Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Ocenjevanje naših spletnih strani!

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Ocenjevanje naših spletnih strani!

Objava icko » 15. januar 2003, 17:08

Evo ene ideje. Kaj če mi uporabniki foruma začeli med surfanjem po netu ocenjevati strani naših PGD in poklicnih enot, in bi mogoče celo vsak mesec poskušali izbrati kako dobro za zgled drugim. Mislim, da je prav da si ogledamo rezultate dela in truda naših kolegov na tem področju.
Za začetek bi jaz predlagal v oceno stran od PGD Bled.
http://www.pgd-bled.si/ - jaz bi ji dal oceno 7 ( od desetih )
Upam da bi moja ideja naletela na posluh in da bi bile naše strani bolj obiskane.
Uporabnikova podoba
icko

Objave: 462
Registriran: 10. januar 2003, 23:38

ocenjevanje spletnih strani

Objava mico » 16. januar 2003, 16:40

Bravo Ičko se popolnoma strinjam s tabo.
Treba je skrbeti za popularnost gasilstva na sončni strani ALP.
Zato forumovci ajd na oglede in glasovanje!!
mico

Objave: 83
Registriran: 16. januar 2003, 6:45

Objava icko » 16. januar 2003, 18:01

Vse nas veseli da je z nami po novem tudi mico iz poklicnikov Velenja. Ja če ga bi rad kdo spoznal naj si ogleda stran http://www.geocities.com/gasilecicko kjer lepo stoji v prvi vrsti četrti z leve. Ja dragi mico dobrodošel. Ja pa naprej v ocenjevanje. Upam da boš naslednjič ko boš ponoči v službi ocenil kakšno stran.
Uporabnikova podoba
icko

Objava Peter » 16. januar 2003, 18:45

Kaj če bi vi uporabniki foruma uporabili stran s povezavami, kjer lahko tudi ocenite stran in napišete komentar. Če kakšna stran manjka, jo pa vpišite.
Uporabnikova podoba
Peter
Upravnik
Upravnik

Objave: 4860
Registriran: 5. julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica

Objava tomazrak » 17. januar 2003, 16:53

Mislim da je to ocenjevanje dobra zadeva. Kar se pa tiče predloga Petra naj povem da ima naše društvo PGD Dolič Šentflorjan stran na povezavah, vendar še nisem opazil kakšnih komentarjev le eno oceno :cry: . Zato prosim, da malo pogledate in ocenite tudi našo stran, ki je na naslovu http://users.volja.net/pgd-dolic (ocenite jo na forumu ali povezavah). Morda bo stran zanimiva tudi našim sosedom - poklicnim gasilcem iz Velenja :wink: .
Uporabnikova podoba
tomazrak

Objave: 161
Registriran: 26. december 2002, 13:53

Objava icko » 17. januar 2003, 20:08

Ja moja ideja je zrasla prej predno sem dobro preučil tele strani in videl da se da ocenjevati tudi tam. Kakorkoli mislim da ne bo nič hudega če tudi tu rečemo kakšno a ne Peter.

Pozdrav v Dolič, nas namreč loči le Paški Kozjak in smo takorekoč sosedi. Čuj ti pa nas poglej na http://www.geocities.com/gasilci.

Če bi kdo rad vidu kake slike iz požara Galvane leta 2000 naj pogleda http://www.geocities.com/gasilecicko/galvana2000 več pa jih lahk dobi pri men. res mal stare ampak še vedno zanimive.
Uporabnikova podoba
icko

Objava tomazrak » 18. januar 2003, 22:19

Ja hvala za pozdrave iz Velenja, vendar ti moram sporočiti, da ko sem želel to tvojo povezavo odpreti na žalost ni delovala :cry: Sicer pa se še vedno ni nihče opogumil in ocenil naše strani :( . Da pa ne bom samo govoril bi podal svojo oceno strani PGD Bled. Osenil bi jo z 8.
Uporabnikova podoba
tomazrak

ocena spletne strani

Objava Oskar » 30. januar 2003, 17:48

Pregledal in prebral sem spletne strani PGD Rače.
Moja ocena je 8
Obrazložitev: Lahko bi bila še višja , če bi, po mojem mnenju upoštevali , da smo ustanovljeni za gašenje in reševanje in bi dali več povdarka operativnim akcijam. Vem , da jih društvo vrši in iz njih bi se gasilci in občani kaj naučili.
Drugače pa vsa pohvala za PGD Rače za lepo oblikovane strani.
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

OCENA

Objava man 14.284 » 30. januar 2003, 23:56

ZDRAVO!

Ogledal sem si stran PGD Rače in se zadovoljen ni pa nič posebnega kar bi mi vzelo dih!

Moja ocena je 6! naj obrazložim: -Zelo dobro je da je veliko slik!
-Dobra urejenost
-Slabo pa je da bi morala današnje čase vsaka stran vsebovati kaj animacij,zvokov itd.

Če sn storil komu kakšno krivico se opravičujem!
Uporabnikova podoba
man 14.284

Objave: 1011
Registriran: 8. januar 2003, 23:25

ocenjevanje spletnih strani

Objava Oskar » 4. februar 2003, 23:03

Pogledal sem strani PGD Korovci iz Pomurja.
Dobro zastavljena a žal neažurno. O operativi skoraj nič. Preveč govora o tekmovanjih. Nič o preventivi. Škoda , ker so fejt dečki in vem da so aktivni.
Moja ocena je žal 5 (od 10)
LP
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

ocena spletne strani

Objava Oskar » 5. februar 2003, 1:56

Ja gasilci PGD Dolič pa imajo res dobro spletno stran, Pregledna, ažurna, lepo oblikovana . Predstavljena je kompletna dejavnost.
Če bi bile še bolj obširno (kot v dveh stavkih) opisane intervencije bi bila čista desetka.
Bravo upravnik Tomaž.
Ocena 9
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava tomazrak » 5. februar 2003, 13:59

Hvala Oskar za pohvale, kar se tiče intervencij so poleg spiska intervencij tudi analize intervencij (intervencij, ki so na našem področju) vendar so analize na strani le en mesec od intervencije. In ker nismo imeli prejšen mesec nobenega požara na našem požarnem področju tudi analize ni.
Sicer pa še nekrat hvala in še naprej nas bo vodilo geslo - NIKOLI NI TAKO DOBRO DA NE BI MOGLO BITI BOLJŠE!
Kar se Janezek nauči to Janez zna!
Uporabnikova podoba
tomazrak

Objava tomazrak » 5. februar 2003, 20:41

Ogledal sem si stran PGD Kamnik (http://pgd.kamnik.info).
Moram priznati da sem ob prihodu na stran mislil vse kaj drugega kot to kar sem videl kasneje. Teme so sicer dobro razdelane ampak površno obravnavane. Nikjer tudi nisem zasledil kakšne slike v temi. Vse skupaj deluje precej pusto poleg tega pa še ne ažurirano. Ocenil bi jo z 6.
Uporabnikova podoba
tomazrak

Objava matjaž » 10. februar 2003, 10:40

Pred kratkim smo obnovili ter dopolnili stran našega PGD-ja, pa bi prosil za komentarje ter oceno!

Hvala!

Matjaž
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"

Albert E.
Uporabnikova podoba
matjaž

Objave: 1074
Registriran: 19. julij 2002, 11:49
GE: Kostanjevica na Krki

Objava tomazrak » 10. februar 2003, 22:12

Ja morem priznat, da me je na strani prvo kot prvo presenetlo ažurnost, saj mislim, da je ta en velik problem gasilskih strani. Drugo sem opazil, da imate veliko animacij. Na strani pogrešam morda malo več podatkov o društvu, pa vse skupaj se mi zdi malo preveč stlačeno. Ocenil bi jo z 8.
Uporabnikova podoba
tomazrak

Naprej

Nazaj na Informatika

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 12 gostov