Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Pozivnik Br802 - zvonenje

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Pozivnik Br802 - zvonenje

Objava Timo » 10. avgust 2013, 14:05

Pozdravljeni!
Zanima me, ali ima kdo od vas, ki za pasom nosite pozivnik Daviscomms Br802, pozivnik nastavljen tako, da ob prejetem pozivu hkrati piska in vibrira?

lp, Timo
______
Slika
Slika
Uporabnikova podoba
Timo

Objave: 150
Registriran: 6. januar 2007, 22:36
GE: Postojna

Odg: Pozivnik Br802 - zvonenje

Objava bronchi » 10. avgust 2013, 14:36

Zdravo, jaz bi pa samo še eno vprašanje dodala kar se tiče ta istega pozivnika, Timo upam da ne boš hud ;)
Zanima me, ali še komu vrže test, ki ga vsak mesec proži center na prejšnji test. Primer: test , poslan v mesecu februarju, je v pozivniku zapisan samo do naslednjega testa- nor. ko pride nov mesec, nov test, "prekrije" test iz prejšnega meseca. Tako imam v pozivniku cel čas samo en test, ki pa je vržen nekje v sredini na tistem mestu kot je bil prvi tak test prožen. Primer: februarja je bil prvi test, ne glede na to, da imam vmes druge intervencije in vaje mi kljub pravemu datumu vrže recimo avgustovski test na mesto februarskega.
Saj to v končni fazi ni napačno, saj bi v nasprotnem primeru imela več testov pozivnika kot intervencij/vaj skupaj. Mi jih pa usaj brisati ni treba, ker imam vedno samo en test :P ne pa vsak mesec novega in enakega #-o
Malo zakomplicirano, pa upam, da me bo ko razumel in odgovoril tudi na moje vprašanje.
Hvala!
Uživajte med dopustom! :)
Bronchi
Star pregovor pravi ,če vprašaš takoj si nevednež 5min ,če ne vprašaš nikoli si nevednež celo življenje. :D
Uporabnikova podoba
bronchi

Objave: 63
Registriran: 22. avgust 2009, 12:31

Nazaj na Informatika

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost