Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Gasilska disciplina - FIRE COMBAT 2011

Moderatorji: Janez Koncilija, FIRE COMBAT

Odg: Gasilska disciplina - FIRE COMBAT 2011

Objava gapi » 12. julij 2011, 7:37

purchy je napisal:Skupne rezultate najdeš na: http://www.firecombat.si/aktualni-skupn ... ti-pokala/, posodobitve pa bodo v kratkem.

Žal ugotavljam, da posodobitve še vedni ni, ali pa mogoče jaz ne znam prav poklikati :?

Lep pozdrav!

Gašper Mav
http://www.gasilci-lukovica.si
Uporabnikova podoba
gapi

Objave: 1816
Registriran: 31. december 2004, 20:51
GE: Lukovica

Objava GASILEC PERO » 12. julij 2011, 19:52

Gapi, obrni se na tvojega podpoveljnika :P , on je eden od prvih in pravih rok za posodobitev :D
GASILSKO DRUŠTVO OBSTAJA ZARADI GASILSKE OPERATIVNE ENOTE, NE PA GASILSKA OPERATIVNA ENOTA ZARADI DRUŠTVA!!!

NE DAMO SE!!! NIKOLI, PA ŠE TE NE!!!

LEP POZDRAV!

PERO J., 041/ 511 - 364
GASILEC PERO

Objave: 160
Registriran: 1. september 2007, 22:20
GE: LESKOVEC

Objava gapi » 12. julij 2011, 20:13

GASILEC PERO je napisal:Gapi, obrni se na tvojega podpoveljnika :P , on je eden od prvih in pravih rok za posodobitev :D

Nisem najbolj prepričan če je ta informacija prava.
Pa še nekaj je, če se osebno obrnem nanj, potem bo info posredovan samo meni, jaz pa želim da so informacije dostopne vsem...

Lep pozdrav!

Gašper Mav
http://www.gasilci-lukovica.si
Uporabnikova podoba
gapi

Objave: 1816
Registriran: 31. december 2004, 20:51
GE: Lukovica

Objava GASILEC PERO » 12. julij 2011, 20:26

Njega rukni, on pa bo že urgentno ukrepal dalje :D
GASILSKO DRUŠTVO OBSTAJA ZARADI GASILSKE OPERATIVNE ENOTE, NE PA GASILSKA OPERATIVNA ENOTA ZARADI DRUŠTVA!!!

NE DAMO SE!!! NIKOLI, PA ŠE TE NE!!!

LEP POZDRAV!

PERO J., 041/ 511 - 364
GASILEC PERO

Objave: 160
Registriran: 1. september 2007, 22:20
GE: LESKOVEC

Re: Gasilska disciplina - FIRE COMBAT 2011

Objava med_o » 3. avgust 2011, 10:23

Uporabnikova podoba
med_o

Objave: 77
Registriran: 31. januar 2010, 14:22

Objava nevednež » 9. avgust 2011, 16:10

Pozdrav vsem. Sicer še nisem videl končnih rezultatov s Polskave, vendar me zanima slednje: Kako je lahko tekmoval tekmovalec, k nima opravljenega IDA in se zdaj z slikami veselo hvali?

lp
nevednež

Objava Tu-pa-tam » 9. avgust 2011, 21:00

če je to res je to posledica slabo opravljene kontrole (personalizacije) s strani organizatorja !
Tu-pa-tam

Objava Rdeča kapica u volku » 9. avgust 2011, 21:46

Ma to je ena sama bedarija s temi pogoji in se sam kregate!! Fantje in dekleta, k nimajo opravljenega IDA bi radi tekmovali pa nimajo te možnosti oz. se jim je ne da, vseen pa poskušajo nekako prit v to not in sprobat zadevo.
Recimo, če pogledamo:
Tridelc se že dela desetletja in je zlo mal povezan z današnjo opremo in tehniko in vsi to "drkajo" leto in zimo da so pol dobr, zdej ko pa je tekmovanje FC (in je zlo podobn današnji tehniki in opremi) pa vam vsem gre v nos to, da tekmujejo tisti, k nimajo IDA in ne bi smeli tega probat.
S TEMI POGOJI SE NAS "OMEJUJE" in po mojm bi mogu vsak znat uporabljat IDA, k se ga tud uči na vsakem nadaljevalnem tečaju.
Gasilci, dajte še drugim mal veselja do tega, pa se ne pritužujte nad vsakim k hoče to porbat.
(Ali pa vam je to važn da so vedno na časovncah eni in ta isti in da vedno zmagujejo eni in ta isti???!!! Mal se vprašajte kj vas zanima pa ne morete tega sprobat pa ste pol vseen nekako pršli do tega in sprobal!! )

:evil: :evil:
Rdeča kapica u volku

Re: Gasilska disciplina - FIRE COMBAT 2011

Objava Zbiljc » 9. avgust 2011, 22:33

Se strinjam, na vsakem nadaljevalnem tečaju moraš delat z IDA, pa odkrito rečeno, tudi na intervenciji, ker pač tistih, ki imajo opravljeno specialnost nosilcev IDA, ni.
Če so pa tekmovali brez tečaja IDA pa tudi nič za to, naj, če uspe, hvala Bogu. Nisem jaz na slabšem, ne vi, na boljšem zaradi nove izkušnje je le on.
Kar se govori za mojim hrbtom, je vzpodbudno, saj so tisti, ki govorijo, vedno vsaj korak za menoj
Uporabnikova podoba
Zbiljc

Objave: 617
Registriran: 10. september 2006, 19:38
GE: Medvode

Objava aandrej » 10. avgust 2011, 16:55

nevednež je napisal:Pozdrav vsem. Sicer še nisem videl končnih rezultatov s Polskave, vendar me zanima slednje: Kako je lahko tekmoval tekmovalec, k nima opravljenega IDA in se zdaj z slikami veselo hvali?

lp

Rezutati iz Sp. Polskave: http://www.pgd-sppolskava.si/Rezultati.htm

Omenjena dvojica je bila diskvalificirana zaradi verodostojnosti podatkov.

:wave:
Uporabnikova podoba
aandrej

Objave: 108
Registriran: 24. november 2003, 18:13

Objava nevednež1 » 11. avgust 2011, 1:33

aandrej je napisal:
nevednež je napisal:Pozdrav vsem. Sicer še nisem videl končnih rezultatov s Polskave, vendar me zanima slednje: Kako je lahko tekmoval tekmovalec, k nima opravljenega IDA in se zdaj z slikami veselo hvali?

lp

Rezutati iz Sp. Polskave: http://www.pgd-sppolskava.si/Rezultati.htm

Omenjena dvojica je bila diskvalificirana zaradi verodostojnosti podatkov.

:wave:

Kje si to zasledil? Kdo se hvali? Katera dvojica?
nevednež1

Objava mali_tona » 11. avgust 2011, 9:16

Če so pravila so pravila za vse ni bog da nemore počakat leto ali dve da naredi IDA. Jaz sem tudi želel tekmovati v sp. Polskavi ampak če negre pač negre
Vijolčno sveti se nebo !
Uporabnikova podoba
mali_tona

Objave: 382
Registriran: 16. januar 2010, 12:54
GE: Malečnik

Objava Zbiljc » 11. avgust 2011, 12:02

mali_tona je napisal:Če so pravila so pravila za vse ni bog da nemore počakat leto ali dve da naredi IDA. Jaz sem tudi želel tekmovati v sp. Polskavi ampak če negre pač negre

Ej, sej se lahko prijaviš na IDA izobraževanje, pa ma še vedno GZS zadnjo besedo in padeš ven :^o
Kar se govori za mojim hrbtom, je vzpodbudno, saj so tisti, ki govorijo, vedno vsaj korak za menoj
Uporabnikova podoba
Zbiljc

Objave: 617
Registriran: 10. september 2006, 19:38
GE: Medvode

Objava mali_tona » 11. avgust 2011, 12:59

Zbiljc je napisal:
mali_tona je napisal:Če so pravila so pravila za vse ni bog da nemore počakat leto ali dve da naredi IDA. Jaz sem tudi želel tekmovati v sp. Polskavi ampak če negre pač negre

Ej, sej se lahko prijaviš na IDA izobraževanje, pa ma še vedno GZS zadnjo besedo in padeš ven :^o

Dokler se nebo razrešil problem prezasedenosti Iga in s tem tečaja za Ida ki bi ga po mojem mnenju trebalo priznati po uspešno opravljenem nadaljevalnem tečaju za gasilca !
Potem pa so še tu kategorizacije društev ki točno določajo koliko nosilcev Ida društvo potrebuje, če društvo izpolnjuje pogoje za nosilce ida se zelo težko prijaviš kolega tako že čaka 5 let na tečaj !
Vijolčno sveti se nebo !
Uporabnikova podoba
mali_tona

Objave: 382
Registriran: 16. januar 2010, 12:54
GE: Malečnik

Objava Gost » 12. avgust 2011, 13:33

Ja res so stalno neke polemike glede tekmovanja FC z ali brez opravljenega IDA.Verjamem,da bi marsikateri zelo rad poiskusil to tekmovanje tudi brez opravljenega IDA.Žal pa je danes tako,da brez uradnih papirjev ni nič.Sem prepričan da organizatorji ne upajo "riskirati"in na takšno progo spustiti tekmovalca brez opravljenega IDA.Že tako in tako se kaj hitro zgodi poškodba in sem prepričan,da v teh primerih poškodbe niso tako nedolžne.Mislim,da so imeli nekaj let nazaj v Britofu podoben primer.K sreči,da je poškodovani gasilec imel vse predpisane pogoje za tekmovanje.V nasprotnem primeru je vprašanje kako bi se sešlo orgamizatorju.Tudi avtomobila ne smeš voziti brez opravljenega vozniškega izpita.Morda pa bi bilo za razmisliti,da bi organizatorji dosedajšnih tovrstnih tekmovanj razmislili,da bi na takšna tekmovanja uvrstilo tudi kategorijo brez uporabe IDA.Seveda če organizatorjem to časovno dopušča.Ne vem.Samo za razmislek.
Gost

NazajNaprej

Nazaj na Fire Combat Slovenija

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov