Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

REVIJA 112

Moderatorji: Oskar, BAČO, Gregor K.

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.

Odg: REVIJA 112

Objava ernest » 24. september 2009, 11:44

Hmm, vse čestitke reviji, ampak kje so pa rubrike hvala tovariši, pa reportaže o prevzemih in krstih gasilnih črpalk, pa tudi o olimpijadi je napisan samo skromen članek....
No, bom še malo počakal na kakšno številko in če se boste popravili v zgoraj omenjeni smeri se vpišem med naročnike.
ernest

Položnice ...

Objava Revija 112 » 24. september 2009, 11:56

Tudi položnice bodo prišle na vaše naslove, ni nobene potrebe, da ste tako neučakani okrog tega. Bi vas pa še enkrat pozval k skupnem sodelovanju in oblikovanju Revije 112. Nekatere enote (poklicne in prostovoljne) nas redno obvescajo o svojih aktivnostih in pripravljajo zanimive, strokovne prispevke. Seveda si vsi sodelujoči pri Reviji 112 želimo, da bi v čim večji meri zadovoljili vašim željam, vedno pa smo pripravljeni prisluhniti tudi vašim predlogom, česa vam primanjkuje oziroma katere teme bi bilo potrebno bolj podrobno obdelati. Ne samo z gasilskega zornega kota, saj se nase delo preveckrat prepleta z drugimi intervencijskimi sluzbami.

Primož Bajec
urednik Revije 112
www.revija112.si
Revija 112

Objave: 37
Registriran: 8. junij 2009, 20:02

Objava MHA » 24. september 2009, 13:28

Rok Ušen-(Blondi) je napisal:Želim si, da bi bilo v prihodnjih številkah čim več analiz gasilskih in ostalih intervencij, saj navadno v javnost pricurljajo kakšne nepravilnosti, napake, nikoli pa ne objektiven opis dogodka in posredovanja.

Se strinjam, pa prevzeme, predstavitev in tehnične podatke ostalih intervencijskih vozil ne samo gasilskih. Lahko bi tudi v vsaki številki predstavili vedno drugo reševalno postajo in pa gasilski dom, (prostore, opremo, vozni park,...).
Uporabnikova podoba
MHA

Objave: 40
Registriran: 2. januar 2008, 15:20

Objava boris79 » 24. september 2009, 14:37

Tudi jaz sem revijo z veseljem prebral. Odlična zasnova in članki! =D>
Materijala pa je pri delu gasilskih in ostalih intervencijskih službah zagotovo dovolj, tako da že čakam na novo številko!
Mi je pa padlo na misel to, da bi skorajda morala biti rubrika "Hvala, tovariši" ali pa osmrtnice.
Med prvo osmrtnico bi jaz zagotovo dal tisto za revijo Gasilec!!!

lep pozdrav!
boris79

Objave: 60
Registriran: 10. april 2008, 14:36

Objava Zbiljc » 24. september 2009, 19:10

Gasilec = Gasilski vestnik ?
Revija sigurno bolj zanimiva od vestnika, saj je tam ogromno le čestitk in osmrtnic, tukaj se pa izve še kaj bolj pomembnega.
Glede olimpijade sem jih pa slišal, da v Raviji ne bo ničesar objavljeno, ampak je, četudi ne veliko. Seveda je potrebno najti koga, ki bo članek spisal, to pa ni kar tako. No, za tiste, ki je niste naročili, ker ni "uradna", v reviji je omenjena tudi olimpijada :^o 8) Upam, da bodo vse številke zanimive, in, da se bo vedno našlo kaj novega.
Kar se govori za mojim hrbtom, je vzpodbudno, saj so tisti, ki govorijo, vedno vsaj korak za menoj
Uporabnikova podoba
Zbiljc

Objave: 626
Registriran: 10. september 2006, 19:38
GE: Medvode

Objava Varing » 25. september 2009, 10:55

pozdravljeni

sem naročnik te revije 112 in prva uradna številka mi je zelo všeč, ker je veliko o gasilcih, dodani pa so tudi članki o drugih sektorjih sil ZR. všeč mi je celostna podoba in upam da bo taka tudi ostala, obsežna in izčrpna. zanima pa me kdo lahko prispeva svoje članke, kako jih dostaviti ...? hvala za odgovore
Nekaterim srca gorijo močneje kot ogenj
Uporabnikova podoba
Varing

Objave: 29
Registriran: 9. januar 2006, 21:51

Objava Revija 112 » 25. september 2009, 17:31

Varing, vsake pohvale okrog Revije 112 smo vedno veseli. Okrog tvojega vprašanje o pisanju prispevkov in kam jih lahko dostavite - kot lahko vidiš je nekaj prispevkov izpod "peres" članov uredništva, glede na naše želje pa vedno radi vidimo, da so uporabniki Revije 112 dovolj samoiniciatinvni in nas predčasno obvestijo o zanimivi ideji, dogodku, ki se mogoče pripravlja in potem se dogovorimo o sodelovanju. Podobno je okrog intervencij oziroma objave kasnejših analiz. Izdelke lahko pošljete na naslov urednistvo@revija112.si. O tem smo sicer že pisali, pa ne bo odveč če še enkrat - Revijo 112 bi radi ustvarjali z Vami, ker je v prvi vrsti namenjena vam. Možnosti sodelovnja so tudi nagradni rubriki "Fotografija meseca", kjer s pomočjo fotografskih strokovnjakov izbiramo najboljšo sliko. Upam, da sem bil dovolj izčrpen.

Primož Bajec
glavni urednik Revije 112
www.revija112.si
Revija 112

Objava Gost » 25. september 2009, 21:59

Torej če prav razumem lahko napišem nek članek, novico, poročilo, ga pošljem po elektronski pošti in potem presodite ali ga objavite ali ne? Sprašujem zato, ker bom kmalu dokončal svoje diplomsko delo tudi na temo simulacije nekega požara, kar bi lahko bila tudi tema te revije oz. nek povzetek - rezultati DD. Morda bi to utegnilo zanimati tudi še koga.
Gost

REVIJA 112 - prodajna mesta

Objava Revija 112 » 29. september 2009, 17:14

Prvo številko Revije 112 lahko dobite v prosti prodaji in sicer na naslednjih prodajnih mestih:

Trafike 32
Mercator
Delo prodaja
Interspar

Še vedno se lahko naročite na Revijo 112 prek spleta na naslovu http://www.revija112.si ali pa nam pošljete izpolnjeno naročilnico iz prve številke.

Primož Bajec
urednik Revije 112
http://www.revija112.si
Revija 112

Objava BRUSI » 2. oktober 2009, 9:17

ODLIČNA REVIJA 112!!!!! BRAVO!!
BRUSI

Objava Ndrej » 6. oktober 2009, 19:47

Kupil sem zadnji (edini?) izvod v Mercatorju v Novem mestu in moram reči, da je revija res odlična. Nisem navajen, da lahko gasilsko revijo berem več kot 30 minut :) :)
Uporabnikova podoba
Ndrej

Objave: 413
Registriran: 26. september 2004, 10:38
GE: PGD Prečna

Objava stkalec » 6. oktober 2009, 20:04

Kupil v trafiki 3 evre, se je splačalo zaradi dobre vsebine.

lp
stkalec

Objave: 121
Registriran: 14. julij 2002, 12:06

Objava Oskar » 6. oktober 2009, 22:09

Danes sem kupil v Merkatorju revijo 112, bil je zadnja =D> Čeprav imam naročeno.
Kupil sem jo zato, ker sem jo obljubil prijatelju, ki dela na izpostavi URSZR. :D
Prodajalka me je debelo pogledala, ko sem prosil za revijo 112: " česa bi vi imeli 112?" :D :lol:
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Objava Revija 112 » 7. oktober 2009, 5:57

Nekaj gasilcev nam je sporočilo, da so Revijo 112 kupili na nekaterih večjih bencinskih servisih Petrola, tako da če jo še kdo nima, lahko poskusite srečo tam. Ljubljančani pa lahko, če ste na Rudniku, kupite revijo v nakupovalnem centru Leclerc. Najbolj enostavno in ceneje (v teh časih pa tudi to precej šteje) pa je, da se na Revijo 112 naročite in boste svoj mesečni izvod prejeli po pošti na dom. In kaj vam pripravljamo za naslednjo, oktobrsko številko Revije 112? Izveste še danes :D

Primož Bajec
urednik Revije 112
www.revija112.si
Revija 112

Objava Revija 112 » 9. oktober 2009, 9:26

Obljuba dela dolg in tukaj imate del ponudbe oktobrske številke Revije 112:

- splitski kolegi so nam pripravili podroben pregled intervencije ob železniški nesreči
- poklicni gasilci na Reki imajo v uporabi vozilo za manjše tehnične intervencije, ki ima zaradi zunanjega videza tudi prijetno funkcijo promocije gasilstva v javnosti
- izvedeli boste, kaj vse je čakalo koprske gasilce med, na videz, klasično intervencijo stanovanjskega požara
- čas ni samo denar; je tudi tanka meja med življenjem in smrtjo, kar vam lahko iz prve roke povedo reševalci - motoristi, ki imajo kolega tudi v vojaških vrstah; naredili zanimivo primerjavo obeh služb
- slovenski inštruktorji so teden dni izpolnjevali znanje na tečaju "GRIMP 2"
- Zavod za gozdove, OE Sežana je pripravila publikacijo, ki bo močno olajšala delo gasilskim enotam na Krasu

Toliko za manjšo sličico o oktobrski številki Revije 112. Še vedno se lahko na Revijo 112 naročite prek spleta (http://www.revija112.si) ali svoj izvod kupite na enem izmed prodajnih mest:

Trafike 3dva
Mercator
Delo prodaja
Interspar

Primož Bajec
urednik Revije 112
http://www.revija112.si
Revija 112

NazajNaprej

Nazaj na Gašenje