Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Objave na strani GZS

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objava gapi » 26. januar 2006, 22:18

pes je napisal:Gapi, poglej kdaj je Redbull to objavil.

Se posipam z pepelom :D :D , na datum pa res nisem bil pozoren :oops:

Lep pozdrav!

Gašper Mav
http://www.gasilci-lukovica.si
Uporabnikova podoba
gapi

Objave: 1843
Registriran: 31. december 2004, 20:51
GE: Lukovica

Odg: Objave na strani GZS

Objava pes » 7. februar 2008, 16:28

Ja, bom temo potegnil malo iz zgodovine.

Morda je danes kdo spremljal kaj se dogaja na strani GZS.No objavljen je bil dokument, kjer so bili podatki glede Razpisa za sofinanciranje in kaj se bo sofinanciralo. Med drugim je bilo kar nekaj novosti, pojavila se je pa spet ena starejša postavka opreme in vedno bolj se mi dozdeva da se nekdo resno zajebava z nami.

Ali je kdo še videl ta dokument, na internetu je bil okoli 11.30 ure, sedaj ga pa ni več ne na prvi strani, ne v meniju razpisi?
Uporabnikova podoba
pes
moderator
moderator

Objave: 2137
Registriran: 6. marec 2003, 10:44

Objava Ndrej » 7. februar 2008, 16:43

Ja, jaz sem ga videl in še do pred pol ure sem ga imel na računalniku, a sem potem zbrisal.

Kaj pa je tako posebnega na njem? Meni se je zdelo novo le sofinanciranje motorne brizgalne FPN10 -1000 (8/8).

LP, Andrej
Uporabnikova podoba
Ndrej

Objave: 413
Registriran: 26. september 2004, 10:38
GE: PGD Prečna

Objava Ndrej » 7. februar 2008, 23:00

Tukaj imate tale dokument, o katerem pes govori.

LP, Andrej
Priloge
Informacija za razpis 2007-2008_7.2.2008.doc
(33 KiB) Prenešeno 50 krat
Uporabnikova podoba
Ndrej

Objave: 413
Registriran: 26. september 2004, 10:38
GE: PGD Prečna

Objava pes » 8. februar 2008, 15:20

No Ndrej si kar ugotovil kje se nekdo zajebava, štos je v tem da so se v Razpisu spet pojavile motorne brizgalne. Naj spomnimo da so bile MB nazadnje v razpisu 1.7.2004-30.6.2005. V naslednjih dveh razpisih jih ni bilo zaslediti in po poizvedovanju leta 2006 je v telefonskem razgovoru s GZS padel podatek da se MB ne bodo več financirale, čeprav bi se po mojem osebnem mnenju morale ker je taka nabava kar precejšen zalogaj za društvo--ampak to je moje mnenje.

No prišlo je leto 208 in črpalke so spet v Razpisu,zaradi potreb ali pa jih bo nabavljal kdo pri koritu in se jih bo pač vključilo (iskreno sožalje tistim ki ste v prejšnjih dveh razpisih ostali brez sofinanciranih sredstev) ali pa se jih bo vključilo zato ker bi morda bile aktualne za nagrade. No, mi je letos( oziroma v tem obdobju ne bomo kupili) bomo pa čakali da bodo spet v naslednjem razpisu (upam da že drugo leto)

No zakaj pa je bila ta MB izpostavljena pa je zgodba v tem da je eno izmed društev v naši GZ v tem obdobju nesofinanciranj črpalko kupilo, sofinanciranja pa niso dobili, je pa bila vrednost sofinanciranja v zadnjem razpisu za MB po spominu okoli 450k Sit takratnih.

Naj se nabave začnejo, verjetno jih par let spet ne bo v razpisih. :twisted:
Uporabnikova podoba
pes
moderator
moderator

Objava pes » 10. februar 2008, 23:56

Zanimivo v tem dokumentu je tudi da so notri kombinezoni za gašenje požarov v naravi.Ali so jih že tipizirali?? :?:
Uporabnikova podoba
pes
moderator
moderator

Nazaj

Nazaj na Informatika

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost