Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

gasilec.com

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderatorji: Vrsho, Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

gasilec.com

Objava matjaž » 19. julij 2002, 11:47

Ali ima kordakdo info kaj se dogaja s stranjo http://www.gasilec.com

Hvala za odgovore!
matjaž

gasilec.com je OUT

Objava Matej B. » 31. julij 2002, 14:14

Zdravo!

Ja kot izgleda je stran klavrno propadla. Podjetje, ki se je s tem ukvarjalo verjetno ni imeloprofita, zato je prekinila internet objavljanje. Škoda je še toliko večja ker je imela registrirane uporabnike (GZ-je, PGD-je,..), sedaj pa so tudi oni odklopljeni. Res škoda, pa tako obetaven začetek je bil, da sem mislil da bo to najbolj popularna stran. ZAnima me tudi kaj je z ažurnostjo na int. strani PGD Loka. Ta stran je bila tekmovalcem v veliko pomoč, sedaj pa tako sameva. Očitno so se webmasterji po udarnem začetku nekoliko utrudili...

Matej B.
Uporabnikova podoba
Matej B.

Objave: 1133
Registriran: 30. julij 2002, 23:39
GE: Tržec

Objava Matej B. » 20. avgust 2002, 2:18

Da ne bom kritiziral samo malih še moram malo (žal ) pokarat odgovorne delavce na portalu http://www.gasilska-zveza.si ki SE NE TRUDIJO DOVOLJ in podatkov ne objavljajo ažurno. Zame je pisni vir težje dobiti kot pa na internetu. Če bi stran bila ažurna bi se tudi gasilski standard v državi dvignil. Sedaj po smo prisiljeni da informacije dobivamo na zamuden in dražji način.
To je moje mišljenje o spletnih straneh GZ Slovenije, ki je krovna organizacija vseh društev ter gasilcev..
Uporabnikova podoba
Matej B.

Objave: 1133
Registriran: 30. julij 2002, 23:39
GE: Tržec

Objava Gost » 30. avgust 2002, 22:24

Tuu smooo, naši smooo !!! :P (poglej v knjigo gostov in dobi odgovor iz uuups :oops: leve roke :D )
Gost

gasilski portal gasilec.com

Objava oskar » 6. oktober 2002, 9:52

Gasilski portal gasilec.com, katerega urednik je bil Dejan Petrovič je žal trenutno na čakanju. Kot ste že sami ugotovili je problem denar. Res škoda saj smo v letu dni storili veliko. Društva , ki so gostovala na tem portalu pa se bodo izgleda morala sama znajti in si urediti svoje naslove. Verjamite, da je meni kot strokovnemu uredniku portala najbolj hudo. Vsem, ki ste nas obiskovali in nas tudi velikokrat pohvalili pa iskrena hvala.
Oskar
oskar

Objava Drago » 7. oktober 2002, 14:24

Oskar:

Strinjam se s tabo, da ste v kratkem času na portalu veliko naredili in ste si vse pohvale tudi zares zaslužili. Mogoče je na portalu manjkalo nekaj tega, kar ima ta forum :oops: , ka pa vem :roll: Je pa bil narejen velik korak naprej že pri vas in ko gremo naprej pač določene stvari ostajajo za nami :evil: kot določena izkušnja ali spomin. Kakorkoli že, gremo naprej ! :D

LP
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objave: 5141
Registriran: 28. avgust 2002, 20:06

Objava matjaž » 7. oktober 2002, 15:16

Mogoče pa je bilo to, da je gasilec.com začel mirovati, toliko večja vzpodbuda Petru, da je registriral on zagnal gasilci.org in iz tega vidika niti nismo tolikoizgubili, ali pač?! :D :D

LP!

Matjaž

P.S.: Oskar pa ne zamiri, ker z goraj napisanim ne mislim nič slabega o tebi ali tvojem preteklem delu. :wink:
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"

Albert E.
Uporabnikova podoba
matjaž

Objave: 1074
Registriran: 19. julij 2002, 11:49
GE: Kostanjevica na Krki

Napača

Objava Peter » 7. oktober 2002, 18:19

Saj bi bil že res čas, da kdo napiše kakšno zgodovino o spletišču Gasilci.org, da ne bi prihajalo do raznih pomot. Ideja se je porodila Milanu, jaz pa sem mu samo pomagal pri tehnični izvedbi. Šlo naj bi predvsem za izmenjavo informacij med gasilci, objavljali pa naj bi se tudi razni strokovni članki. Res pa je, da sem pa pobudo za forum dal jaz in da Milan sploh ni verjel, da bo zadeva zaživela, no sedaj je pa najbolj obiskana stvar na spletišču. :wink: Seveda vsega tega ne bi bilo, če ne bi Milan dobil sponzorja za gostovanje spletišča. To storitev nam nudi podjetje Robas. Na ta način spletišče finančno ni odvisno od raznih reklam, ki pa bi bile dobrodošle vsaj za spodbudo pri nadaljnjem delu. Sicer pa velja, da če ima kdo kakšnen strokoven prispevek za na spletišče, ga lahko mirne duše pošlje, pa ga bomo objavili. Samo da ne bo kakšnih poročil z veselic, obletnic ali pa nakupov novih avtomobilov, za to imamo še vedno Gasilca. :lol:
Uporabnikova podoba
Peter
Upravnik
Upravnik

Objave: 4860
Registriran: 5. julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica

Nazaj na Ostalo

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: MSN [Bot] in 1 gost