Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

spletna stran GZS oz. stran za tekmovanja

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

spletna stran GZS oz. stran za tekmovanja

Objava SimonB » 20. maj 2016, 10:17

Zdravo.

Kaj sem jaz mogoče edini, ki ga moti to, da je na strani GZS v ospredju samo tekmovalno področje? prilepil sem izrezek spletne strani od danes.... od desetih povezav v ospredju je samo ena za izobraževanje, ostalo samo tekmovanja.... kaj če bi na GZS nardili eno spletno podstran samo za tekmovanja na tej pa bi imeli vse teme približno enakovredno? pač saj nimam nič proti temu, da se PGD-je obvesti preko tega medija o stvareh v zvezi s tekmovanji.... ampak ne pa samo in najbolj o tem.... tudi druge vsebine bi si zaslužile priti visoko na spletni strani... se motim?

LP, Simon Bernard
Priloge
Zajeta slika.JPG
SimonB

Objave: 36
Registriran: 19. januar 2015, 15:41
GE: Podgorje

Re: spletna stran GZS oz. stran za tekmovanja

Objava Krrokarr » 20. maj 2016, 10:36

Jaz se popolnoma strinjam. Čisto preveč se za moje pojme izpostavlja tekmovanja. Pa tako žal ni zgolj pri spletni strani. :(
Uporabnikova podoba
Krrokarr

Objave: 24
Registriran: 29. julij 2014, 15:16
GE: BTC

Objava robit » 20. maj 2016, 11:32

Se strinjam! Zelo nepregledno je zlahka se spregleda kakšno pomembno obvestiko ker je toliko tekmovanj to bi bilo potrebno smiselno ločiti.
robit

Objave: 170
Registriran: 1. februar 2013, 10:09

Odg: spletna stran GZS oz. stran za tekmovanja

Objava Tomcater » 9. junij 2016, 21:15

Se strinjam. To je stvar slabe uredniške politike. Dalo bi se precej izboljšati. Lahko kot posebej podstran in povezavo iz prve strani, ali pa bi urednik selektivno izbiral kaj je v danem momentu potrebno objaviti in kaj lahko objavi kasneje oz. kaj lahko združi v eno objavo.

O samih tekmovanjih (predvsem klasike) in smislu le-teh pa raje ne bi izgubljal besed...
Matej Ž., NGČ I. st.
Uporabnikova podoba
Tomcater

Registriran: 29. september 2006, 10:43
GE: PGD Celje - Gaberje

Objava SimonB » 20. junij 2016, 11:37

nooo pa še enkrat da osvežim temo in prilepim današnji izgled spletne strani... 8 oz. 9 dni je že od državnega tekmovanja...in še vedno kar veliko objav glede tega....tudi večina ostalih je o tekmovanjuuuuu... še dobro, da smo s vsemi temi stvarmi na tekočem... pač pomembno je da vseh 1300 društev, javnost in ostali vidijo s čim se ukvarja 30-50 društev :)
Priloge
1212121212.JPG
SimonB

Objava Seko » 20. junij 2016, 13:20

Pozdravljeni,

Tudi mene moti da je "naša" stran polna vseh obvestil o tekmovanjih... določene stvari pa tako z lahkoto ostanejo spregledane.

Kot so že nekateri predlagali, tudi jaz predlagam nov zavihek tekmovanja, pa so tam lahko zbrana vsa ta obvestila.... prav tako pa se še lahko doda možnost, da se objavijo razpisi tekmovanj določenih društev... samo naj bo ločeno od vsega.

Na prvi strani pa naj ostanejo strokovni prispevki in obvestila.

Lahko pa pošljemo še dopis na GZS glede tega?

lep pozdrav
Nejc Sakelšek - nejc@sakelsek.com
Operativni gasilec
PGD Žetale
Uporabnikova podoba
Seko

Objave: 98
Registriran: 18. januar 2011, 17:52
GE: PGD Žetale

Objava Tomcater » 18. julij 2016, 14:46

Po 2 mesecih še vedno samo tekmovanja -> http://www.gasilec.net/. Katastrofa!
Podstran za tekmovanja obstaja: http://www.gasilec.net/operativa/operativa-tekmovanja
Je pa še ena težava, spletna stran deluje zelo počasi. Potrebno bi bilo preveriti strežniške zmogljivosti.
Matej Ž., NGČ I. st.
Uporabnikova podoba
Tomcater

Registriran: 29. september 2006, 10:43
GE: PGD Celje - Gaberje

Objava SimonB » 18. avgust 2016, 15:35

Da malo osvežim temo... od državnega tekmovanja je že 2 meseca in 1 teden... na spletni strani pa je na uvodni strani še natanko 7 objav o tem... tudi takšne: "časovnica", "bilten", "novinarska konferenca"...te teme nimajo kaj za delat na spletni strani, za katero kdo skrbi že en teden po tekmovanju. Rezultati razumem, da so gor mogoče kakšen mesec.

Zanima me, kdo točno ureja to spletno stran? Kakšna so navodila njemu? Imamo kakšno strategijo zakaj GZS sploh ima spletno stran? in ali bo zaradi katastrofalnega vodenja spletne strani tudi letela kakšna glava?

ker to pa je prešlo čisto vse meje dobrega okusa....

kot da bi neko podjetje imelo na spletni strani veliki oglas o popustu, ki so ga imeli pred pol leta...popolnoma neresno do nas, ki bi spletno stran radi normalno prebirali, izvedeli kaj novega, zanimivega in POMEMBNEGA!

LP, Simon Bernard
SimonB

Objava Bozicek » 17. marec 2017, 13:41

Trenutna situacija,... v prilogi...
Priloge
gasilec.net.PNG
Bozicek

Objave: 26
Registriran: 25. december 2013, 22:21
GE: Gorenja vas

Objava SimonB » 17. marec 2017, 16:19

Kot avtor teme, bom na božičkovo objavo rekel samo to: B R E Z B E S E D!!1 in pa, da je skrajni čas, da ta visoki funkcionar, ki daje te teme gor, končno odstopi!
SimonB

Objava Krrokarr » 21. marec 2017, 20:47

Nekateri res mislijo, da je gasilstvo zgolj nek šport. :(
Uporabnikova podoba
Krrokarr

Registriran: 29. julij 2014, 15:16
GE: BTC

Objava Luka90 » 22. marec 2017, 16:02

Nekje se denar namenja za operativna sredstva, menjavanje iztrošene opreme, izobraževanje in usposabljanje gasilcev za primer pomoči, spet drugje se sredstva namenjajo za tele "dirke" ...... ko pa bohnedaj pri teh "dirkačih" zagori pa vemo kako je.... povem zgolj svojo osebno mnenje, preden me začne kdo napadati!!

LP Luka
Luka90

Objave: 86
Registriran: 3. julij 2013, 17:48
GE: JGS Škofja Loka

Objava Mayamaya » 28. marec 2017, 5:43

Luka90 je napisal:Nekje se denar namenja za operativna sredstva, menjavanje iztrošene opreme, izobraževanje in usposabljanje gasilcev za primer pomoči, spet drugje se sredstva namenjajo za tele "dirke" ...... ko pa bohnedaj pri teh "dirkačih" zagori pa vemo kako je.... povem zgolj svojo osebno mnenje, preden me začne kdo napadati!!

LP Luka

Nimajo te za kaj napadati, ker si povedal tocno tako kot je. Mogoce je boljse, da se izpisejo iz gasilskih vrst in vpisejo med sportne. To bi bila prepotrebna cistka v gasilstvu.
Uporabnikova podoba
Mayamaya

Objave: 213
Registriran: 26. januar 2014, 21:02

Objava Excel » 28. april 2017, 17:07

Luka90 je napisal:Nekje se denar namenja za operativna sredstva, menjavanje iztrošene opreme, izobraževanje in usposabljanje gasilcev za primer pomoči, spet drugje se sredstva namenjajo za tele "dirke" ...... ko pa bohnedaj pri teh "dirkačih" zagori pa vemo kako je.... povem zgolj svojo osebno mnenje, preden me začne kdo napadati!!

LP Luka

Bravo! =D>
Excel

Objave: 5
Registriran: 27. junij 2015, 13:22

Objava MarkoSimšič » 16. maj 2017, 15:35

Vsi, taki in drugačni, mediji so polni informacij glede požara na Vrhniki. Spletna stran GZS in FB profil GZS pa poročata o REZULTATI POKALNEGA TEKMOVANJA - STAREJŠI - OPLOTNICA 2017. :roll:

lp Marko =;
Audiatur et altera pars! (Naj sišimo še drugo mnenje!) latinski
Uporabnikova podoba
MarkoSimšič

Objave: 536
Registriran: 13. september 2003, 20:33

Naprej

Nazaj na Informatika

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov