Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Orientacijski tek 2007

Moderator: mailo

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objava AVŠIČ » 11. september 2007, 14:36

Kolk jst pokam od smeha ko berem vse te izjave. Gregec prav polepšal si mi dan s tem svojim trmoglavljenjem. Se mi zdi, da vsi nekak pozabljate čemu so namenjena ta tekmovanja. Tu se gre predvsem za druženje, dobro voljo in ne za tist plastičen pokal. Sej je lepo, da tko motivirate mladince in pionerje in od njih pričakujete najboljše. Ampak v tem primeru se mi zdi, da je bil mentor še najbolj razočaran od vseh, ker mladinci se niso pritoževali.
Ne prenaši svojega nezadovolstva na mlajše ker se jim bodo v takem primeru gasilska tekmovanja zamerila in se jih ne bodo več udeleževali (govorim iz lastnih iskušen)
Pa še to, ko boš enkrat sam organiziral tekmovanje takrat boš mel pa pravico pluvat čez vse prejšne k so bla ispeljana. Ker najlaži je pluvat spodkopavat druge. Mal pomisel koliko sobot si doma ležal pred televizijo drugi pa so se pripravljali na organizacijo.

PS: pa da ne boš rekel da govorim na pamet. Bil sem pomočnik sodnika pri prenosu teniških žogic. Ime mi je pa Matija Avšič (pgd slape-polje) in vam lahko povem, da ni blo tok slabo kukr vsi pravijo.
AVŠIČ

Objave: 20
Registriran: 28. oktober 2005, 15:51

Objava sabirman » 11. september 2007, 14:58

Ja samo tako druženje nikamor ne pelje. Pa nima veze pokal, gre se za princip da bi moral odobrili ponoven štart (in to je čisto človeška napaka).
Te kej mot? Povej men in ne jambri poveljniku!
Uporabnikova podoba
sabirman

Objave: 465
Registriran: 8. april 2006, 22:22

Objava tjulenj.juvi » 11. september 2007, 15:13

sabirman je napisal:Ja samo tako druženje nikamor ne pelje. Pa nima veze pokal, gre se za princip da bi moral odobrili ponoven štart (in to je čisto človeška napaka).

5. minut nazaj sm si ogledal karto, ki ste jo mladinci dobili na štartu, pa nism videl nikakršnih zmot, ugibanj po kateri poti naprej pa ni bilo..... se pravi, če si jo lepo pogledal in se pametno glede na teren odločil. Če si faliu prvi odcep, si šel pa po drugem naprej, zavil levo in si bil spet v igri, in nisi izgubil 15.min , kot je bilo navajano.

Torej zame je stvar zaključena, do te mere, da če si orientacijo sprejel na način kot je to potrebno, ne rabiš krivit nikogar od sodnikov in organizatorjev!
tjulenj.juvi

Objave: 19
Registriran: 9. september 2007, 21:08

Objava Peter » 11. september 2007, 15:15

sabirman, bodi dovolj, ker se ponavljaš kot pokvarjena plošča.

Ekipa iz naše zveze razen tehničnih težav ob razglasitvi, ni našla večjih napak.

P. S. Če je kdo slikal Miss mokre majčke se priporočam. :D
Uporabnikova podoba
Peter
Upravnik
Upravnik

Objave: 4860
Registriran: 5. julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica

Objava sabirman » 11. september 2007, 15:19

PA KDO GOVORI V KARTI R EN???? Govorimo o štarterju če pa ne zastopš pejt pa jokat v kot.
Uporabnikova podoba
sabirman

Objava tjulenj.juvi » 11. september 2007, 15:19

Peter je napisal:sabirman, bodi dovolj, ker se ponavljaš kot pokvarjena plošča.

Ekipa iz naše zveze razen tehničnih težav ob razglasitvi, ni našla večjih napak.

P. S. Če je kdo slikal Miss mokre majčke se priporočam. :D

Sm zraven!
8)
tjulenj.juvi

Objava tjulenj.juvi » 11. september 2007, 15:21

sabirman je napisal:PA KDO GOVORI V KARTI R EN???? Govorimo o štarterju če pa ne zastopš pejt pa jokat v kot.

Sejt ti jokaš, ker nisi dobil pokala!!!
tjulenj.juvi

Objava DOST JE » 11. september 2007, 15:28

AVŠIČ je napisal:Kolk jst pokam od smeha ko berem vse te izjave. Gregec prav polepšal si mi dan s tem svojim trmoglavljenjem. Se mi zdi, da vsi nekak pozabljate čemu so namenjena ta tekmovanja. Tu se gre predvsem za druženje, dobro voljo in ne za tist plastičen pokal. Sej je lepo, da tko motivirate mladince in pionerje in od njih pričakujete najboljše. Ampak v tem primeru se mi zdi, da je bil mentor še najbolj razočaran od vseh, ker mladinci se niso pritoževali.
Ne prenaši svojega nezadovolstva na mlajše ker se jim bodo v takem primeru gasilska tekmovanja zamerila in se jih ne bodo več udeleževali (govorim iz lastnih iskušen)
Pa še to, ko boš enkrat sam organiziral tekmovanje takrat boš mel pa pravico pluvat čez vse prejšne k so bla ispeljana. Ker najlaži je pluvat spodkopavat druge. Mal pomisel koliko sobot si doma ležal pred televizijo drugi pa so se pripravljali na organizacijo.

PS: pa da ne boš rekel da govorim na pamet. Bil sem pomočnik sodnika pri prenosu teniških žogic. Ime mi je pa Matija Avšič (pgd slape-polje) in vam lahko povem, da ni blo tok slabo kukr vsi pravijo.

AVŠIČ: Po tvojem "Gregec" je del mladinske ekipe in ne mentor.

ZA VSE OSTALE:
Krivda organizatorja je samo v slabi razsodbi glede na napako, ki jo je naredil štarter (ki predstavlja organizatorja).

Drgač pa se umirte - za tiste k ste dobil svoje in ste mel priprave čez je blo vse v najlepšem redu, za tiste k so jih pa zajebal pa bom reku dam JEBA - odraz GZS in njene organiziranosti - še določene regije so bolš organizirane kot pa državn nivo.

BUC BUC - Požrite pa pejte naprej - VSI tko tisti na katere leti kritika, kot tisti ki ste bli oškodovani.
DOST JE

Objava DOST JE » 11. september 2007, 15:30

Peter je napisal:Vsi ste lahko povedali, kar vam je ležalo na duši, edino šabana smo malce pobrisali, ker bo še malo potreniral bonton in si prebral Pravila foruma.

Kot je že grat napisal, ima vsaka stran določen prav in tisti, ki je prebral celotno temo, bo to razumel. Upam, da bodo to storili tudi bodoči organizatorji, da do takšnih neprijetnosti ne bo prihajalo. Boljše rešitve kot je učenje na preteklih napakah ne pričakujte in se s tem tudi sprijaznite.

ŠE zmeri se strinjam s tem in pač nehite, ker nima smisla - sam jebete se za brez veze.

Miss mokre majčke prosim ...
DOST JE

Objava sabirman » 11. september 2007, 15:32

Ma dej jst jokam? Povedal sem dejstva. Požrite se usi povrst skupej s tem forumom! pa ne govorimo o pofu*kanem pokalu ampak o principu da bi vsak normalen človek dosodil ponoven štart. Ti pa ker si bil eden od organizatorjev normalno da se zagovarjaš ampak normalnob ib ilo priznati 6im ekipam nov štart.
Uporabnikova podoba
sabirman

Objava Franci » 11. september 2007, 15:33

sabirman je napisal:PA KDO GOVORI V KARTI R EN???? Govorimo o štarterju če pa ne zastopš pejt pa jokat v kot.

Ej, Sabirman si mi ti en trmoglavi model. Je že res da se je sodnik zmotil in vam dal napačne informacije in priznal napako.
Ampak ste vseeno zraven dobili tudi karto proge. :wink:
Stati inu obstati. /Trubar/
Uporabnikova podoba
Franci

Objave: 1657
Registriran: 27. junij 2005, 10:45

Objava MICKA » 11. september 2007, 18:30

A se lahko napiše vrstni red prejemnikov odličij?

Iz tega bo marsikaj jasno.
Polovično znanje je nevarnejše od neznanja (bolivijski)

V vsem imenitno bi uspeli, če dvakrat bi lahko začeli (Johann W. Goethe)
Uporabnikova podoba
MICKA

Objave: 1939
Registriran: 31. december 2002, 16:25

Objava mailo » 11. september 2007, 19:40

Počakam še do jutri, če se strasti ne umirijo in če se bodo razni neprimerni izrazi še ponavljali, gre tema pod ključ.

Moderator
Naj bo ogenj naš prijatelj!
Uporabnikova podoba
mailo
moderator
moderator

Objave: 274
Registriran: 4. september 2003, 14:26

Objava zibko » 11. september 2007, 23:26

zibko

Objave: 196
Registriran: 28. februar 2006, 0:13

Objava RADIOLOG » 12. september 2007, 7:12

Jest samo upam, da se bodo strasti res pomirile. razen golaža porgevanje zdaj že starih stvari ni dobro. Vsak se bo pa upam iz tega kaj naučil.
Aja pa v odgovor o moji starosti: 22 let.
Lep dan vam želim iz onkološkrega inštituta v Ljubljani.
RADIOLOG

Objave: 10
Registriran: 9. september 2007, 21:44

NazajNaprej

Nazaj na Mladina

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost