Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

In novi Predsednik/Poveljnik GZS je...

Vse v zvezi z volitvami in kongresom v letu 2008

Moderator: Drago

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj.

Objave gostov niso dovoljene.

Odg: In novi Predsednik/Poveljnik GZS je...

Objava blaz.K » 24. maj 2008, 21:10

Drgo no 100 dni ali pa kakšnega več, kje dolg mandat?? Mal pa prpada!
Lp Blaž
blaz.K

Objave: 165
Registriran: 27. januar 2004, 15:09

Objava Volkec » 24. maj 2008, 21:33

Me zanima koliko je bilo fig v žepih. Po mojem za kakšen kilogram marmelade... Pri tako osivelem in plešastem volilnem telesu, drugega rezultata skoraj nisem pričakoval.

Kakorkoli... Avtoriteta višja od nivoja GZ, zame ne obstaja več. Pozivnik bo še naprej za pasom.
The only thing that I regret- I didn't take what I could get. (Motörhead)

LP Borut Volk
Uporabnikova podoba
Volkec

Objave: 318
Registriran: 8. januar 2003, 18:16
GE: Kobarid

Objava blaz.K » 24. maj 2008, 21:46

Volkec pozivnik je zakon! Osiveli predstanniki GZ pa so itak voljeni na občnih zborih, kjer imajo glas PGD-ji, ani tako???
Lp! Blaž
blaz.K

Objave: 165
Registriran: 27. januar 2004, 15:09

Objava Reimond » 24. maj 2008, 22:10

OD SRCA ČESTITAM KORENU IN KLARIČU!!! BRAVO IN KAPO DOL!!!!

Tovariši ne mi zameriti vendar VEM, da MORAMO spoštovati zakonito izvoljene predstavnike Gasilske zveze Slovenije, saj je to temelj in bistvo demokratične družbe.

Zelo hudo se mi stori, ko vidim, da se nekateri skrivajo za izrazom OPERATIVA in se imajo za nekaj več kot ostali. Do sedaj smo bili vsi GASILCI enaki, še posebej, ko smo šli NA POMOČ. Med GASILCI, ki jih jaz poznam so vsi moji najboljši prijatelji in tovariši. Med njimi sem se vedno počutil varen, saj sem vedel, da nekdo staji za menoj in varuje moj hrbet. In GZS je do sedaj vedno delovala v tem smislu. Po videnem in slišanem pa je »OPERATIVI« samo en namen, ki je meni znanim GASILCEM tuj.

SPOŠTUJEM TISTEGA KI PRIZNA SVOJ PORAZ, VENDAR PADEM NA KOLENA PRED TISTIM, KI PRIZNA SVOJO ZMOTO!!

LP :D
Reimond

Objave: 49
Registriran: 12. april 2004, 11:07

Objava Marko Novak » 24. maj 2008, 22:13

Ko smo na koroškem v hudem dežju čakali na razglasitev ,sem večkrat besno pogledal proti odru. Tam je poveljnik sramotno pod dežnikom pogledoval proti svoji vojski kako jo pere in perein pere..... Nobenemu ni kanilo da nam teče od jajc, da smo premočeni do kosti, da imamo avtobuse kilometre stran.... strele so švigale po bližnjem hribovju a v oder nobene... Občutki ,danes...vesel sem in ponosem da sem bil moker skupaj z ostalimi smo dokazali da se NE BOMO skrivali pod dežniki ,borili se bomo še naprej, saj noben vojskovodja ni bil zmagovalec če za njim ni vojakov ki so mu zvesti.. Tukaj smo za zaradi ljudi, oni nas potrebujejo in ne MK .

pa lep dan še naprej vsem kjerkoli že ste, in sram bodi tiste ki so pripomogli k rezultatu 115.
Marko NOVAK...GSM 040 631 011
Uporabnikova podoba
Marko Novak
moderator
moderator

Objave: 1063
Registriran: 4. marec 2003, 22:59

Objava df1 » 24. maj 2008, 22:44

Volitve so zoprna reč. Pa še na vsakih pet let. V teh razmerah, ki vladajo sedaj pa je zame veliko bolj pomembno vprašanje kdo je župan, kot pa, kdo je predsednik GZS. Čestitke vsem izvoljenim. Kljub vsemu.
p.s.

Zmagovalec je zmagovalec, vsi ostali so poraženci in se lahko le na napakah učijo. Upam da bo s strani forumašev opravljena temeljita analiza rezultata volitev ter predvsem analiza nastopa t.i. "opozicije" pred in na kongresu. Če na forumu vpiješ Darko Muhič (naj mi oprosti, ker ga jemljem za primer) je car, to ne pomeni nič. poudarjam še enkrat NIČ.
Volitve se dobivajo drugje.
Papir vse prenese, zlasti toaletni!
df1

Objave: 22
Registriran: 8. maj 2006, 21:36

Objava Franci » 24. maj 2008, 22:49

Ravno sem se vrnil iz Krškega in še malo zbiram vtise s tega kongresa. Vendar vseeno menim da nam ni potrebno da smo tako razočarani, čeprav sem bil sam mnenja iz razgovorov prvi dan kongresa, da bo rezultat bolj tesen. #-o

Drago, manjkal si s svojo kamero. :wink:
Stati inu obstati. /Trubar/
Uporabnikova podoba
Franci

Objave: 1655
Registriran: 27. junij 2005, 10:45

Objava df1 » 24. maj 2008, 23:02

Koliko od cca 132 000 gasilcev pa je razočaranih? Rezultat kaže da malo oz. premalo.
Papir vse prenese, zlasti toaletni!
df1

Objave: 22
Registriran: 8. maj 2006, 21:36

Objava Franci » 24. maj 2008, 23:23

df1 je napisal:Koliko od cca 132 000 gasilcev pa je razočaranih? Rezultat kaže da malo oz. premalo.

Menim, da več kot kaže rezultat glasovanja.
Bova v živo kakšno rekla na to temo. :wink:
Stati inu obstati. /Trubar/
Uporabnikova podoba
Franci

Objave: 1655
Registriran: 27. junij 2005, 10:45

Objava MICKA » 25. maj 2008, 9:13

:oops: Vse skupaj lahko strnem v eno besedo - RAZOČARAN :twisted:
Polovično znanje je nevarnejše od neznanja (bolivijski)

V vsem imenitno bi uspeli, če dvakrat bi lahko začeli (Johann W. Goethe)
Uporabnikova podoba
MICKA

Objave: 1939
Registriran: 31. december 2002, 16:25

Objava Vrsho » 25. maj 2008, 11:21

df1 je napisal:Koliko od cca 132 000 gasilcev pa je razočaranih? Rezultat kaže da malo oz. premalo.

Po odzivih med gasilci, ki smo bili udeleženci parade in smo prisostvovali zaključni slovesnosti je razočaranih kar veliko. Slišati je bilo celo nekaj žvižgov in negodovanja. Višek pa je bil ognjemet, kjer smo se vsi strinjali, da bi ta denar raje namenili za kaj drugega...

Drugače pa z moje strani čestitke Podobniku in Muhiču, saj sta se dobro "borila" in prvič so imeli delegati možnost izbirati med popolnoma različnimi profili gasilcev.
Vrsho
moderator
moderator

Objave: 1755
Registriran: 11. junij 2003, 2:08
GE: PGD Šentvid

Objava kl23 » 25. maj 2008, 11:56

Dokler bo poveljnik CZ Bogataj, je vseeno kdo je poveljnik oz. predsednik GZ. :evil:
kl23

Objave: 78
Registriran: 30. december 2004, 23:23

Objava Oskar » 25. maj 2008, 12:01

Reimond je napisal:OD SRCA ČESTITAM KORENU IN KLARIČU!!! BRAVO IN KAPO DOL!!!!

Tovariši ne mi zameriti vendar VEM, da MORAMO spoštovati zakonito izvoljene predstavnike Gasilske zveze Slovenije, saj je to temelj in bistvo demokratične družbe.

Zelo hudo se mi stori, ko vidim, da se nekateri skrivajo za izrazom OPERATIVA in se imajo za nekaj več kot ostali. Do sedaj smo bili vsi GASILCI enaki, še posebej, ko smo šli NA POMOČ. Med GASILCI, ki jih jaz poznam so vsi moji najboljši prijatelji in tovariši. Med njimi sem se vedno počutil varen, saj sem vedel, da nekdo staji za menoj in varuje moj hrbet. In GZS je do sedaj vedno delovala v tem smislu. Po videnem in slišanem pa je »OPERATIVI« samo en namen, ki je meni znanim GASILCEM tuj.

SPOŠTUJEM TISTEGA KI PRIZNA SVOJ PORAZ, VENDAR PADEM NA KOLENA PRED TISTIM, KI PRIZNA SVOJO ZMOTO!!

LP :D

Oprosti dragi Reimond, ampak 532000 gasilcev ne podpira Klariča, ali to da kaj mislit. Ti pa kar čestitaj pisarniškem poveljniku in ga povabi na kako intervencijo !
PGD obstoja zaradi operative in ne obratno !
Na kolena pa lahko padeš že juti, če boš seveda šel v notranji napad !
Smotko si , da veš !!! #-o :evil:
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Objava pbb » 25. maj 2008, 12:04

Moram povedati - kazalo je dobro več kot dobro.( če ne verjamete bo tudi Milan potrdil )
Vendar Peter oprosti, s svojim nastopom si prepričal Prekmurce in še koga v negativo. To so dejstva žal,...
:huh: :huh:
če te je strah, delaj tisto česar te je strah !
Uporabnikova podoba
pbb

Objave: 682
Registriran: 6. februar 2005, 18:20

Objava mase123 » 25. maj 2008, 13:39

Moram povedati, da ko to vse berem se mi zdi vse malo čudno. Moderatorji se v večini pojavljajo kot promotorji t.i. "opozicije", kar mislim da ni namen tega foruma, namen naj bi bil nevtralno predstaviti zadevo gasilcem in zainteresirani javnosti.
Ko gledam predstavitve kandidatov, primerjave kandidatov, itd ne najdejo za zdajšnjo garnituro napisanega nič dobrega, podobno se je dogajalo pred 4 leti kje drugje, kakšno pa je stanje danes, lahko rečemo da živimo bolje, zgleda da tudi ta sfera nekaj išče, želi st........ prostovoljce.

Stanje ni rožnato ni pa tudi slabo, tudi tu naj obvelja star rek nikoli ni tako dobro, da ne bi moralo biti še bolje, ter nikolo ni tako slabo, da ne bi moralo biti še slapše. Gasilci delujemo uspešno posredujemo v katastrofah, kar še zdaleč ni tako v bolj ali podobno razvitih državah ( npr. primer Grčije 2007). Če me že kaj moti je prostovoljnost predsednika, ki bi moral biti profesionalec, ki bi bil v vsakem trenutku sposoben lobirati, vplivati na sprejem zakonov, itd, na drugi strani pa bi se seveda morala zmanjšati administracija, GZS pa zaživeti kot "podjetje" ki ima tako "generalnega kot tudi "strokovnega direktorja", ta pa za svoja dejanja odgovarjati vsem 132.000 gasilcem.
mase123

Objave: 55
Registriran: 13. januar 2008, 13:17

NazajNaprej

Nazaj na Volitve in kongres 2008

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost