Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Objave na strani GZS

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave na strani GZS

Objava pes » 1. september 2003, 21:44

Prav pozitivno me zadnje čase presenečajo objave na strani Gasilske zveze Slovenije. Kolikor se spomnim (morda tudi bolj malo) ni bilo na včasih na teh straneh objavlene zakonodaje v zvezi z gasilstvom ter na primer sedaj ko je bil pred kratkim objavlen pravilnik o podeljevanju odlikovanj. Seveda ne bi bilo nič narobe,( na primer) bi lahko društva ki prirejajo tekmovanja to tudi objavila na strani GZS. Ali pa če bi bilo še več takih informacij o prostih mestih na določen izobraževanju kot na primer objava iz pred nedavnega o prostih mestih na enem izobraževanju.

Upam da bo še več takih objav, drugače pa le tako naprej.

To bi blo z moje strani.

Kaj pa mislite ostali o tem? :?:
Uporabnikova podoba
pes
moderator
moderator

Objave: 2137
Registriran: 6. marec 2003, 10:44

Objava Drago » 1. september 2003, 23:11

:lol: Ena vijolica še ne prinese pomladi, ( da ne boš prehvalil ) :twisted: ker 100 dni "potem" še vedno eksistira :twisted:

lp DC :lol:
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objave: 5141
Registriran: 28. avgust 2002, 20:06

Objava pes » 2. september 2003, 11:10

Ne da bi jih prehvalil ampak sem imel v mislih spodbudo k več takim objavam. :shock:
Uporabnikova podoba
pes
moderator
moderator

Objave: 2137
Registriran: 6. marec 2003, 10:44

Cvetke na spletni strani GZS

Objava Marko Novak » 2. september 2003, 13:11

Ažurnost je lepa čednost:

Oktober mesec varstva pred požari, tam še vedno "visi" lanski program, pa je še nekaj tednov do oktobra 2003 :oops:

Dopis poveljnika GZS : datumska neusklajenost :oops:
http://www.gasilec.net/02010501/2003-alarmiranje.doc

Saj je že 100 dni mimo, ali pač....

LP Marko
Marko NOVAK...GSM 040 631 011
Uporabnikova podoba
Marko Novak
moderator
moderator

Objave: 1063
Registriran: 4. marec 2003, 22:59

Objava Jaka » 2. september 2003, 19:38

No ja, saj tudi pohvalimo lahko kakšno stvar. Pohvale so zelo hvaležna stvar, pa še nič ne stane. Dela pa čudeže.
Meni ne spletna stran GZS všeč. Ampak čez Gasilci.org jo pa ni.
Uporabnikova podoba
Jaka

Objave: 830
Registriran: 13. julij 2002, 23:14

Re: Objave na strani GZS

Objava Gost » 23. september 2003, 21:28

[quote="pes"]Prav pozitivno me zadnje čase presenečajo objave na strani Gasilske zveze Slovenije. Kolikor se spomnim (morda tudi bolj [quote]

Tudi meni so kar vsec, pa se azurni so ratali, vrstijo pa se tudi zanimivi prispevki.
Glede tekmovanj pa jim poizkusaj kaj poslat na njihov mail, pa jih prosi ce objavijo. Zadnjic sem jaz govoril z enim z GZSja, pa je rekel, da bi se kaj takega verjetno dalo zmenit.
Gost

Re: Cvetke na spletni strani GZS

Objava Gost » 23. september 2003, 21:30

Zagorje2 je napisal:Ažurnost je lepa čednost:

Oktober mesec varstva pred požari, tam še vedno "visi" lanski program, pa je še nekaj tednov do oktobra 2003 :oops:

LP Marko

Ravno danes sem zasledil nov program za oktober, pa tudi plakat za mesec oktober so razkrili. Lepa zadevca, meni je od vseh dosedanjih plakatov ta najboljsi. Si bom na drustvu probal izborit ene 2 zase.
Gost

Objava Peter » 23. september 2003, 21:55

Res ne vem, zakaj bi bil brenčač tako zanimiv. Mar bi dali gor alarmni zvonec. :roll:

Mogoče bi zdaj bolj ustrezal tale napis: "Pazite, da ne bodo tudi pri vas pozvonili gasilci. Posebej pozorni bodite okrog novega leta. :twisted: "
Uporabnikova podoba
Peter
Upravnik
Upravnik

Objave: 4860
Registriran: 5. julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica

Objava REDBULL » 24. september 2003, 8:25

Mene pa sam zanima zakaj so odstranili link-e od razlicnih gasilskih drustev s te strani?
Uporabnikova podoba
REDBULL

Objave: 110
Registriran: 12. junij 2003, 10:28

Objava Drago » 24. september 2003, 11:19

Se kar strinjam s Petrom :twisted:. Sicer pa vsak ima svoj okus, jaz dobim ob tej "alarmni napravi" en kup predstav; poštar - pošta, kava - obisk, šola - prvošolčki......in ( če bi me že pretepali :( ) bi se spomnil še na gasilce - koledar :twisted: Še enkrat pa velja poudarit, da je ta izbor pač stvar osebnega okusa in trenutnega razpoloženja tistih, ki so izbirali :lol:

Nekaj je pa le potrebno priznati :oops: GZS je na področju informatike naredila ogromen korak naprej. Naši "dragi vodje" verjetno tega nikoli ne bodo dojeli :twisted: in ( osebno mnenje ) za to smo zaslužni tudi na tem forumu.

Aha, povezave so se "ukinile" :lol: verjetno je to ukrep, ki ga je sicer zmožna "muška kokoš" iz enostavnega razloga, kikirikanje namreč več ni zanimivo - ob vsem kar se dogaja na internetu :twisted:

lp DC

p.s.: svojo 1000-o objavo sem nameraval izkoristiti za kaj bolj "bombastičnega" :oops: ( zdaj pač je kar je :lol: )
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objava Gost » 24. september 2003, 12:37

Brenčač :shock: in to bodo dali po celi Sloveniji. :lol:
Gost

Objava Gost » 24. september 2003, 16:05

Drago je napisal:
Aha, povezave so se "ukinile" :lol: verjetno je to ukrep, ki ga je sicer zmožna "muška kokoš" iz enostavnega razloga, kikirikanje namreč več ni zanimivo - ob vsem kar se dogaja na internetu :twisted:

:shock: Povezave imajo pod zanimivosti - povezave.
Gost

Objava Drago » 24. september 2003, 19:48

Ups :oops: sem se prenaglil :evil: in prav je, da prekličem svojo izjavo glede "muške kokoši" in interneta :roll: , kar pa ( niti slučajno ) ne velja za moje splošno poznavanje karakterja "muške kokoši" :twisted:

lp DC :wink:

p.s.: Hvala gost, da si popravil moj navedek 8)
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objava Drago » 8. april 2004, 13:09

Ni vrag :shock:, počasi - ampak sigurno bo na uradni strani GZS kdaj tudi gasilski forum (za začetek pod budnim očesom :? ), ker ankete so že (za1x brez kritičnih vprašanj). :lol:

lp DC :wink:
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objava tomazrak » 8. april 2004, 15:27

Jaz pa imam eno kritiko na stran GZS. Namreč že 3 krat sem poslal e-mail s prošnjo naj objavijo naslov domače spletne strani našega PGD pa opažam, da naslov še ni objavljen :cry:
A ima kdo drug kakšno drugačno izkušnjo?
Kar se Janezek nauči to Janez zna!
Uporabnikova podoba
tomazrak

Objave: 161
Registriran: 26. december 2002, 13:53

Naprej

Nazaj na Informatika

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov