Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

podeljevanje koncesij

Moderator: Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.

Odg: podeljevanje koncesij

Objava urszr » 25. januar 2014, 1:18

Vse lepo in prav samo denarja ni tko da razširitev GEŠP enot ne bo tko da zaključite že te razprave, ki se vas konec koncev sploh ne tiče. Nekateri boste to dejstvo težko sprejeli tko da se opravičujem že v naprej.
urszr

Objava koncesijko » 25. januar 2014, 11:16

Pomoje je tezko odločati iz interneta kdo je bolj izobražen in kdo bolje opremljen.
Tudi sam sem malo pregledal internet in facebook in videl da sta oba drustva zelo aktivna in tudi pomoje kar malo rivalska :D
Pomoje imajo 50-50% šans, je pa res da PGD Stara Vrhnika kakor vidim nima kakšnega večjega tovornjaka zato je malo mogoče v prednosti Logatec kot je pa napisal v neki temi Boštjančk iz njihovega društva imajo pa ZELO veliko opreme za prvo pomoč kar je tudi prednost.
Na pomoč!
koncesijko

Objava zbor amaterjev » 25. januar 2014, 13:59

mundat je napisal:
ivotrade je napisal:
Jacksy je napisal:Odprite zadnjo revijo Gasilec, rubrika Gasilske enote širšega pomena, pa je pri opisu društva v prvi ali drugi povedi lepo uporabljena beseda..... :)

Zdej pa res nehite "srat" in iskat dlake v jajcu, vsi vemo kaj je eno in kaj drugo. Tudi "ljudsko" ime kombinirka se je lepo primilo za vozila GVC 16/25 pa vsi vemo za kaj gre.

V navedenem prispevku je besedna zveza, ki se navezuje na koncesijo uporabljena pet krat in je preživela avtorja, lektorja, predsednika društva, urednika revije Gasilec, lektorja revije Gasilec in bralce revije Gasilec, razen nekaj pozlačenih glav in ramen na tem forumu, ki jemljejo amatersko gasilstvo preveč skozi prizmo profesionalcev.

Amaterji smo bili, amaterji smo in amaterji bomo tudi v prihodnje. Sline pa se bodo še naprej cedile tistim, ki koncesij nimajo ali do njih niso opravičeni, to pa že leti na drugo temo.

Tudi pogovorno se bom še naprej pogovarjal o kombinirki, tunelcu, cisterni, svečani uniformi, trodelcu, brentači, koncesija, ne glede na dejstvo, da pač izrazi niso slovnično pravilni. Enako kot vas večina, policiste imenuje policaji.

=D> =D> =D>

Vi bodite amaterji, večina gasilcev v Sloveniji je profesionalcev. Tako poklicnih kot prostovoljnih.

Je pa škoda, da ste člani tako velike enote amaterji... A ne?

Ljudje božji pa kaj se vi v službo vozite s kamioni, da lahko še svoj ego poleg peljete????
zbor amaterjev

Re: podeljevanje koncesij

Objava Šumadinac » 25. januar 2014, 15:34

Pozdravljeni!
Ne da mi miru tale tema, da se nebi na kratko oglasil!
Nadaljujte debato po svoji volji, samo ne čarajte si nekih slik v glavi, kdo je koga, kdo bo koga in kdo je komu rival!
zanimivo mi je tudi, da nekateri veste veliko več kot člani društev o katerih teče debata, kar se tiče podpisovanja pogodb, dodeljevanja koncesij oz. širitev GEŠPjev- eni pač pišete o nečem, drugi o drugem...
Sem član PGD Dolnji Logatec in vas vse vabim na ogled in predstavitev našega društva (ne bomo pa razpravljali, kaj se dogaja z zgoraj omenjenimi dejavnostmi), ker pa PGD Stara Vrhnika ni daleč in menim, da bi vas tudi njihovi člani bili veseli, da se vam predstavijo, lahko ogled opravite v enem samem dnevu!

Pa lep pozdrav in NA POMOČ!
Šumadinac
Ogenj in slama, naj bosta sama!(ljudski pregovor)
Uporabnikova podoba
Šumadinac

Objave: 1170
Registriran: 23. avgust 2004, 23:18

Objava mundat » 25. januar 2014, 19:30

čuj "zbor amaterjev" - mam prikoličara za svoj ego. Si ga lahko privoščim :D ( da še vas malo zraven podkurim ) hehe...
PGD Gornja Radgona IV. kategorija
Gasilska enota širšega pomena
predsednik društva
Uporabnikova podoba
mundat

Objave: 812
Registriran: 29. september 2008, 9:46
GE: Gornja Radgona

Objava pgddl » 25. januar 2014, 23:53

Logačani imamo veliko šans da dobimo koncesijo saj smo 4 kategorija oni pa le 1.
pgddl

Re: podeljevanje koncesij

Objava Šumadinac » 26. januar 2014, 8:41

pgddl pa napiši še ime in priimek pod to objavo, da te poiščemo na seznamu naših članov!
Moderatorju pa predlagam izbris objave omenjenega gosta!

Lp Anže Albreht
Šumadinac
Ogenj in slama, naj bosta sama!(ljudski pregovor)
Uporabnikova podoba
Šumadinac

Objave: 1170
Registriran: 23. avgust 2004, 23:18

Objava ivotrade » 26. januar 2014, 22:08

zbor amaterjev je napisal:Vi bodite amaterji, večina gasilcev v Sloveniji je profesionalcev. Tako poklicnih kot prostovoljnih.

Je pa škoda, da ste člani tako velike enote amaterji... A ne?

Ljudje božji pa kaj se vi v službo vozite s kamioni, da lahko še svoj ego poleg peljete????

amater amatêr -ja m (ȇ) kdor se iz veselja, nepoklicno ukvarja s čim: s slikarstvom se ukvarja kot amater; fotograf, igralec amater; tečaj za voznike amaterje //

vir: SSKJ
PGD Gornja Radgona IV. kategorija
Gasilska enota širšega pomena
gasilec - tajnik
Uporabnikova podoba
ivotrade

Objave: 34
Registriran: 1. maj 2010, 19:23
GE: Gornja Radgona

Objava Prostovoljec » 26. januar 2014, 23:22

Vidim, da se morate tu na forumu pa res zapičit v vsako malenkost, stavek, piko, kakorkoli....
Ja po SSKJ-ju smo verjetno res amaterji ampak svoje delo naj bi opravljalo profesionalno, če temu nebi bilo tako, nevem čemu sploh prostovoljne enote. Prosim če se vzdržite vzdevkov kot so "amaterji" saj so žaljivi, mi smo prostovoljci.

Lp.
Prostovoljec

Objava gapi » 27. januar 2014, 8:53

pgddl je napisal:Logačani imamo veliko šans da dobimo koncesijo saj smo 4 kategorija oni pa le 1.

A tudi kategorija društava je pogoj. To pa nisem vedel :oops: :oops:.

Lep pozdrav!

Gašper Mav
http://www.gasilci-lukovica.si
Uporabnikova podoba
gapi

Objave: 1815
Registriran: 31. december 2004, 20:51
GE: Lukovica

Odg: Re: podeljevanje koncesij

Objava boštjančk » 27. marec 2014, 16:22

?
Zadnjič uredil boštjančk - 27. marec 2014, 16:25. Skupaj urejeno 1 krat.
Gobc me je zmer tepu!
Bivši član povžarske konjenice
Uporabnikova podoba
boštjančk

Objave: 436
Registriran: 3. november 2003, 0:46

Odg: Re: podeljevanje koncesij

Objava boštjančk » 27. marec 2014, 16:23

Šumadinac je napisal:Pozdravljeni!
Ne da mi miru tale tema, da se nebi na kratko oglasil!
Nadaljujte debato po svoji volji, samo ne čarajte si nekih slik v glavi, kdo je koga, kdo bo koga in kdo je komu rival!
zanimivo mi je tudi, da nekateri veste veliko več kot člani društev o katerih teče debata, kar se tiče podpisovanja pogodb, dodeljevanja koncesij oz. širitev GEŠPjev- eni pač pišete o nečem, drugi o drugem...
Sem član PGD Dolnji Logatec in vas vse vabim na ogled in predstavitev našega društva (ne bomo pa razpravljali, kaj se dogaja z zgoraj omenjenimi dejavnostmi), ker pa PGD Stara Vrhnika ni daleč in menim, da bi vas tudi njihovi člani bili veseli, da se vam predstavijo, lahko ogled opravite v enem samem dnevu!

Pa lep pozdrav in NA POMOČ!

Pozdravljeni!

Kot vam je že moj kolega napisal, vsi več veste o nas, kot pa mi sami. Res je, če koga kaj zanima, naj se oglasi pri enih in drugih, lahko pa se zmenimo kar na eni lokaciji skupaj.
Tisti, ki si mislite, da gre za kakršno koli konkurenco med društvi, brcate v meglo. Srečanje med društvi se je že dogajalo in se bo še naprej, sodelovanje pa je več kot korektno in na nivoju. Oba društva se z TRE ukvarjata že kar nekaj časa. Res pa je, da PGD STV deluje na področju treh občin, kiso bile prej vse v občini Vrhnika. Kar pa se tiče karegorije, je res. Zakaj, kako in na kakšen način pa je bilo, oziroma je, pa tukaj ne mislim razpravljati. Mislim da sem v neki drugi temi stvari v GZ Vrhnika že opisal. Če ne, pa kot je napisal Šumadinac, pridite in boste o vsem dobili informacije.
Očitno pa bo res najbolje, da ostane tako, kot je. Pa bo mir pri enih, drugih in tretjih. Pa še tema se bo počas zaključila z razno raznimi nebulozami.

pa lep dan še naprej

Boštjan Plahutnik
Gobc me je zmer tepu!
Bivši član povžarske konjenice
Uporabnikova podoba
boštjančk

Objave: 436
Registriran: 3. november 2003, 0:46

Objava gradbenik miha » 10. april 2014, 22:16

Delovanje CPV Domžale ni ogroženo:

Povzetek članka z naslovom: Požarna varnost ni ogrožena. Ki je bil objavljen v Dnevniku 3.4.2014:

Ker novi lastnik Heliosa ni več pripravljen vzdrževati delovanja Centra požarne varnosti, so svetniki z rebalansom proračuna centru zagotovili dodatnih 350.000 evrov. >> To je veliko, a v primeru poplav, žleda ali požara hitro obrestuje,<< meni Toni Dragar in dodaja, da center ostaja neokrnjen, saj njegovo delovanje zdaj sofinancirajo tudi Dars, Mors, sosednje občine, Lek Mengeš in Papirnica Količevo. Za 33.000 evrov višjo požarno takso, ki znaša 130.000 evrov, še naprej v celoti prepuščajo prostovoljnim gasilskim društvom za nakup opreme, ugotavljajo in še naprej gasilcem odmerjajo tudi denar za zavarovanje in zdravstvene preglede.

=D> =D> =D> =D>

Miha
Uporabnikova podoba
gradbenik miha

Objave: 370
Registriran: 21. junij 2012, 18:51
GE: poznavalec

Objava Marko Novak » 20. maj 2014, 10:15

Hojla,

haha že sto let se prepirate o koncesijah in se še boste naslednjih sto let... žal iz vaših uglednih postov nisem razbral kako mogočna je v vas želja po "reševanju človeških življenj" ampak samo kako velika je želja po koncesiji. Namenoma ne bom brisal nič, niti popravljal objav. To je pač ogledalo kje smo.

lp moderator

vas pa opazujem :oops:
Marko NOVAK...GSM 040 631 011
Uporabnikova podoba
Marko Novak
moderator
moderator

Objave: 1063
Registriran: 4. marec 2003, 22:59

Objava gradbenik miha » 31. maj 2016, 10:15

Uporabnikova podoba