjam se, da na prvi pogled zadeva zgleda kot nezrela šala. Priznaj pa, da se z "novačenjem" novih članov prepogosto pojavlja ravno FLAŠA PIRA! Verjetno ne ravno pri pionirčkih, pri mladincih pa ....
Zato sem hotel na nek način namigniti to PROBLEMATIKO! Če boste sedaj že na forumu toplo vodo odkrival kaj je prav in kaj narobe se ZAVEDAJTE, DA STE UNIČILI moto " SKUPAJ SPREMINJAMO STVARI NA BOJE", saj bodo debate tekle samo v tisti smeri, ki usreza moderatorjem

Zdej se bom pa pomiril

LP Silvo

Lep dan še naprej, Silvo
Uporabnikova podoba
silvano

Objave: 235
Registriran: 15. oktober 2002, 18:28
GE: PGD Boh. Bistrica

Re: ZS MODERATORJA

Objava Janez Tratnik » 14. april 2005, 12:23

Priznaj pa, da se z "novačenjem" novih članov prepogosto pojavlja ravno FLAŠA PIRA!

Daj ti tole meni malo bolj razloži? Ma če se še tako trudim tega ne razumem na način, kot se trudimo moderatorji foruma.

Pa ne mi začet o tem kako moderatorji drug grugega ščitimo pa to. Malo razmisli, kaj točno si napisal.

Pa brez zamere.

Drugače misleči moderator.
Lep preostanek dneva vam želim.
Janez Tratnik, GSM: 041 587 444.
Uporabnikova podoba
Janez Tratnik
moderator
moderator

Objave: 2788
Registriran: 7. avgust 2002, 8:47

Objava Mitja Gregorič » 14. april 2005, 12:31

....ma kaki pivo ....sej ga na vsakem vogalu že lahko dobijo ......
pri nas bi reku da jih "zakurimo"-ogrejemo za predstop v naše vrste z kako "INN" adrenalinsko točko ... recimo...
Operativci - Bratje v ognju,dimu in pepelu

Slika
Slovenski gasilci >KLIKNI< !!!
Uporabnikova podoba
Mitja Gregorič
Naj forumovec 2003
Naj forumovec 2003

Objave: 4990
Registriran: 23. september 2002, 10:37

moderatorji

Objava silvano » 14. april 2005, 12:34

Opažam, da že pri vzgoji mladih včasih premalo pozornosti namenimo problematiki alkohola, (drog...). Z odgovorom nisem misli, da bomo mlade spodbujali k temu. Namen je bil, da s provokativnim odgovorom dam v razmislek ostalim formovcem problematiko, kako zaščititi ali pa vsaj deloma odvrniti mlade od vse prepogostega poseganja po alkoholu.

Namreč dalo mi je mislit, ko sem poslušal pogovor skupine mladincev, ki so vabili prijatelja naj se jim priduži pri gasilcih: Ti samo pridi, se ga skoz napijemo....."

Ali res želimo, da je to "magnet" za mlade! ??

Drugače pa ne tako hudo vzet kar se tiče moderatorejv. Mislim, da je vsaka kritika dobrodošla tako z strani uporabnikov, kot tudi s srani moderatovjev, ki nas usmerjajo, nam pomagajo....

No dost bo LP Silvo
Uporabnikova podoba
silvano

Objave: 235
Registriran: 15. oktober 2002, 18:28
GE: PGD Boh. Bistrica

Re: moderatorji

Objava Janez Tratnik » 14. april 2005, 12:39

silvano je napisal:Opažam, da že pri vzgoji mladih včasih premalo pozornosti namenimo problematiki alkohola, (drog...). Z odgovorom nisem misli, da bomo mlade spodbujali k temu. Namen je bil, da s provokativnim odgovorom dam v razmislek ostalim formovcem problematiko, kako zaščititi ali pa vsaj deloma odvrniti mlade od vse prepogostega poseganja po alkoholu.

Namreč dalo mi je mislit, ko sem poslušal pogovor skupine mladincev, ki so vabili prijatelja naj se jim priduži pri gasilcih: Ti samo pridi, se ga skoz napijemo....."

Drugače pa ne tako hudo vzet kar se tiče moderatorejv. Mislim, da je vsaka kritika dobrodošla tako z strani uporabnikov, kot tudi s srani moderatovjev, ki nas usmerjajo, nam pomagajo....

No dost bo LP Silvo

Potem sva pa istih misli Silvano. Sem se že bal. :wink:
Lep preostanek dneva vam želim.
Janez Tratnik, GSM: 041 587 444.
Uporabnikova podoba
Janez Tratnik
moderator
moderator

Objave: 2788
Registriran: 7. avgust 2002, 8:47

Objava Šumadinac » 14. april 2005, 16:43

silvano je napisal:Opažam, da že pri vzgoji mladih včasih premalo pozornosti namenimo problematiki alkohola, (drog...).

Upam, da je to bilo mišljeno splošno, saj pri gasilcih imamo preveč dela z mladino in gasilerajem, da bi jim o drogah in alkoholu govorili; sploh pa mladinci veerjetno vejo še kaj več od nas, še od mene, čeprav nisem dosti starejši....(tudi nam so v OŠ nekaj predavali, o neki tableti, ki te dvigne in se počutiš kot da lebdiš--ja sošolka je tole vzela po 2 tednih, ker jo je izredno zanimalo--torej tudi pretiravanje v problematiki in razlago kdaj pa kdaj škodi)

Drugače se pa z izjavo dokaj strinjam,...

Pri nas se polužujemo kar starega načina, najprej povabimo 2 generaciji v GD, jim vse lepo razkažemo itd., mesec, dva za tem pridemo na šolo in izvedemo gasilsko-reševalno vajo, potem pa jim septembra razdelimo prijavnice in na ta način jih veliko tudi dobimo!!!

LP pa srečno
Šumadinac
Ogenj in slama, naj bosta sama!(ljudski pregovor)
Uporabnikova podoba
Šumadinac

Objave: 1170
Registriran: 23. avgust 2004, 23:18

Re: ZS MODERATORJA

Objava Martina » 14. april 2005, 21:36

ojla :)

ker se tiče tole tebe in mene, bova sama oprala perilo... če ne po ZS pa na forumu...

in sicer:
silvano je napisal:Na forumu sem po temo "Kako novačiti mlade v pgd" napisal:

S flašo pira!

Seveda je bil moj odgovor takoj zbrisan (glej prilogo).

Moj odgovor "moderatorki" :roll: :

Živjo!

Sej lepo, da se vzdružuje nek nivo! Samo zavedaj se, da ko bo na forumu pisalo samo tisto kar bo moderatorju ustrezalo se bo izgubil eden od namenov foruma! Tako kot z vrha GZS pustijo govoriti samo stvari, ki so njim povšeči to poskušaš doseči tudi ti! To pa je po mojem mnenju tudi bila ena od prvih prednosti foruma, da si lahko povedal svoje mnenje ne glede na to a se je ostalim "modrecem" zdelo dobro ali ne!

Kar pa se tiče flaše pira!
Strinjam se, da na prvi pogled zadeva zgleda kot nezrela šala. Priznaj pa, da se z "novačenjem" novih članov prepogosto pojavlja ravno FLAŠA PIRA! Verjetno ne ravno pri pionirčkih, pri mladincih pa ....
Zato sem hotel na nek način namigniti to PROBLEMATIKO! Če boste sedaj že na forumu toplo vodo odkrival kaj je prav in kaj narobe se ZAVEDAJTE, DA STE UNIČILI moto " SKUPAJ SPREMINJAMO STVARI NA BOJE", saj bodo debate tekle samo v tisti smeri, ki usreza moderatorjem

Zdej se bom pa pomiril

LP Silvo

Lep dan še naprej, Silvo

še vedno se mi ne zdi primerno... zakaj? iz preprostega razloga, ker je o t.i. pijančevanju in alkoholu že dovolj tem odprtih na forumu.... zakaj bi se morali še v temi mladina norčevati sami iz sebe :?:

Samo zavedaj se, da ko bo na forumu pisalo samo tisto kar bo moderatorju ustrezalo se bo izgubil eden od namenov foruma! Tako kot z vrha GZS pustijo govoriti samo stvari, ki so njim povšeči to poskušaš doseči tudi ti!

obtožba brez dokazov... pa ravno jst sem popluvala gzs zaradi alkohola :roll:
To pa je po mojem mnenju tudi bila ena od prvih prednosti foruma, da si lahko povedal svoje mnenje ne glede na to a se je ostalim "modrecem" zdelo dobro ali ne!

še vedno je... samo v pravo temo daj svoje razmišljanje...
Strinjam se, da na prvi pogled zadeva zgleda kot nezrela šala.

in ja... izgledala je zelo nezrela šala... na nepravem mestu....
Priznaj pa, da se z "novačenjem" novih članov prepogosto pojavlja ravno FLAŠA PIRA! Verjetno ne ravno pri pionirčkih, pri mladincih pa ....

priznam kaj? po drugih društvih ne vem, kako je s pridobivanjem novih članov, lahko govorim samo za naše... in to je bil tudi namen odprtja nove teme, kako pridobiti nove člane v društvo... in to brez flaše pira... :roll:
Zato sem hotel na nek način namigniti to PROBLEMATIKO!

namignil bi lahko tudi na drugačen oz. primernejši način...
" SKUPAJ SPREMINJAMO STVARI NA BOLJE"

res je tako... počasi, a vztrajno... tudi počasi se daleč pride :wink:
Zdej se bom pa pomiril

upam, da res... če te pa še kaj zanima pa na plano z vprašanji... vsaj do sedaj sem še vedno na vse odgovorila...

Lp
Vaja dela mojstra, če mojster dela vaje! :)
Uporabnikova podoba
Martina

Objave: 914
Registriran: 26. november 2003, 21:31

Objava Martina » 14. april 2005, 21:52

ojla :)

pa da še tega pokomentiram...
silvano je napisal:Opažam, da že pri vzgoji mladih včasih premalo pozornosti namenimo problematiki alkohola, (drog...). Z odgovorom nisem misli, da bomo mlade spodbujali k temu. Namen je bil, da s provokativnim odgovorom dam v razmislek ostalim formovcem problematiko, kako zaščititi ali pa vsaj deloma odvrniti mlade od vse prepogostega poseganja po alkoholu.

No dost bo LP Silvo

na ta način bi napisal, pa ne bi blo problema.... brez provokacij... saj si vsi želimo isti cilj: čimveč podmladka, ki ga tudi težko pridobimo :wink:

kolikor se še spomnim iz OŠ, smo imeli predmet etika in družba... kjer smo se pogovarjali skorajda o vseh perečih temah (alkohol, droge, spolni odnosi, "primerna" družba, družina, otroci, prehrana, šport, bolezni itd.), ki so nas čakale še kot najstnike in tudi kasneje... a žal se je sistem šolanja že tudi spremenil v tem času in na te probleme ni več poudarka pri tem predmetu...
tako da verjamem, da je to sedaj večji problem, ker se o tem več ne pogovarjajo v šolah...

Lp
Vaja dela mojstra, če mojster dela vaje! :)
Uporabnikova podoba
Martina

Objave: 914
Registriran: 26. november 2003, 21:31

Objava Tona » 15. april 2005, 9:03

Ne bom se preveč vtikal v debato . Samo moje mnenje : Dajmo razmislit kaj napišemo , saj tega foruma ne berejo samo gasilci , pol bo pa spet - glej pijančke , že mladino vabijo z pijačo .Samo toliko .
LP , Tona
Največja tema v življenju je nevednost in žal tudi neumnost .
Uporabnikova podoba
Tona

Objave: 1241
Registriran: 25. junij 2004, 10:02

Objava Peter » 15. april 2005, 9:30

Na forumu da iskanje pojma pivo enako število zadetkov kot pojem čelada, to je 53. Besedica pivo je bila nazadnje objavljena včeraj.
Uporabnikova podoba
Peter
Upravnik
Upravnik

Objave: 4860
Registriran: 5. julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica

Objava Matjaž Zupan » 15. april 2005, 14:49

Meni se dozdeva, da ljudje čedalje manj gledajo na gasilce le kot na "ljubitelje žlahtne kapljice" :twisted: . Zato previdno.
Matjaž Zupan

Objave: 674
Registriran: 21. julij 2003, 20:12

Naprej

Nazaj na O forumu in spletišču Gasilci.org

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov