Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Tečaj za informatika GZ MB

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Tečaj za informatika GZ MB

Objava Đuro » 9. maj 2007, 21:02

Zanima me, če mogoče kdo ve, če je slučajno razpisan kakšen tečaj (specializacija) za informatika v jesenskih mesecih v GZ Maribor. Za tečaje na Igu sem seznanjen. Hvala za info.
PGD Hoče - since 1888
http://www.gasilci-hoce.si/
Uporabnikova podoba
Đuro

Objave: 240
Registriran: 26. november 2006, 16:00
GE: Hoče

Objava Martin P. » 9. maj 2007, 23:57

A niso specialnosti Informatik ukinili? :? Kolikor vem, občasno potekajo usposabljanja za Vulkan II in pa (tu pa tam) za SPIN... :wink:

Kdaj pa se vse to dogaja, pa je v letnem planu izobraževanja, ki ga je zveza poslal v začetku leta v PGD-je. Torej povprašaj malo v društvu oz. poglej v arhiv.
Uporabnikova podoba
Martin P.

Objave: 889
Registriran: 11. oktober 2004, 22:02

Objava Marjetica » 10. maj 2007, 9:25

Martin P. je napisal:A niso specialnosti Informatik ukinili? :? Kolikor vem, občasno potekajo usposabljanja za Vulkan II in pa (tu pa tam) za SPIN... :wink:

Ja res je Martin, specialnost za informatika so ukinili, sedaj je na Igu samo izobraževanje za informatika, ki je enako kot specialnost le značke ne dobiš :wink: .

Glede Vulkana II, je bilo izobraževanje v Pekrah v febuarju letos za informatike, ki delajo na gasilskih zvezah. Ti informatiki pa morajo sedaj usposobiti še vse informatike iz PGD-jev. Ampak kolikor vem, GZ Maribor takšnega izobraževanja še ni izvedla.
V hitrosti časa nikar ne pozabite nase in sebi ljube ljudi!!!
Uporabnikova podoba
Marjetica
moderator
moderator

Objave: 861
Registriran: 29. julij 2004, 20:06

Objava majkel » 10. maj 2007, 10:39

Fajn bi bilo da bi kaj takega uštimali.Glede na to koliko se vsi pritožujemo čez vulkan II.ČE ga izvede GZ Mb se takoj uštulim zraun ker na naši zvezi bo trajalo še sto kamnitih dob preden se bodo kaj takega spomnili :( in izvedli tečaj za inforamtiike po PGD-jih.
Čas bo prinesel svoje.Ali na boljše ali na slabše pa bomo videli!
Uporabnikova podoba
majkel

Objave: 396
Registriran: 31. januar 2005, 22:33

Objava Đuro » 18. maj 2007, 9:15

Nekaj je v Mariboru bilo 31.3. (glej link), sam sem bil prepozn, ker sem 11.3. komaj končal osnovno in nadaljevalno izobraževanje za gasilca, tak da druga nisem preveč spremljal, ko sem pa našo, pa je bilo že vse polno, zdaj, kdo je organiziral, meni niti ni toliko važno, kot predvsem, da je to v Mariboru bilo, upam, da bo še jeseni kak tečaj, da ne bom rabil hodit na Ig.

http://www.gasilci.org/forum/viewtopic.php?t=5829&start=75
PGD Hoče - since 1888
Uporabnikova podoba
Đuro

Objava Đuro » 17. december 2007, 15:31

Tečaj specilanosti informatika v gasilski zvezi Maribor bo izveden v mesecu januarju 2008 na Prometni šoli v Mariboru, izvajala ga bo GZS, zaj če kdo gre, pa če bo kdo mel kakšne bolj točne informacije, bi se jaz priporočal da jih napiše . . . drugače se pa vidimo januarja na Prometni, tisti ki grete.
PGD Hoče - since 1888
Uporabnikova podoba
Đuro

Odg: Tečaj za informatika GZ MB

Objava ANDY » 18. januar 2008, 10:23

JA ĐURO jutri ( 19. 1. 2008 )se srečamo na Prometni šoli kjer bo tečaj za Informatika. Na prijavni listi sem videl da si tudi ti prijavljen ter še t_time :
Torej se vidimo jutri...
"Prehitevajte brez skrbi, saj vas bom izrezal iz pločevine. Vaš gasilec."

(\__/)
(='.'=)
(")_(")
ANDY
070 342 571
Uporabnikova podoba
ANDY

Objave: 1534
Registriran: 7. november 2004, 18:34

Nazaj na Informatika