Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Tekmovanje v spajanju sesalnega voda

Nasveti, vprašanja, sojenje, ...

Moderator: Janez Koncilija

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Odg: Tekmovanje v spajanju sesalnega voda

Objava Gost » 28. marec 2012, 7:05

Ssuper so ble vse tekme in ekipe. Še enkrat čestitke vsem. Mene osebno so presenetile članice B iz Hajdoš ! Kapo dol!
Gost

Objava orjak » 28. marec 2012, 15:22

pozdrav

js mam pa eno vprašanje za vodarje 1. zanima me ko začnete vezat a karabin že prej odprete z roko preden udarte po obročku ali udarite kr z zaprtim da se sam odpre in skoči v obroček

hvala
orjak

Objave: 2
Registriran: 20. september 2011, 9:33

Re: Tekmovanje v spajanju sesalnega voda

Objava abc » 28. marec 2012, 17:49

Nekateri naštimajo listek v karabin sam ne vem, če je to dovoljeno ali ne ;)
abc

Objave: 5
Registriran: 12. januar 2011, 21:21

Objava tomi » 28. marec 2012, 21:12

Polfinale članov: PGD Zalog pri Cerkljah - PGD Tinje

http://www.youtube.com/watch?v=wYi1_w30sCM
tomi

Objave: 50
Registriran: 8. julij 2005, 22:49

Objava mirank » 28. marec 2012, 21:52

neverjetni časi se delajo... posebej pa čestitke Tinčanom za neverjeten zmagovalni niz =D> ...ne morem pa tudi mimo Majšperka, ker dekleta počasi že članom konkurirajo =D>

...me pa zanima, če se bo ta hitrost ekip prenesla tudi na poletni del, ker s temi sesalnimi izpod 15 sekund se lahko celo vajo naredi pod 29 sekundah, seveda če bodo napadalci zmogli :? ... ...letos bi lahko v ligi vidli kakšen čas pod 30 sekundami 8) ...

zdej pa konc dvoran in zatohlega zraka, gremo ven na frišn zrak :lol:
Uporabnikova podoba
mirank

Objave: 227
Registriran: 25. junij 2007, 21:16

Objava tomi » 28. marec 2012, 21:56

http://www.youtube.com/watch?v=zjJoGO5nZvw

mali finale članov:PGD Zalog pri Cerkljah - PGD Kebelj 2

in na koncu še posladek: članice PGD Majšperk: čas vaje 17:16 vaja za v učbenike! Čestitke!
http://www.youtube.com/watch?v=C63ZNqPTUio
tomi

Objave: 50
Registriran: 8. julij 2005, 22:49

Objava man260 » 4. april 2012, 18:07

Rad bi pohvalil člane PGD Bevke, ki so 31.3.2012 pripravili odlično tekmovanje v SSV za GZ Vrhnika. Mi smo bili povabljeni kot gostje.

Obenem me pa zanima, če katero društvo v osrednji in zahodni Sloveniji prireja v bližnji prihodnosti kakšno tekmovanje v SSV???
man260

Objave: 132
Registriran: 10. avgust 2007, 12:46

Objava jou » 5. april 2012, 18:28

kakor je meni znano bo treba na tekme sesalnega voda počakat do januarja, ker se sedaj začenja zunanja sezona:)
jou

Objava man260 » 6. april 2012, 17:10

Sem bil malo premalo natančen. Ne mislim na večkratna tekmovanja (več tekem za pokal) ampak samo taka za eno tekmo oz. enodnevno tekmovanje.

Pa še eno vprašanje imam.
Ali ima kdo računalniško štoparico (računalnički program) za SSV in ostala tekmovanja po kakšni ugodni ceni ali po dogovoru?
man260

Objave: 132
Registriran: 10. avgust 2007, 12:46

Objava jež » 7. april 2012, 13:23

Tekmovanj v spajanju sesalnega voda je za letos konec zadja tekma je bila v Horjulu ( PGD Žažar) počasi pa se pričenja poletno obdobje tekmovanj v trodelnem napadu na prostem(tadovga vaja :D ),
tega je sicer veliko več razna lokalna tekmovanja do tekmovanj za pokal GZS po celi Sloveniji.
Vec ali manj so vsi podatki in razpisi za tekmovanja objavljeni na forumu gasilci.org

Očitno ste društvo iz Savodna novi na tem področju, enkrat je treba začet =D> l.p.
jež

Objava SašoK » 2. januar 2013, 13:12

Torej... 19.01.2013 SSV v Staršah :?:
Z gasilskim pozdravom: Na pomoč!
Uporabnikova podoba
SašoK

Objave: 82
Registriran: 3. april 2006, 19:06
GE: Bistrica ob Dravi

Objava Mentor » 3. januar 2013, 0:40

Kolikor je meni znano, se bo vse skupaj ponovno začelo 19. januarja v Staršah... Pa da vidimo kako pridni smo bili v kvalifikacijski sezoni. :)
Mentor

Objava SašoK » 7. januar 2013, 23:36

Mi lahko prosim kdo razloži, zakaj bo na isti dan zelo podobno tekmovanje? HSSV oz. SSV? Ali je tu na vidiku kakšna sprememba v poimenovanju? Če sem prav razbral, je to eno in isto, le naziv je "malo" drugačen. Torej... je pod GZS? Ni? Ne vem :)

Kopiram:
PGD Kotredež ORGANIZIRA

2. meddruštveno tekmovanje članov in članic v hitrostnem spajanju sesalnega voda (2. HSSV),

ki bo v soboto, 19. januarja 2013, s pričetkom ob 13. uri, v ogrevanem šotoru na začetku zaselka Kotredež, Zagorje ob Savi.

Tekmovalna disciplina je opisana v knjižici »Pravila gasilskih in gasilskošportnih
tekmovalnih disciplin, GZS, 2011« na strani 214.
Tekmovanje bo izvedeno na eni tekmovalni progi.

Tekmuje se na lastno odgovornost.
Dodatne točke na leta se ne štejejo!
Za vsako tekmovalno enoto tekmuje 6 članov: D, St, V1, V2, C1 in C2.
Razglasitev rezultatov bo pol ure po tekmovanju.

Zaradi lažje organizacije tekmovanja naprošamo tekmovalne enote, da do ponedeljka,
14. januarja 2013, pošljejo informativne prijave na naslov lavrihlavrih@gmail.com.

Pokažite svoje spretnosti in se preizkusite v hitrostnem spajanju sesalnega voda.

Po tekmovanju bo družabno srečanje za vse tekmovalce, gasilce, spremljevalce in ostale.

Stroške izvedbe tekmovanja krije organizator, to je PGD Kotredež, stroške tekmovalnih enot pa pošiljatelj enote.

Za dodatna vprašanja in pojasnila smo na voljo na lavrihlavrih@gmail.com
Z gasilskim pozdravom: Na pomoč!
Uporabnikova podoba
SašoK

Objave: 82
Registriran: 3. april 2006, 19:06
GE: Bistrica ob Dravi

Re: Tekmovanje v spajanju sesalnega voda

Objava linkotite » 8. januar 2013, 0:40

Pač dve društvi organizirata tekmovanje isti dan. Gre pa za isti način tekmovanja.

lp
Uporabnikova podoba
linkotite

Objave: 114
Registriran: 29. marec 2010, 21:28

Objava Mentor » 8. januar 2013, 1:23

SašoK... Kdorkoli lahko organizira meddruštveno tekmovanje in lahko je takšnih tekmovanj v enem dnevu več, na različnih koncih (tako kot je to v navadi čez leto). Organizator je tisti,ki zagotavlja opremo, sodnike itd. Pokalno tekmovanje v sklopu GZS pa je vedno samo eno na dan in nikjer ne piše, da v Kotredežu. Že res da še uradnega razpisa s strani GZS ni bilo, a POKALNO (in tudi meddruštveno) tekmovanje v sklopu GZS, se bo zgodilo 19.1. v Staršah.
Mentor

NazajNaprej

Nazaj na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost