Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Kviz Savinjsko - Šaleške regije

Nove dogodke objavljajte v Koledarju na prvi strani portala (www.gasilci.org)!

Kviz Savinjsko - Šaleške regije

Objava matjaž » 29. november 2003, 10:45

Jutri v nedeljo 30. 11. 2003 bo od 9.h dalje na Gomilskem potekal Kviz gasilske mladine Savinjsko - Šaleške regije.

Vsi vedoželjni dobrodošli na Gomilskem!

LP!

Matjaž
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"

Albert E.
Uporabnikova podoba
matjaž

Objave: 1074
Registriran: 19. julij 2002, 11:49
GE: Kostanjevica na Krki

Objava Joco » 5. december 2003, 23:29

Sam sem bil na kvizu kot mentor in kviz je bil izpeljan se kar dobro. Drugace pa sem ponosen na svoje varovance saj so se obe ekipi uvrstili na drzavno tekmovanje ki je v soboto 6.12.2003 v Domzalah
Ostanite to kar ste!!
Uporabnikova podoba
Joco

Objave: 116
Registriran: 26. oktober 2003, 18:21
GE: Velenje

Objava mico » 8. december 2003, 17:03

Živjo mentor JOCO

Prosim če nas malo informiraš kakšni so bili kaj reeeezultati na kvizu v Domžalah
mico

Objave: 83
Registriran: 16. januar 2003, 6:45

Objava matjaž » 9. december 2003, 10:37

Joco je napisal:Sam sem bil na kvizu kot mentor in kviz je bil izpeljan se kar dobro. Drugace pa sem ponosen na svoje varovance saj so se obe ekipi uvrstili na drzavno tekmovanje ki je v soboto 6.12.2003 v Domzalah

...in se nisi nič javil. Jaz sem pa tisti ki sem vodil del kviza ... Ti si moje sonce, dvorana pa v smeh :oops: :lol: ...

LP!

Matjaž
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"

Albert E.
Uporabnikova podoba
matjaž

Objava Joco » 9. december 2003, 10:58

sem se javil 100% Jsm sm bil pa tist ko je dal mislim da celo teb osebno prijavo glede fizolckov [smesna igra] ! Mogoce ti zdj jasno kir sm? :lol:
Ostanite to kar ste!!
Uporabnikova podoba
Joco

Objava Joco » 9. december 2003, 11:04

kaj vec o kvizu lahk zvete na temle naslovu kjer so tudi rezultati!!!
http://www.gasilci.org/forum/viewtopic.php?t=1451
Ostanite to kar ste!!
Uporabnikova podoba
Joco

Objava matjaž » 9. december 2003, 11:54

Joco je napisal:sem se javil 100% Jsm sm bil pa tist ko je dal mislim da celo teb osebno prijavo glede fizolckov [smesna igra] ! Mogoce ti zdj jasno kir sm? :lol:

Ja, jaz sem vodil tudi igro s fizolciki, a se te žal ne spomnim. Za rezultate državnega kviza vem (spet je zmagala naša GZ 8) :lol: ), bravo Vranšani!

Žal me v Domžalah ni bilo. kr sm bil v petek na Siddharti (Velenje) pa se je vse skupaj malo zavleklo 8) Če bi pa vedu da bo Vransko zmagalo, bi pa sigurno prišel!

LP!

Matjaž

Albert E.
Uporabnikova podoba
matjaž

Nazaj na Napovednik

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost