Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Vulkan II

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objava Matej 9 » 5. maj 2007, 16:58

majkel je napisal:Ma kdo kako idejo????

Živjo.

Tudi sam sem imel podoben problem. Imel sem dogodek 'izločen' (to je prišlo še iz starega Vulkana) in ga je kazal kot aktivno.

Poskusi iti na kartici osnovnega sredstva še enkrat na dogodek, daš 'odprodaja' in shraniš. Potem bi moral iti med neaktivne. Meni je delalo.

LP M.
Matej Krnc, VGČ I.

================================================
Ni kosec vsak, ki koso nosi.
Uporabnikova podoba
Matej 9

Objave: 202
Registriran: 16. marec 2005, 16:41

Objava Bojjan » 6. maj 2007, 10:23

Ali kdo ve kaj moram narediti, da bi lahko vpisal sodelujoče na intervenciji, saj če grem intervencije -> pregled, mi to intervencijo prikaže, pod urejanje pa ne.
Bojjan

Objave: 13
Registriran: 21. maj 2006, 22:09

Objava Indijanec » 6. maj 2007, 11:44

Bojjan je napisal:Ali kdo ve kaj moram narediti, da bi lahko vpisal sodelujoče na intervenciji, saj če grem intervencije -> pregled, mi to intervencijo prikaže, pod urejanje pa ne.

Bojjan!

Preprosto pokliči administratorja na vaši GZ, naj ti omogoči urejanje intervencij :wink:

Očitno ti je dodelil samo pregledovanje. To lahko stori samo s tem, da ti premakne kljukico :lol:

LP
Uporabnikova podoba
Indijanec

Objave: 111
Registriran: 29. april 2006, 23:56

Objava Bojjan » 10. maj 2007, 20:47

Stvar je v tem, da ne vem ali sem prvič, ko je zaživel ta novi vulkan, kam kliknil, da so se mi prikazale intervencije pod urejanje ali ne!? Pravice imam enake kot na začetku, ko mi je še uspelo urejati intervencije.
Kako je pri vas, se vam avtomatsko prikaže intervencija pod urejanje?
Status intervencije pod pregled je "poročilo o nesreči SPIN odprto", ne spomnim pa se kakšen status so imele ostale pred urejanjem.
Bojjan

Objava Franci » 10. maj 2007, 21:52

Bojjan je napisal:Stvar je v tem, da ne vem ali sem prvič, ko je zaživel ta novi vulkan, kam kliknil, da so se mi prikazale intervencije pod urejanje ali ne!? Pravice imam enake kot na začetku, ko mi je še uspelo urejati intervencije.
Kako je pri vas, se vam avtomatsko prikaže intervencija pod urejanje?
Status intervencije pod pregled je "poročilo o nesreči SPIN odprto", ne spomnim pa se kakšen status so imele ostale pred urejanjem.

Intervencija mora imeti status prenešen, da jo v Vulkanu lahko urejaš. Dodaš člane na intervenciji in opremo, ki ste jo uporabili.
Intervencija pa mora biti v Spinu najprej zaključena in potem zna trajati tud do 3 tedne, da jo dobiš na vpogled in v urejanje v Vulkanu. :wink:
Stati inu obstati. /Trubar/
Uporabnikova podoba
Franci

Objave: 1657
Registriran: 27. junij 2005, 10:45

Objava Bojjan » 11. maj 2007, 23:10

Franci najlepša hvala za odgovor, intervencija je z strani vodje v spinu zaključena, tako da sedaj lahko samo čakam, da se bodo gospodje, ki so za to odgovorni zbudili in stvar zaključili! :evil:
Bojjan

Objava Franci » 13. maj 2007, 10:31

Bojjan je napisal:Franci najlepša hvala za odgovor, intervencija je z strani vodje v spinu zaključena, tako da sedaj lahko samo čakam, da se bodo gospodje, ki so za to odgovorni zbudili in stvar zaključili! :evil:

Prenesli v Vulkan! 8) Mislim, da to delajo enkrat mesečno ko to v celoti prenašajo iz Spina v Vulkan. :?
Stati inu obstati. /Trubar/
Uporabnikova podoba
Franci

Objave: 1657
Registriran: 27. junij 2005, 10:45

RESNIČNO RABIM POMOČ

Objava FONTANA » 15. maj 2007, 10:04

lEP POZDRAV VSEM UPORABNIKOM VULKANA!

Imam naslednji problem!

Pri urejanju opreme OS in DI se mi odpre polje način vodenja v predhodnem vulkanu. To stvar sem že obdelal tako da mi vedno vso opremo ki sem jo vodil kot OS v prejšnem vulkanu samo obarva v zeleno od tu naprej pa ne morem nič. Ne morem vpisovat nove opreme niti ne izdelane nadgradnje za GVC 16/25 ki bi jo radi prijavili na sofinanciranje za vračilo DDV ja. če je imel še kdo podoben problem bi laep prosil za pojasnilo kako se ga znebit. Administrator na GZ trdi da bi moralo vse skupaj delat pa ne.

lp
RAZLIKA JE S KJE SI DOMA
FONTANA

Objave: 130
Registriran: 14. december 2006, 11:42

Objava kekec007 » 15. maj 2007, 15:30

Lep pozdrav!

Jaz imam enak problem. Sem tudi administrator na GZ in sem sam za
PGD prenašal opremo. Za nekatera PGD mi je brez težav prenesel
opremo za nekatera PGD pa mi je vedno javljal neko napako zdaj pa niti tega ne. Vse je obarvano zeleno in ko bi mi moral prenesti opremo v nov vulkan se ne zgodi nič. Dejstvo je, da je razpis za sofinanicranje že objavljen in bo potrebno opremo vnesti v vulkan - kako, nimam pojma.
Sem poslal mail g. Tepini pa nisem dobil nobenega odgovora.
kekec007

Objave: 1
Registriran: 10. januar 2006, 13:02

Objava FONTANA » 15. maj 2007, 20:30

Torej nimam samo jaz težav z vnosom opreme! Upal sem da kdo pozna odgovor. Kekec upam da bo tepina kaj nasel se ta mesec da bomo lahko prijavili opremo na razpis do konca junija.

lp
RAZLIKA JE S KJE SI DOMA
FONTANA

Objava swordfish » 17. maj 2007, 11:45

Pri urejanju opreme OS in DI se mi odpre polje način vodenja v predhodnem vulkanu. To stvar sem že obdelal tako da mi vedno vso opremo ki sem jo vodil kot OS v prejšnem vulkanu samo obarva v zeleno od tu naprej pa ne morem nič.

Preveri če si dejansko prenesel vso opremo.Meni je delalo isto,potem pa sem ugotovil da nisem pri prenosu odkljukal enega para rokavic.Potem je stvar začela delovati normalno.

Lp Marko
Uporabnikova podoba
swordfish

Objave: 115
Registriran: 16. junij 2006, 12:24
GE: Vrsnik

Objava sebastjan.kamensek » 17. maj 2007, 20:06

No jaz sem imel isti probelem z vnašanjem opreme v novi vulkan :arrow: rešitev, nadgradil sem internet explorer na najnovejšo različico, potem je pa zadeva "špilala". (sicer mi ni čisto jasno zakaj... glede na to, da sem imel verzijo staro manj kot pol leta...)
!Vogn ni igrača!
Uporabnikova podoba
sebastjan.kamensek

Objave: 172
Registriran: 20. februar 2007, 22:43

Objava FONTANA » 29. maj 2007, 12:26

Mi smo zadevo poslali na GZS od koder so nam javli da se nekatere šifre niso ujemale iz starega vulkana v novega tako da so nam to popravili in stvar funkcionira.

lp
RAZLIKA JE S KJE SI DOMA
FONTANA

Objava tomaz_ » 24. junij 2007, 8:48

Ali vam dela vulkan? Meni samo piše katero gasilsko društvo sem in tam kjer naj bi bil meni je samo možnost odjavi.
tomaz_

Objava Peter » 24. junij 2007, 10:02

Meni dela.
Uporabnikova podoba
Peter
Upravnik
Upravnik

Objave: 4860
Registriran: 5. julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica

NazajNaprej

Nazaj na Informatika