Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

TUNELSKI BOJEVNIKI

Moderatorji: Oskar, BAČO, Gregor K.

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.

Objava Milek » 15. februar 2003, 12:07

Ja taktični postopki so takšni, da imaš IDA vedno na sebi in če je potrebno si masko takoj nadaneš :lol: , se popolnoma strinjam s tabo Milan, toda...
Moje osebno mnenje (dokazano) je, da bodo vedno nekateri med nami operekali določeno znanje in novejše pristope gasilske taktike. So to pač še gasilci iz stare šole (pa ne mislim, kritizirati prejšno šolo za gasilce :!: :!: :!: ) in kar se novejšega "prinese" ali dokaže (sploh mi ta mladi ki prihajamo iz šole na Ig-u) nima posebne vrednosti. :cry: :cry:

Kar se pa tiče dotične intervencije, pa so bili nekaj minut pred nami operativci omenjenih društev (Slov. Konjice in Draža vas). Razlog je vtem, da predora nimata medsebojne povezave in se je morala naša ekipa najprej pripeljati do izstopne postaje za Slov. Konjice se obrniti ter nato nazaj v predor. Kako so bili opremljeni člani obeh PGD nevem, mislim, pa da naša ekipa :oops: :x :? ni uporabila IDA.
Uporabnikova podoba
Milek

Objave: 491
Registriran: 21. oktober 2002, 23:42

Objava Gost » 15. februar 2003, 23:10

Milan hvala za pojasnilo moj namen je bil dosežen!

Milek ne zameri provokacije prav tako ne tvoji kolegi iz enote, želel sem le povdariti, kar si sam ugotovil, da stare šole ni mogoče vedno popraviti (saj poznaš- starega psa težko naučiš novih trikov), da pa se jih. Lepo in prav je da, skrbimo kaj bo z našimi vozili (tunelskimi namreč), čeprav dosegli ne bomo nič. Lahko pa pošteno izkoristimo čas, ki mineva pri nabavi vozil, za kvlitetno izobraževanje, ne samo na tečaju na Igu, ampak tudi z delom v enoti, da ne pride do pojava starega psa se težko nauči novih trikov.

Tisti, ki išče dlako v jajcu jo bo tudi našel, naj ne bo ta dlaka gasilec, še posebej ne gasilec, ki naj bi to poznal in znal. Milek na žalost se je to zgodilo tvojim kolegom (vse tako kaže). To ne pomeni da so slabi ali da se niso nučili ničesar na svojem uvodnem tečaju. Po mojem pomeni to le premalo vaje po opravljenem tečaju, da to pride v kri tudi stari šoli, ki je ne smemo nikakor podcenjevati.

Še enkrat se opravičujem za kakršno koli žalitev iz moje strani, upam da je ta prispevek vzbudil kanček vesti vsem tistim, ki še nameravajo sodelovati na tečaju reševanje v tunelih. S tem, ko si opravil tečaj še nisi pripravljen, čaka te še dosti dela, da boš svojo nalogo izpeljal pravilno in strokovno.

Hvala za vaš čas in vem, da ni lepo ker se nisem predstavil, na žalost se je na forumu že pokazalo kaj pomeni, če imate opravka z osebo ki ima nepravo ime.
Gost

Nazaj

Nazaj na Gašenje

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Google [Bot] in 2 gostov