Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Tehnično reševanje

Moderator: Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.

Tehnično reševanje

Objava Luzer » 18. oktober 2002, 14:04

:twisted: Lep pozdrav!
Zanima me kako je mogoče, da PGD Zreče rešuje oziroma posreduje brez koncesije? Upam, da nebodo kdaj mene reševali, ker če mi bodo zlomili samo noht, se bomo videli na sodišču!
Luzer

tehnično reševanje

Objava Grega » 26. oktober 2002, 15:07

Luzer!

Vesel bodi če te bodo vsaj rešil ne pa da že v naprej groziš z sodiščem! Kaj pa bi bilo, če bi vsi grozili z sodiščem a bi kdo sploh hodu reševat! :evil:

LP Grega
Uporabnikova podoba
Grega

Objave: 238
Registriran: 23. oktober 2002, 0:28

Re: Tehnično reševanje

Objava roman » 26. oktober 2002, 23:22

Luzer je napisal::twisted: Lep pozdrav!
Zanima me kako je mogoče, da PGD Zreče rešuje oziroma posreduje brez koncesije? Upam, da nebodo kdaj mene reševali, ker če mi bodo zlomili samo noht, se bomo videli na sodišču!

Upam, da ne boš res kdaj rabil pomoči :roll: . Če pa je že boš, me zanima če boš prej vprašal ali imajo koncedijo ali ne????
Uporabnikova podoba
roman

Objave: 85
Registriran: 1. oktober 2002, 13:40

Objava Jani » 27. oktober 2002, 12:35

Ma, pustite ga, saj vidite, da je luzer! :?

lp Jani
Uporabnikova podoba
Jani

Objave: 650
Registriran: 19. avgust 2002, 19:09

Objava roman » 27. oktober 2002, 14:07

Imaš prav, škoda besed!!! Ima pravo ime :lol:

Lp,
Roman
Uporabnikova podoba
roman

Tehnično reševanje

Objava Grega » 27. oktober 2002, 21:41

Še prosi bi za pomoč, sej hvala bogu če je še ni potreboval ker kej takega nebi nobenmu prvošu!!! :roll:
Uporabnikova podoba
Grega

Objave: 238
Registriran: 23. oktober 2002, 0:28

Objava matjaž » 28. oktober 2002, 10:05

Če Zrečani nebi imeli potrebnega znanja in opreme,domnevam ,da se nebi spoščali v to. Predvidevam, da so tudi zavoljo svoje varnosti pred sodiščem poskrbeli da je stvar pravno čista.
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"

Albert E.
Uporabnikova podoba
matjaž

Objave: 1074
Registriran: 19. julij 2002, 11:49

Objava Drago » 28. oktober 2002, 10:26

Papirnati pogodbeni odnos (koncesija) ni in ne more biti odločilen faktor pri "Tehničnem reševanju" :roll: seveda pa je pogoj ustrezno usposobljena ekipa gasilcev - tehničnih reševalcev in (seveda) potrebna oprema. Idealno bi bilo, če bi to bilo v čim več PGD po naši državi Sloveniji :!: Ker, ko je v nezavesti (če ne še kaj hujšega) bodite prepričani, da še najbolj "zadrt birokrat", čisto nič ne vprašuje :twisted:

lp DC
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objave: 5141
Registriran: 28. avgust 2002, 20:06

Objava roman » 28. oktober 2002, 11:38

Točno tako, priporočljivo bi bilo imeti čim več usposobljenih gasilcev za tehnično reševanje. Kajti, ko pride do takšnega primera, je pomembno samo čim hitrejše in ''kvalitetno'' reševanje. Takrat ni človeka (vsaj po mojem mnenju) da bi povprašal po usposobljenosti :lol:

Lp, Roman
Uporabnikova podoba
roman

Objava JozeR » 28. oktober 2002, 14:31

Takrat ne! Ko pa malo pride k sebi, se hitro najde kakšen "Luzer", ki bo tožil. In toži lahko tudi za po nepotrebnem strgano srajco...
Nekaj takšnih tožb, primerno medijsko napihnjenih, pa bomo z lučjo pri belem dnevu iskali člane, ki bodo še hoteli biti poveljniki in vodje intervencij...
Na pomoč,
Jože
Uporabnikova podoba
JozeR

Objave: 206
Registriran: 23. avgust 2002, 13:37

Objava roman » 28. oktober 2002, 14:43

Imaš prav! Potem pa hitro pregleda situacijo in glej, krivi so reševalci po možnosti še gasilci :twisted: .
Potem se pa sprašujemo, zakaj nekateri nočejo biti poveljniki in vodje intervencij :roll: .

Lp, Roman
Uporabnikova podoba
roman

Objava Drago » 28. oktober 2002, 14:47

ejej dečki :!: a se še ni nikol zgodilo, da bi mal raztezalo "zdrknilo" ali pa se mal škarje "spelale" :?: :?: "luzerjem" itak že na čelu piše, da so kar pač so...in da bodo 100 % "luzerji" jim je pač treba (malo) pomagat :lol: :lol: (ej, da ne bo kdo tega za resno vzel :!: ) :lol: :lol:
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objave: 5141
Registriran: 28. avgust 2002, 20:06

Objava Jaka » 29. oktober 2002, 20:36

Ubogi Luzer :!:
Ste se ga pa tako lotili, kot da bi vam vsem j... mater :twisted: . Pa je verjetno fant hotel biti le malo provokativen :lol: . Če si nekje stisnjen v pločevini si tudi sam predstavljam stvar tako, da bom najprev vprašal: ja pobje, ali imate koncesijo :?: Če mi takoj ne prinesete uradni list v dokaz, bom ostal ukleščen v avtu. Potem boste pa že videli hudiča :twisted: .
Verjetno si Luzer ni stvari predstavljal tako :? . Ali pač :?:
Uporabnikova podoba
Jaka

Objave: 830
Registriran: 13. julij 2002, 23:14

Objava roman » 29. oktober 2002, 21:23

Jaka je napisal:Ubogi Luzer :!:
Ste se ga pa tako lotili, kot da bi vam vsem j... mater :twisted: . Pa je verjetno fant hotel biti le malo provokativen :lol: . Če si nekje stisnjen v pločevini si tudi sam predstavljam stvar tako, da bom najprev vprašal: ja pobje, ali imate koncesijo :?: Če mi takoj ne prinesete uradni list v dokaz, bom ostal ukleščen v avtu. Potem boste pa že videli hudiča :twisted: .
Verjetno si Luzer ni stvari predstavljal tako :? . Ali pač :?:

Vsaka provokacija ima dve plati, a to ve le luzer sam :lol:

Lp, Roman
Uporabnikova podoba
roman

Luzer!

Objava polo » 30. oktober 2002, 0:23

Bodi srečen da so te rešili kolegi iz Zreč, kajti malo je društev, ki imajo koncesijo za tehnično reševanje. Kdaj pa kdaj je možno, da se določeno društvo, ki ima koncesijo nahaja na drugi intervenciji, kdo pa bo potlej pomagal? Vsaka minuta je dragocena.

Zavzemam se zato, da bi se tudi nekaj društev specializiralo za določene specialnosti, kot so tehnično reševanje, nevarne snovi, gozdni požari, potapljanje itd.... Kajti eno manjše društvo ne mora biti usposobljeno za vse specialnosti, lahko samo za določene. Bistvo je da se določena društva dopolnjujejo.

Lp Polo
Uporabnikova podoba
polo

Objave: 54
Registriran: 27. oktober 2002, 15:50

Naprej

Nazaj na Tehnično reševanje

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov