Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Pisanje položnic

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Pisanje položnic

Objava FONTANA » 20. april 2008, 16:38

Pozdravljeni. Zanima me kako imate po društvih urejeno plačevanje članarine. V našem društvu namreč poberemo članarino na usposabljanih in ostalih priložnostih, vendar še vedno ostanejo nekateri, katerim je potreba poslat položnico za plačilo članarine. Ali kdo ve za kakšen brezplačen program kjer bi lahko iz baze v exelu, ali pa iz novo narejene baze v programu izpisal položnice za vse članstvo.

Hvala

lp
RAZLIKA JE S KJE SI DOMA
FONTANA

Objave: 130
Registriran: 14. december 2006, 11:42

Odg: Pisanje položnic

Objava maci » 21. april 2008, 11:19

Ne potrebuješ posebnega programa - vse lahko narediš s pomočjo excela in worda.

Pripraviš formo za izpis, uporabiš Mail merge v wordu, s pomočjo katerega pridobiš podatke iz excela in potem lahko veselo tiskaš položnice.
maci

Objave: 15
Registriran: 16. januar 2003, 0:05

Odg: Pisanje položnic

Objava gapi » 23. april 2008, 23:36

FONTANA je napisal:Pozdravljeni. Zanima me kako imate po društvih urejeno plačevanje članarine. V našem društvu namreč poberemo članarino na usposabljanih in ostalih priložnostih, vendar še vedno ostanejo nekateri, katerim je potreba poslat položnico za plačilo članarine. Ali kdo ve za kakšen brezplačen program kjer bi lahko iz baze v exelu, ali pa iz novo narejene baze v programu izpisal položnice za vse članstv

lp

Jaz uporabljam berzplačni program "IzpisBN02". Se ga da dobit na netu, če ne boš našel, mi napiš kej na ZS, ti pošljem.

Samo se mi zdi, da ima zadnja verzija nekaj težav....

Lep pozdrav!

Gašper Mav
http://www.gasilci-lukovica.si
Uporabnikova podoba
gapi

Objave: 1843
Registriran: 31. december 2004, 20:51
GE: Lukovica

Nazaj na Informatika

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost