Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

FireAlert aplikacija

Včasih življensko pomemben del gasilske opreme.

Moderator: Mitja Gregorič

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Odg: FireAlert aplikacija

Objava bvc » 6. januar 2017, 1:17

Franci je napisal:Imam vprašanje; kar nekaj članov mi je že pojamralo da v Samsungovem telefonu X Cover 3 aplikacija FA ne deluje.
Je mogoče že kdo prišel zadevi do dna oz. kaj bi lahko bilo narobe?

bo treba jit v pametni upravljalnik aplikacij in tm urediti zadeve :D
bvc

Objave: 7
Registriran: 15. oktober 2016, 23:35

Objava polo98 » 6. januar 2017, 13:01

Franci je napisal:Imam vprašanje; kar nekaj članov mi je že pojamralo da v Samsungovem telefonu X Cover 3 aplikacija FA ne deluje.

Zastarel (ni posodobljen) Android je ena možnost. Je pa tu še veliko ??? kaj vse je na telefonu (smetja).
polo98

Objave: 335
Registriran: 16. oktober 2005, 17:02

Objava gasilec.si » 6. januar 2017, 21:24

Pozdravljen! Tudi jaz uporabljam xcover 3... ampak moram pripomniti da vse dela normalno.. razen če ima ta član zraven preneseno še kakšno drugo aplikacijo za sprejem pozivov, lahko pride do motnje. Lp.
gasilec.si

Objave: 34
Registriran: 21. december 2015, 19:28

Objava rados » 16. januar 2017, 0:40

Poznam uporabnika modela xcover 3 in pri njemu deluje normalno.

skoraj zagotovo imate v nastavitvah sprožilca napačno nastavljeno ali številko ali pa ključno besedo.

preverite najprej to.
rados

Objave: 7
Registriran: 25. december 2016, 21:45
GE: Ribnica

Objava Franci » 9. februar 2017, 20:36

Zadeva rešena. Pri posodobitvi androida na verzijo 5.1.1. je prišlo do sistemske napake.
Ponastavitev sistema in na novo naložen android 5.1.1. :wink:
Stati inu obstati. /Trubar/
Uporabnikova podoba
Franci

Objave: 1654
Registriran: 27. junij 2005, 10:45

Objava PATRIKUS » 19. februar 2017, 20:39

Lep pozdrav vsem skupaj!
Upam, da ni narobe, da napišen kr v to temo.

Imam eno vprašanje in hkrati prosim za pomoč. Imam telefon IPhone 5s in me zanima, če obstaja kakšna aplikacija za "pager", saj velikokrat se mi je zgodilo da telefona nisem slišal oz. mislil, da je navadni sms "eh, saj bom že potem pogledal" v resnici je bila intervencija. Na srečo sem imel ob sebi pager in dojel, da gre za intervencijo. :roll: :oops:

Hvala za odgovore in pomoč!
Na mladih svet stoji!
PATRIKUS

Objave: 646
Registriran: 7. maj 2005, 14:17

Objava Matic468 » 20. februar 2017, 9:37

PATRIKUS je napisal:Lep pozdrav vsem skupaj!
Upam, da ni narobe, da napišen kr v to temo.

Imam eno vprašanje in hkrati prosim za pomoč. Imam telefon IPhone 5s in me zanima, če obstaja kakšna aplikacija za "pager", saj velikokrat se mi je zgodilo da telefona nisem slišal oz. mislil, da je navadni sms "eh, saj bom že potem pogledal" v resnici je bila intervencija. Na srečo sem imel ob sebi pager in dojel, da gre za intervencijo. :roll: :oops:

Hvala za odgovore in pomoč!

Kolikor je meni znano, neke aplikacije za iPhone ni (vsaj brezplačne), probaj pa spremenit zvonenje sporočil za številko preko katere dobivaš pozive.
Zraven prilagam video, sicer ni za 5s ampak načeloma bi morale biti iste nastavitve: https://www.youtube.com/watch?v=y3w6t9ygEw0
Matic468

Objave: 8
Registriran: 1. avgust 2013, 9:02

Objava ZaLlaR » 20. februar 2017, 9:42

Za iOS ne obstaja aplikacija. Je pa možnost, da shraniš številko iz katere prejmeš SMS za intervencijo v imenik in nastaviš Text tone za SMS. Če pa imaš iOS posodbljeno na najnovejšo različico pa lahko vklopiš tam ko nastavljaš Text Tone Emergnecy Baypass On to pomeni da tudi če imaš telefon na Silent mode bo ob prihodu SMS za intervencijo zvonil.
Uporabnikova podoba
ZaLlaR

Objave: 27
Registriran: 5. januar 2012, 20:57
GE: PGD Verd

Objava badzo » 21. september 2017, 19:38

nekateri člani imajo težave s FireAlert 2 ... enkrat dobijo poziv, drugič ne (nastavitve iste)... morda kdo ve, kje bi bil lahko problem?
badzo

Objave: 14
Registriran: 10. marec 2007, 13:19

Objava Jacksy » 21. september 2017, 20:43

badzo je napisal:nekateri člani imajo težave s FireAlert 2 ... enkrat dobijo poziv, drugič ne (nastavitve iste)... morda kdo ve, kje bi bil lahko problem?

Nekje v nastavitvah aplikacij v telefonu je ena opcija aplikacije v mirovanju ali nekaj podobnega. Tam mora biti FA(2) nastavljen da aplikacija ne miruje in ne varčuje z baterijo.
Sem tudi sam imel podobne probleme. Uporabljam Samsung S6 edge
Uporabnikova podoba
Jacksy

Objave: 305
Registriran: 30. maj 2007, 18:58
GE: Mozirje

Nazaj

Nazaj na Telekomunikacije

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov