Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Mladinski tabor Bodislavci

Moderator: mailo

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Mladinski tabor Bodislavci

Objava Oskar » 17. julij 2008, 12:07

Včeraj sem bil povabljen v maldinski tabor GZ Ljutomer v kraj Bodislavci. Tabor je v bližini bio term Mala Nedelja. Nahaja se na hribu v čudovitem podeželskem okolju. Tabor je senci dreves in ima : jedilnico, kuhinjo, snitarije itd. Gasilska mladina prebiva v šotorih v katerih so kovinske postelje. Dopoldan se kopajo , popoldan pa počneje vsega po malem. Vodi jih Dušan ob pomoči številnih mentorjev. med njimi je tudi naš Drago, ki igra drugače na kitaro. Glej sliko ! :D

Jaz sem jim predstavil zbirko eksponatov NUS in malo povedal par zanimivosti! Bilo je lepo. Zvečer se kar nisem mogel posloviti. Če delam primerjavo z morjem, ne dajem nobene prednosti morju. Termin 5 dni se mi zdi dober. Starši lahko pridejo v Bodislavce vsak trenutek k otroku.
Danes je vodja tabora povabil vsa društva da pripeljejo otroke na ogled tabora in na kopanje ! lepa gesta !
Priloge
tabor bodislavci-ansambel.jpg
bodislavci-nus.jpg
bodislavci- tabor.jpg
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Odg: Mladinski tabor Bodislavci

Objava Oskar » 17. julij 2008, 13:12

Včeraj so bili v taboru tudi delavci Izpostave ZIR iz MS in predstavili radijske zveze. Edi mi je posredoval sliko mladih gasilk kako spremljajo predstavitev.
Priloge
mlade gasilke v taboru.jpg
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Nazaj na Mladina

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost