Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

ZAGOTAVLJANJE OPERATIVNIH GASILCEV V DOPOLDANSKEM ČASU.

Moderator: Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.

Odg: ZAGOTAVLJANJE OPERATIVNIH GASILCEV V DOPOLDANSKEM ČASU.

Objava gubina » 2. februar 2014, 17:11

Saso11 je napisal:Ah gubina nič nimam proti tebi, čudovit si :)

Ne zdi se mi pa lepo,da nekateri tako vzvišeno pljuvate po vsem kar imamo pač eni drugače. Nisem rekel, da je to pa top kar imamo mi. Pač se znajdemo kakor vemo in znamo. Saj bi lahko še marsikaj razložil zakaj imamo tako samo škoda besed, če te potem nekdo takoj napade. Aja in nisem iz iste enote kot Luka.

če bi več mojih postov prebral(sicer jih je bolj malo)bi videl, da nikdar ne popljuvam kot ti praviš, kogarkoli, še manj da bi bil vzvišen.
kapo dol vsem ki kakorkoli pomagajo/pomagamo kjerkoli komurkoli.
priznati se pa mora, da nekateri pa resnično pretiravajo.
mene najboj moti, da nekdo napiše kako je njim težko in hudo, da drugim pa nikakor tako ne more biti, da se eni ful matrajo, druga pa da samo otresamo.eni da imajo intervencij na stotine in da potlej tisti, ki jih imajo nekaj malega, so pa samo papirni gasilčki.
vsak se po svoje trudi glede na svoje razmere in to je za spoštovati.

in še enkrat, sami sebi se največ polen pod noge zmeče
di-du-di-du
Uporabnikova podoba
gubina

Objave: 683
Registriran: 29. oktober 2004, 12:55

Objava cobalt » 5. februar 2014, 21:41

Res kapa dol vsem prostovoljnim gasilcem širom Slovenije za nesebično pomoč v teh hudih dneh. Upam, da bo država imela posluh in v znak zahvale pripomogla k temu, da se vsem ki jemljejo dopust za pomoč državljanom, le tega tudi naknadno vrnila. Še enkrat hvala!!!
cobalt

Objave: 1
Registriran: 5. februar 2014, 21:35

Objava boštjančk » 27. marec 2014, 16:56

Kako pa naj bi reševali? Za GZ Vrhnika, oziroma osrednjo enoto (ki jo tvorijo 3 društva) lahko povem, da sem delal statistiko za intervencije med 5.00 uro zjutraj in 17.00 uro, ko je nekje najmanj operativcev na voljo. V povprečju je od leta 2009 do leta 2012 število intervencij v tem časovnem obdobju narašča v povprečju 6 na leto, prav tako število operativcev več kot 1 na leto. V povprečju je za leto 2012 bil v tem časovnem obdobju na intervencji prisotnih 18.15 gasilca, z vso razpoložljivo tehniko, ki jo premorejo društva, ki tvorijo osrednjo enoto. Podatki so pridobljeni iz Vulkana.
Gobc me je zmer tepu!
Bivši član povžarske konjenice
Uporabnikova podoba
boštjančk

Objave: 436
Registriran: 3. november 2003, 0:46

Nazaj

Nazaj na Tehnično reševanje

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost