Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Gasilski kviz 2007 Črnomelj

Moderator: mailo

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Gasilski kviz 2007 Črnomelj

Objava Don Micky » 25. november 2007, 18:37

Pozdravljeni;

v soboto 24.11 2007 je v osnovni šoli v Črnomlju potekal šesti državni kviz gasilske mladine. Tega kviza so se udeležili tudi mlajši pionirji PGD Tolmin. Če je bilo pred meseci kar nekaj kritik na račun organizacije orentacijskega tekmovanja v Brezovici, pa lahko za kviz napišem same pohvala.Moje videnje kviza je res pozitivno, kviz je bil organiziran na visokem nivoju, potekal je tekoče. Izkazali so se tako Črnomaljci kot GZS in izpeljali prireditev, ki je vredna naziva državna. Otroci so ob potrditvi prijav prejeli bogato vrečko z prospekti o znamenitostih Bele krajine, ter modre kape in eno rdečo za mentorja. Na koncu pa so prejeli še vsi po eno medaljo, kot spomin na udeležbo na kvizu. Tako so vsi prejeli nekaj in se tako vrnili zdovoljni domov, pa četudi niso bili vsi prvi. Tisti najboljši pa so seveda prejeli še zaslužene pokale.

Edina stvar, ki me je zmotila je bila ta, da mentorji niso smeli z otroki v manjšo telovadnico, kjer so tekmovalci izvajali praktični del kviza. Moje mnenje je, da imam mentor pravico videti kako so pionirji nastopili in če drugega ne , da lahko naredi vsaj kakšno fotografijo. Toliko v razmislek za naprej.

LP!
Bolj star, bolj nor!
Uporabnikova podoba
Don Micky

Objave: 452
Registriran: 10. december 2003, 9:24

Objava maya » 25. november 2007, 18:42

Strinjam se s tabo, kviz je bil res dobro organiziran in tudi nas je zmotilo to da mentorji niso smeli zraven ekipe ko je opravljala praktično delo. Drugače pa vse pohvala za organizacijo.
Pa če ima kdo kakšne slike bi prosla če jih je možno dobit.
maya

Objave: 15
Registriran: 15. november 2007, 23:21

Objava zibko » 25. november 2007, 22:52

Tudi za nami je gasilski kviz. Prve fotografije so že dostopne na naši spletni strani - http://www.pgd-dvor.si/fotogalerija/drzavni_kviz07/index.html.

Imam pa eno malenkostno pripombo na "po" organizacijo. Tudi en dan in pol po koncu tekmovanja na spletnih straneh GZS še ni moč dobiti rezultatov tekmovanja, kar se mi zdi milorečeno velika malomarno. Vsako vaško tekmovanje ima prej objavljeno rezultate kot pa tole. Res je, da smo za svoje kategorije prejeli rezultate, a bi si jih z veseljem ogledal tudi za preostale. Da bi jih dali na internet ne vzame več kot 5 min časa! Kdo v 36 urah ne najde niti 5 min časa!

Kar se tiče pa samega poteka kviza, pa nimam pripomb.
zibko

Objave: 196
Registriran: 28. februar 2006, 0:13

Objava Franci » 26. november 2007, 9:22

No rezultati so dostopni na: http://www.gasilec.net/
Stati inu obstati. /Trubar/
Uporabnikova podoba
Franci

Objave: 1655
Registriran: 27. junij 2005, 10:45

Objava moravčan » 27. november 2007, 18:02

Glede mentorjev-enkrt sm bil na regijskem tekmovanju-napaka je bla upavičeno prisojena ampak mentor se je raz...... in strgu knjižco s pravili ter ozmerju sodnike tko de mentorji morjo bit stran od tekmovalcev .Ampak to nj velja za vse.Edina beda je ker potem ni slik iz praktičnega dela.
moravčan

Objava PETRA » 1. december 2007, 20:57

Mi Selničani smo bili 17.
Kar lepo.

Lp Petra :dancing:
Kar te ne ubije te ojača! ;)
Uporabnikova podoba
PETRA

Objave: 43
Registriran: 7. november 2005, 19:36

Objava hec » 2. december 2007, 15:06

Ja kaj naj rečem....Spet smo v naši zvezi imeli ekipo med prvih 3 in to se dogaja konstantno že zadnja 3 leta. PGD Orle lanskoletni državni zmagovalci, letos "za las le tretji" verjamem, da tudi drugo leto ne bo nič drugače. Bravo mentor in ekipa!
Uporabnikova podoba
hec

Objave: 902
Registriran: 17. februar 2006, 1:55

Nazaj na Mladina

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost