Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

KDO SMO???

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderatorji: Vrsho, Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

KDO SMO???

Objava metodg » 19. september 2002, 14:41

Glede na to, da forum zelo dobro deluje (VEDNO BOLJE!!!) mislim, da je prav če se malo bolj podrobno predstavimo, seveda če to želite (ni obvezno).
Nekdo mora začeti.

Ime in Priimek: METOD GABER
Bivališče: ČRNIVEC, BREZJE
Status: POROČEN (nedolgo tega...)
Starost: 29
Poklic: gradbeni inženir, izredni študent VSŠ gradbeništva na FGG v Ljubljani
Zaposlen: Projektant in strokovni sodelavec za informatiko v javnem podjetju Komunala Radovljica.

GASILSTVO:
Čin: VIŠJI GASILSKI ČASTNIK
Član: PGD BREZJE NA GORENJSKEM
Funkcija: POVELJNIK GASILSKE ZVEZE OBČINE RADOVLJICA
Specialnosti: MENTOR MLADINE
STROJNIK
PREDAVATELJ
se bo še nadaljevalo....

Zagovarjam:
- nove načine izobraževanja v gasilstvu,
- uvajanje in uporabo novih tehnologij v gasilstvu,
- čimveč praktičnega usposabljanja,
- ta gasilski forum
- nujnost IC na Igu
- nove tehnike gašenja požarov
...še kaj bi se našlo...

Tako, to sem jaz na kratko. Lahko povem še, da sem precej velik malo manj kot 200 cm, da se bolj malo ukvarjam s športom, pa toliko več z gasilci in računalništvom....

Metod G. :oops:
Zadnjič uredil metodg - 19. september 2002, 15:56. Skupaj urejeno 1 krat.
Uporabnikova podoba
metodg

Objave: 893
Registriran: 12. julij 2002, 14:03
GE: PGD Brezje na Gor.

Objava Matej B. » 19. september 2002, 15:43

Najprej se spoznajmo v živo na 1. forum-pikniku 13.oktobra 2002 ob 9.uri v Jeruzalemu pri Ormožu (zbor je pred gas. domom v Ljutomer); nato pa se razpišimo na internetu, vendar sem malo skeptičen glede te predstavitve, ker bodo potem vsi vse vedeli o tebi. Pustimo se presenetit!!
Uporabnikova podoba
Matej B.

Objave: 1133
Registriran: 30. julij 2002, 23:39
GE: Tržec

Kdo smo?

Objava Jani » 19. september 2002, 16:30

Ime in Priimek: JANI (JANEZ) PRISTAVEC
Bivališče: BOROVŠKA CESTA 77, KRANJSKA GORA
Status: IZVENZAKONSKA ZVEZA, ENA PUNČKA 2 LETI IN POL
Starost: 29
Velikost: 183 cm
Teža: 90 kg (pa malo varira)
Poklic: ELEKTROTEHNIK ELEKTRONIK
Zaposlen: S.P. - ELEKTRO IN GOSTINSTVO

GASILSTVO:
Čin: GASILSKI ČASTNIK
Član: PGD KRANJSKA GORA
Funkcija: POVELJNIK PGD KRANJSKA GORA
Specialnosti: STROJNIK, IDA
se bo tudi še nadaljevalo....

Zagovarjam:
- čimveč praktičnega usposabljanja,
- mlade, toda izkušene ljudi na vodilnih mestih v gasilstvu,
- medobčinsko in meddržavno sodelovanje,
- da je dobra operativna usposobljenost veliko pomembnejša kot ogromna udeležba in odlični rezultati na raznih tekmovanjih,
- skupinsko delo (nobene zadane naloge ne izpeljem sam :oops: , pa naj bo še tako enostavna) - pa kar recite, da sem lenuh...,
- itd...

P.S.
Metod, zelo dobra pobuda! Tako vsaj veš s kom se pregovarjaš ali pa deliš mnenje. Ko se bomo enkrat poznali, se pa tako ali tako ne bo več potrebno predstavljati oz. kot pravi Matej B., razpisovati na internetu.

Aja, ker sem bolj kljubovalne narave, bom, takoj ko jo najdem, za podobo nalimal svojo sliko in presenečenj ne bo več, sploh! :lol:
Uporabnikova podoba
Jani

Objave: 650
Registriran: 19. avgust 2002, 19:09

Objava Drago » 19. september 2002, 19:05

Ja lepo, da so med nami tudi junaki, ki si upajo z polno identiteto na plan :), saj bi pr men še tud šlo, le sram me je povedat kolkokrat sem že srečno poročen :D :D :D

Ja fantje noooo ! eno je se (mislim čisto resno) lepo predstavit na netu, druga pa je doma izprosit "dozvolo" za odhod na piknik :twisted:

Torej ! (poznamo več vrst hrabrosti, hvala Matej za propagiranje forum - piknika :o )

LP
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objave: 5141
Registriran: 28. avgust 2002, 20:06

Objava metodg » 20. september 2002, 10:33

Drago je napisal:Ja fantje noooo ! eno je se (mislim čisto resno) lepo predstavit na netu, druga pa je doma izprosit "dozvolo" za odhod na piknik :twisted:

Ja, Drago, tle maš pa čist prov!!! :P :P :P

Metod G. :P
Uporabnikova podoba
metodg

Objave: 893
Registriran: 12. julij 2002, 14:03
GE: PGD Brezje na Gor.

Objava Drago » 20. september 2002, 10:43

metod: Po podatku, ki ga je posredoval mezan, je sedaj, vsaj kar se tebe tiče, zadeva razumljiva in sprejemljiva (naj traja čimdelj !) :) samo glede na to, da so nam Grki spelal ono missico (kk se že piše ?) si kr hraber, da si si upal lih u Grčijo na medene tedne :D :D (sorry, mal heca - nikomur ne škodi)

LP
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objava Matej B. » 22. september 2002, 0:31

Tista misica je (bila) Ptujčanka!!
Uporabnikova podoba
Matej B.

Objave: 1133
Registriran: 30. julij 2002, 23:39
GE: Tržec

Objava Jaka » 2. oktober 2002, 19:39

Kje je že piknik :?: A majo tam še kakšno misico :?: Bom še kakšnega z ročnikom pripeljal s seboj.
Uporabnikova podoba
Jaka

Objave: 830
Registriran: 13. julij 2002, 23:14

Objava Drago » 3. oktober 2002, 22:02

(vidi ti, dušo gasilsko, pokvarjeno itd. !?) :D :D sveto mesto Jeruzalem bi ti "napadal" kar z ročniki, a !? To je zares kraj kjer je 0,5 že v samem ozračju in kjer je voda dražja od vina :!: :!: zato so dodatne gasilske zahteve že res preko vseh meja gasilskih potreb in zmožnosti :D :D :D

p.s.: ali spada to v temo "kdo (in kaki) smo ?" bo povedal moderator, upam pa da ni preveč "zglajzano" :oops:

LP
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objava Jaka » 7. oktober 2002, 21:30

Vidim, da je tudi Drago dobil svojo podobo. Bomo na pikniku videli, kakšen bo brez klobuka :lol: .
Andrej je že nekaj dni v čudni progasti obleki. Verjetno je kot poveljnik ustrelil kakšnega kozla, pa je sedaj na hladnem. :oops: Tudi to se zgodi. :shock:
Saj je tukaj tema KDO JE KDO :?: :shock: ali pa sem se mogoče zmotil :?: . To je samo dokaz, da aktivno spremljam forum. Grem v boj za podkapo :oops:. Preko trupel, če je treba. :lol: :lol:
Uporabnikova podoba
Jaka

Objava Andrej » 8. oktober 2002, 0:30

Tudi sam sem opazil da je bilo dodanih nekaj podob članov foruma. Moja je progasta zato, ker se zavedam odgovornosti pri intervenciji in grem lahko zaradi napačne odločitve lahko tudi "sedet". To naj bo za začetek. Ko si bom našel boljšo (primernejšo) jo bom pa zamenjal.

Andrej
Andrej

Objave: 499
Registriran: 27. avgust 2002, 16:44

Objava Jaka » 14. oktober 2002, 15:20

Junaki so utrujeni !
Danes je tako "tiho" na forumu, da ni res. Pa saj smo bili na pikniku skoraj trezni :lol:. Kaj je zdaj to :?:
Uporabnikova podoba
Jaka

Objava Drago » 14. oktober 2002, 15:27

Aha Jaka:

imaš prav, tu bo bolj smiselno debatirat okol piknika :idea: :D (eh, veš kakšna je današnja mladina) :lol: si pogledal na: http://www.pomurje.net/novica.asp?id=8457&pod=gas :?: Ne vem kako je bilo z vami, samo jaz sem se moral zaradi "turbo reakcij" kostanja preselit za dva prostora naprej (v smeri vetra seveda) :lol: :lol: :lol:
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objava Jani » 14. oktober 2002, 15:41

Oooo...., reakcije pa ja!
Pa glih včeraj st se se spravila dva Škota z mano pogovarjat in sta me nato dve uri sekirala. Pol moraš bit pa skoncentriran, da kaj razumeš, mene je pa tako napenjalo :? ...
Sem šel vmes tolikokrat na wc, da sta me vprašala, če sem si slučajno v Jeruzalemu mehur prehladil! :lol:
Ja, nimaš kej! Za odvajanje "turbo reakcij" je bilo treba poskrbeti!
Uporabnikova podoba
Jani

Objave: 650
Registriran: 19. avgust 2002, 19:09

Objava Jaka » 14. oktober 2002, 16:11

Drago: Seveda sem si že prej ogledal tvojo stran :P . Menim, da si zadel bistvo piknika (debato) :lol: . Da o atu smrku ne govorimo...
Kar pa se tiče reakcij, pa ni bilo ne vem kakšne revolucije. Smo že stari mački :? in vemo kje je mere (pa kaj bi se bahali - to je pač tako in pika).
Uporabnikova podoba
Jaka

Naprej

Nazaj na Ostalo

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost