Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

STAVKA POKLICNIH GASILCEV V VELIKI BRITANIJI

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderatorji: Vrsho, Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objava Jani » 3. november 2002, 20:47

Saj, Oskar! Pohvališ se z vašim novim avtom, ne poveš pa nič kakšen je, čigava je nadgradnja, kakšna oprema, slikce.... Glede na ceno mora biti kar taprava mašina.
Samo to najbrž nima nič veze s stavko gasilcev v Veliki Britaniji in me bo še naprej firbec matral!

lp Jani
Uporabnikova podoba
Jani

Objave: 650
Registriran: 19. avgust 2002, 19:09

Objava Matej B. » 3. november 2002, 21:16

Oskar!
A je možen kakšen ogled tega vašega novega vozila. Vsak dan se peljem mimo vašega domova ( :evil: včasih še celo slišiš po radiu da se tam nahaja radar :evil: ) pa bi si želel ogledati vaš vozni park ter seveda vašo novo vozilo. Seveda če nadrejeni dovolijo.
Daj povej kdaj si na šihtu, da mi boš pokazal to novo zadevo. Jaz imam čas popoldne od 15. ure (pon., tor., žal ne gre)

Če ne pa pošlji ZS!
Uporabnikova podoba
Matej B.

Objave: 1133
Registriran: 30. julij 2002, 23:39
GE: Tržec

JA; PRI DENARJU SE VSE KONČA

Objava Milek » 3. november 2002, 22:35

Pozdrav!

Oskar ne se sekirat, mi v Celju bi tudi mel rad večje plače pa... :cry: :?: Saj veš, za gasilce ni nikoli dost denarja, vsaj dokler nas ne rabijo! :lol: Kar se pa tehnike tiče, je pa tako, da mi imamo zeleno luč za nabavo novega vozila, vendar pa se zdaj z nami igrajo vrli trgovci, ki nimajo blage veze o gasilstvu!!! :twisted: Na žalost sem v komisiji za to vozilo in zdaj vem kako so se počutili policaji ko so si tako močno želeli nov čoln! :roll:
Ne preostane nam drugega kot to, da ko dobimo plačilno listo na ves glas rečemo: NA POMOČ!!!!
Uporabnikova podoba
Milek

Objave: 491
Registriran: 21. oktober 2002, 23:42

Nazaj

Nazaj na Ostalo

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost