Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Ročni vnos podatkov

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Ročni vnos podatkov

Objava dirke » 12. februar 2018, 9:21

Enostavno mi ni jasno zakaj moramo ročno vnašati podatke za statistiko? Saj pa je vse v vulkanu, zadeva tudi terja kar precej dela glede na to, da smo itak zasipani s birokracijo. :? :?
dirke

Objave: 14
Registriran: 27. september 2009, 13:11

Odg: Ročni vnos podatkov

Objava robit » 13. februar 2018, 8:04

dirke je napisal:Enostavno mi ni jasno zakaj moramo ročno vnašati podatke za statistiko? Saj pa je vse v vulkanu, zadeva tudi terja kar precej dela glede na to, da smo itak zasipani s birokracijo. :? :?

=D> =D> namesto da bi zmanjšali birokraciji še take stvari zahtevajo varjetno zato da se bo lahko nekdo pohvalil nekje?
Pri toliko birokracije če sem prištejemo še ostalo delo ki ga imamo po društvih bi moral bit eden gasilec zaposlen za poln delovnik da bi to vse podelal in urejal.
Zadnjič uredil robit - 20. februar 2018, 16:03. Skupaj urejeno 1 krat.
robit

Objave: 200
Registriran: 1. februar 2013, 10:09

Re: Ročni vnos podatkov

Objava pes » 20. februar 2018, 13:24

Verjetno je treba takšno obsežno filtracijo plačati, pa je bolj enostavno nastaviti željeno masko kaj te zanima, pa naj vpisujejo. Glede na obdobje vpisa in različne izvedbe, pa so izvajalci delali tudi brez Vulkana in bi bili podatki potegnjeni ven netočni. Verjetno
Uporabnikova podoba
pes
moderator
moderator

Objave: 2120
Registriran: 6. marec 2003, 10:44

Odg: Ročni vnos podatkov

Objava dirke » 1. marec 2018, 13:51

Sicer ne vem realnega stanja, vendar koliko sem govoril z društvi jih je veliko bojkotiralo vpis.
dirke

Objave: 14
Registriran: 27. september 2009, 13:11

Re: Ročni vnos podatkov

Objava robit » 1. marec 2018, 15:57

Jaz sem izpolnil po spominu in z grobo oceno naprimer imeli smo priredeitev - veselico koliko ljudi je delalo na veselici? ja nekaj je popisanih, veliko je pa takih ki so prišli udarniško pomagat...
robit

Objave: 200
Registriran: 1. februar 2013, 10:09

Nazaj na Informatika

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost