Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

TRODELNI NAPAD V NESKONČNOST....

Nasveti, vprašanja, sojenje, ...

Moderator: Janez Koncilija

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Odg: TRODELNI NAPAD V NESKONČNOST....

Objava Volkec » 16. julij 2008, 15:04

No, saj lokalni nivo je problem. Nihče ne zavezuje nikogar, naj sledi GŠTD ali CTIF, a se organizatorji dirk še vedno držijo teh regelcev kot pijanec plota, čeprav imajo pri organizaciji tekmovanja popolnoma proste roke. Ravno danes sem na naši oglasni deski zasledil vabilo na dirko v Prožinsko Vas. Trikrat ugibaj katera disciplina je na sporedu...
The only thing that I regret- I didn't take what I could get. (Motörhead)

LP Borut Volk
Uporabnikova podoba
Volkec

Objave: 318
Registriran: 8. januar 2003, 18:16
GE: Kobarid

Objava Žani » 16. julij 2008, 15:30

Že nekaj časa berem debato, trodelni napada na tekmovanjih da ali ne. Dejstvo je nekaj, GZS je članica CTIF in če je CTIF predvidel takšno vajo, si mi ne moremo veliko pomagati. Dejstvo je, da ko je bila na sporedu nova taktična mokra vaja, ki po mojem ni bila slaba, je bilo na terenu slišati kar precej pripomb, pa tudi pohval, da ne bo pomote.
Moje osebno mnenje je, pa tekmujem že preko 20 let, da z trodelcem ni nič narobe. Kdor malo pozna osnove taktike ve, da je trodelni napad osnova vsakega nastopa ( seveda so tu različne kombinacije, vendar osnova je), zato ta vaja popolnoma nič ne škodi, lahko samo koristi. Pa še nekaj, tu gre za tekmovanje, taktičnih nastopov, reševanj in podobnih zadev pa se učimo ter vadimo na drugačen način.

Pozdrav!
Uporabnikova podoba
Žani

Objave: 89
Registriran: 22. marec 2008, 10:39

Objava Žani » 16. julij 2008, 15:54

Samo še nekaj. Lahko se pa na različnih meddruštvenih nivojih organizira tekmovanje, kakršno si pač organizator zamisli, to pa tudi jaz ne vidim nobenega problema. kar se pa tiče uradnih tekmovanj, je pač stvar taka.

Pozdrav !
Uporabnikova podoba
Žani

Objave: 89
Registriran: 22. marec 2008, 10:39

Objava Gost » 17. julij 2008, 19:35

Veste kaj vsi tisti ki se vam trodelni napad zdi da je brezvezen, saj pa vam nobeden ni reko da ga morte spremljat te se si pa zmislite neko svojo vajo pa jo trenirajte pa me zanima koliko vas bo zainteresiranh. Enim se recimo tudi zdi nogomet brezvezen šport pa ga zaradi tega verjetno nebodo šli ukinit. Tak da brezveze ne o tem sploh kaj komentirat!
Gost

Objava začetnik » 18. julij 2008, 13:01

pozna mogoče kdo podatek, kakšnen je najboljši čas v trodelcu (WORLD RECORD :D )
začetnik

Objava Zvone » 19. julij 2008, 10:48

mirank je napisal:
Luka19 je napisal:Če se "trodelc" ukine, bo v naši državici takoj propadlo nekaj GD-jev, ki živijo samo za to... #-o

ukinitev trodelca bi pomenila podobno kot če bi ukinili, recimo, nogomet!

Izjava leta!! :lol: #-o
Zvone

Objava Mayamaya » 2. junij 2015, 8:05

Da malo osvezim temo :P zdi se mi, da se pocasi obracamo na boljse (vsaj nekatere enote), vedno veckrat zasledim povabila na razna takticna "tekmovanja" (nmp, tehnicno resevanje, IDA) ..pohvalno :)
Uporabnikova podoba
Mayamaya

Objave: 256
Registriran: 26. januar 2014, 21:02

Nazaj

Nazaj na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Google [Bot] in 2 gostov