Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Forum se je uspešno predstavil

Vse v zvezi z volitvami in kongresom v letu 2003

Forum se je uspešno predstavil

Objava Drago » 26. maj 2003, 12:31

Predstavitev foruma je uspela ! Tudi to je trditev, ki drži :twisted: Večino delegatov, ki so se sprehajali ( kot mački okol vrele kaše :lol: ) okol "naših" PC-jev je sicer forum zanimal, ampak si ga zaradi pomanjkanja "ustreznih očal" niso mogli ogledati :lol: Milan, Peter, Jaka ...izkazali ste se, čeprav za marsikoga nezaželjeni :twisted:

lp DC
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objave: 5141
Registriran: 28. avgust 2002, 20:06

Objava metodg » 26. maj 2003, 12:34

Tudi jaz mislim, da se je forum uspešno predstavil. Vsa pohvala Jaku, Milanu in Petru...

Nasploh pa opažam, da nas zadnje čase bere vedno več gostov...

Metod G.
Bomo zmogli??? BOMO JA!!!! ... je rekel mojster MIHA.
Uporabnikova podoba
metodg

Objave: 893
Registriran: 12. julij 2002, 14:03
GE: PGD Brezje na Gor.

Objava Milan Dubravac » 26. maj 2003, 12:59

Zahvala velja vsem vam, ki v forumu sodelujete kot razpravljalci ali bralci. Prvotni namen foruma je dosežen in presežen, kar se je potrdilo tudi na kongresu v našem, kot se je Drago izrazil v razpravi, skromnem kotičku. Kakšno pametno bomo pa še na forum pikniku rekli.
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Uporabnikova podoba
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org

Objave: 1878
Registriran: 10. julij 2002, 11:54

Objava Primoz » 26. maj 2003, 13:07

Ja, mislim da je bila predstavitev foruma....marsikdo si je to ogledal, čeprav večina tako, 'z strani'(beri-iz šanka) to ogledal....

Evo, dežurnega , oz. enega izmed dežurnih pred računalnikom....
Priloge
34O70222.jpg
Uporabnikova podoba
Primoz

Objave: 986
Registriran: 25. februar 2003, 17:08
GE: Sečovlje

Objava Drago » 26. maj 2003, 13:12

Primož: :lol: :lol: :lol:

Daj še pojasni: zakaj Milan "meži" :?: :!: Na drugi strani je namreč zagledal "muško kokoš" :lol: ( bom pojasnil ob priliki :oops: ) :lol: :lol:

lp DC
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objave: 5141
Registriran: 28. avgust 2002, 20:06

Objava Rolf » 26. maj 2003, 20:04

Sam nisem bil na kongresu, ker sem imel doma zadosti drugega dela (prometna,...), vendar sem bil in sem še zmeraj zadovoljen, ko sem slišal, da se je forum ODLIČNO predstavil.

p.s. Slišal sem tudi, da se tov. Eőry dela kot da o forumu nič ne ve in zaviva z očmi kot kelnarca, ko ji naročiš radensko ;)

Najuriš!!!
Rolf

Objave: 242
Registriran: 23. oktober 2002, 10:00

Objava Jaka » 26. maj 2003, 21:16

Saj ni čudno, da je bila predstavitev dobra. Ste videli, kako je Milan za šankom napeto razmišljal :wink: o naslednji predstavitvi. On je imel na skrbi priklop na internet :D (ali si morete misliti: nam forum je sponzoriral priklop GZS na internet :wink: v času kongresa), Mežan tablo :P , jaz strojno opremo :roll: , vi pa prispevke :P :P . Ni vrag, da takšna kombinacija nebi uspela.
Uporabnikova podoba
Jaka

Objave: 830
Registriran: 13. julij 2002, 23:14

Objava Mitja Gregorič » 27. maj 2003, 4:46

Predstavitev je bila po mojem mnenju o.k.
Luštna (ej za table in PC-je ste se pa potrudili ...vsa čast)

Če si kdo zatiska oči češ "to ni nič" (nisem mislil na Milana ki na sliki lepo miži :lol: :lol: )se krepko moti.Vsi ki smo "tukaj" gor zbrani (in nas ni malo) vemo da je to dobra zadeva ki ima še svetlo prihodnost.Tako da se ni za bati.

Sicer pa kaj niso vse nove zadeve šinfali in jih na koncu ko so jih spoznali pa so o njih drugače menili...no ja je stvar okusa in pa koraka z časom ...

LP Mitja
Operativci - Bratje v ognju,dimu in pepelu

Slika
Slovenski gasilci >KLIKNI< !!!
Uporabnikova podoba
Mitja Gregorič
Naj forumovec 2003
Naj forumovec 2003

Objave: 4990
Registriran: 23. september 2002, 10:37

Objava Matej B. » 27. maj 2003, 12:03

priložnosti za predstavitev foruma :lol: bo še veliko. Naslednja sledi oktobra v Celju na sejmu Zaščita - Protection. :) Upam da se tam tudi kaj vidimo in kakšno rečemo! :lol:
Uporabnikova podoba
Matej B.

Objave: 1095
Registriran: 30. julij 2002, 23:39
GE: Tržec

Nazaj na Volitve in kongres 2003

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost