Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

SOS paket-je to možno???

Včasih življensko pomemben del gasilske opreme.

Moderator: Mitja Gregorič

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objava Godec A. » 12. september 2006, 11:49

Tudi jaz sem včeraj dobil izpiske in skoraj nisem mogel verjeti --> nekaj minut pogovora, pa me ni stal čes 10 SIT. 8)
NA POMOČ!!!
Uporabnikova podoba
Godec A.

Objave: 176
Registriran: 21. oktober 2004, 13:41

Objava MarkoŠ » 12. september 2006, 13:01

Ta mesec je pa res nor sem dobil račun več kot 10.000.00 sit, pa sem klical vglavnem samo gasilce z paketi sos plus.
Pa še telefon mi je crknil na intervenciji.

Verjetno bom šel na simobil ali izi mobil. :wink:
MarkoŠ

Objave: 1355
Registriran: 9. april 2005, 16:55

Objava Godec A. » 12. september 2006, 13:31

MarkoŠ je napisal:Ta mesec je pa res nor sem dobil račun več kot 10.000.00 sit, pa sem klical vglavnem samo gasilce z paketi sos plus.

Verjetno bom šel na simobil ali izi mobil. :wink:

Tako kot praviš bi imel pri konkurenci še višji račun! :twisted:
NA POMOČ!!!
Uporabnikova podoba
Godec A.

Odg: SOS paket-je to možno???

Objava Franci » 24. februar 2009, 10:45

icko je napisal:OBVESTILO ZA UPORABNIKE MOBITELOVEGA SOS PLUS PAKETA
Vodstvo Gasilske zveze Slovenije se je z podjetjem Mobitel uspelo dogovoriti za precej nižjo tarifo telefonskih pogovorov v okviru Sos plus paketa. Tako bo cena pogovora med imetniki tega paketa 2,78 sit na minuto.

Moje mnenje je da odgovorni na naši krovni organizaciji malo posodobijo tale naš paket. :wink:
Stati inu obstati. /Trubar/
Uporabnikova podoba
Franci

Objave: 1657
Registriran: 27. junij 2005, 10:45

Objava majkel » 24. februar 2009, 13:24

Se strinjam da bi ga morali posodobiti.
Glede na to da že imajo vsi nek variante da plačaš toliko in toliko € in imaš toliko in toliko minut vključenih in ostalega kar spada zraven bi bilo smotrno da se naši preljubi funkcionarji prebudijo iz zimskega spanca in nekaj naredijo.Drugače pa odhod h konkurenci
Čas bo prinesel svoje.Ali na boljše ali na slabše pa bomo videli!
Uporabnikova podoba
majkel

Objave: 396
Registriran: 31. januar 2005, 22:33

Objava Godec A. » 24. februar 2009, 14:09

Saj ga najbrž ni gasilca, ki se ne bi strinjal s tem, da SOS paketi potrebujejo prenovo.

Nekaj o tem sem napisal že tukaj viewtopic.php?f=3&t=210&start=45.

Takšen pa je odgovor Mobitela, na mojo pošto njim:

Pozdravljeni, gospod Godec,

veseli me, da ste nam pisali.

Podatka ali bomo v kratkem prenovili paketa SOS, žal nimamo.
Naša želja je, da bi našo ponudbo čim bolj prilagodili željam in zahtevam naših strank, pri čemer so nam vaši predlogi in mnenja v dragoceno pomoč. Vaš predlog bom posredovala pristojnim.

Prijazen pozdrav,

Mateja Accetto
Center za pomoč naročnikom
Mobitel, d. d.

Pozdravljeni.

Naj se najprej predstavim. Sem Andrej Godec, član Prostovoljnega gasilskega društva Prežganje. Imam nekaj vprašanj glede paketov SOS. Ker nimam podatkov s strani naših organizacij, se z vprašanji obračam na vas. Naj omenim, da imam pri vas sklenjeno naročniško razmerje, paket Džabest.

Konkretno me zanima, če imate v načrtu, oziroma če planirate tudi predrugačenje SOS paketov. Imamo celo poplavo novih paketov, pri katerih za določen znesek zakupimo količino pogovorov, SMS-ov, podatkov itn. Stari itak paket in pa SOS+ paket sta si bila zelo podobna. Razlike so bile v ceni klicev v stacionarna omrežja, cena SMS-jev po 30. poslanem sporočilu in pa v prenosu podatkov. Dovolj pošteno za vse nas prostovoljce. Torej, pričakovano nadaljevanje bi bilo, da bi tudi SOS paket doživel prenovo, kot jo je Itak paket. Če smo si bili prej prostovoljci in mladina »enakovredni«, zakaj si ne bi bili še sedaj.

Če izpostavim sebe, potem lahko z zagotovostjo trdim, da je precejšen znesek računov, ki sem jih prejemal, nastal zaradi klicev, ki sem jih opravljal za gasilske namene. Torej v obče dobro. Sedaj, ko uporabljam paket Džabest, lahko svoje poslanstvo prostovoljca opravljam kvalitetnejše, brez dodatnih stroškov. Predvsem obveščanje s SMS-ji je sedaj omogočeno praktično brezplačno. Enako bi pa lahko veljalo za tiste, ki so starejši od 30 let. To bi bilo super, in pa kot sem že omenil, bilo bi logično nadaljevanje prenove vaših paketov.

V pričakovanju Vašega odgovora,

Andrej Godec

Ja, res je, da bi bil že čas, da se naši "ta'glavni" zbudijo iz zimskeg dremeža :)

LP, Andrej
NA POMOČ!!!
Uporabnikova podoba
Godec A.

Odg: SOS paket-je to možno???- ZDAJ JE MOŽNO

Objava Ta prav Gorenjc » 30. oktober 2009, 23:20

Zdaj je to možno...
Gasilska telefonija pri Debitelu. (To je v bistvu isto kot SOS pri Mobitelu; omrežje je isto, le račun dobiš od Debitela namesto od Mobitela.
Na spletni strani GZ Slovenije je bila objavljena ponudba. Plačaš manj kot 13 EUR/mesec, pa v vsa omrežja lahko kličeš bistveno ceneje kot pri SOS. Naročnine pa prav tako ni.
Na Gorenjskem smo dobili ponudbo v društvo in kakor piše, so ponudbo dobila tudi druga društva.
Zdaj se menimo, da bi nas nekaj prestopilo v novi paket. Pa še dober ime ima - "Gasilec".
Je kdo preverjal cenike? Jaz nekaj sem in se mi zdi, da je zadeva precej boljša od SOS.
Ta prav Gorenjc

Objave: 1
Registriran: 14. september 2009, 11:57

Objava Milan Dubravac » 1. november 2009, 12:46

V imenu koga Koren podpisuje tržne pogodbe za vse prostovoljne gasilce v Sloveniji.
Na upravnem odboru nikdar nismo razpravljali o kakršnikoli ponudbi!
Isto se je zgodilo z zavarovalnicami.
Ali ima predsednik GZS lahko mandat pogajanja na tržnih osnovah brez soglasja upravnega odbora GZS.
Imam občutek, da bo arbitraža imela res veliko dela!!
To že meji na diktaturo!
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Uporabnikova podoba
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org

Objave: 1887
Registriran: 10. julij 2002, 11:54

Odg: SOS paket-je to možno???- ZDAJ JE MOŽNO

Objava Peter » 1. november 2009, 13:13

Ta prav Gorenjc je napisal:Plačaš manj kot 13 EUR/mesec, pa v vsa omrežja lahko kličeš bistveno ceneje kot pri SOS. Naročnine pa prav tako ni.
Kako pa rečeš tistim slabim 13 evrom? Prostovoljni prispevek?

Možnosti je veliko in naj vas nazivi paketov ne zavedejo. Kaj pa recimo Povezani 11 za 11 EUR/mesec? Mladi imajo pa tako ali tako svoje.

Vsak si mora sam izračunati, kateri mu najbolj ustreza. Za začetek se lahko uporabi kalkulator na http://www.komuniciraj.eu/uporabniki/
Uporabnikova podoba
Peter
Upravnik
Upravnik

Objave: 4860
Registriran: 5. julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica

Objava maci » 2. november 2009, 23:07

Ta ponudba Debitela v bistvu sploh ni tako ugodna, razen če želiš izkoristiti možnost, da se še družinski člani pridružijo in kupiš telefon po nižji ceni.
Če le pogledaš preko plota, dobiš v podobnih paketih dosti več. Pač le še ena marketinška poteza s podporo GZS.
maci

Objave: 15
Registriran: 16. januar 2003, 0:05

Objava rok.b » 3. november 2009, 0:33

GZS dobi od Debitela za vsakega naročnika 0.60€ na mesec, potem pa bo ta denar delila med društva po nekem "ključu", ki si ga bodo zamislili. #-o #-o :^o

ne me :humping:
Gasilci 112
Uporabnikova podoba
rok.b

Objave: 119
Registriran: 20. december 2006, 11:38
GE: Ločica ob Savinji

Objava Primoz » 3. november 2009, 0:49

rok.b je napisal:GZS dobi od Debitela za vsakega naročnika 0.60€ na mesec, potem pa bo ta denar delila med društva po nekem "ključu", ki si ga bodo zamislili. #-o #-o :^o

ne me :humping:

a je to morda neki hec? :shock:
Uporabnikova podoba
Primoz

Objave: 1029
Registriran: 25. februar 2003, 17:08
GE: Sečovlje

Objava tadejS » 3. november 2009, 14:10

Včeraj sem dobil ponudbo za novi aparat Samsug za "samo 47 eur", ob podaljšanju razmerja za eno leto. Pa sem pogledal na spletno stram Mobitela in vidim, da imajo drugi paketi taisti aparat dosegljiv za 9 eur :^o :oops: . Telefoniraš kao brez naročnične, jo pa plačaš na druge načine. #-o
tadejS

Objave: 314
Registriran: 15. marec 2005, 8:29

Nazaj

Nazaj na Telekomunikacije

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost