Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Zaščitne rokavice

Slike gasilskih vozil
Gasilska vozila in zaščitna ter reševalna oprema

Moderator: Janez Tratnik

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.

Objava Gost » 29. november 2002, 18:28

Ja kdo se pa krega ???

Samo izpostavil si, da ima Rosenbauer vse zahtevane standarde in certifikate, pa sem te malo dopolnil, da ne samo Rosenbauer.

V drugem delu, ali pred odgovorom piše gost, Milek ali Bučko, ne igra nobene vloge!!!
Gost

Objava Milek » 30. november 2002, 9:27

Nobeden se ne krega, gospod BUČKO :wink:
Uporabnikova podoba
Milek

Objave: 491
Registriran: 21. oktober 2002, 23:42

Objava Firechief » 30. november 2002, 9:53

Nehajmo se kregat okrog rokavic podjetja Grad. Rokavice imajo EN teste in kot sem že v prejšnjem sestavku povedal so zelo varne in praktične. Glede tekmovanja poklicnih gasilcev - Milek pa samo to; tudi jaz sem tekmoval in uporabljal te rokavice. Kolikor se mi zdi sploh nismo pregledovali rokavic ampak je bil povdarek bolj na dihalne aparatih!
Firechief

Objave: 59
Registriran: 16. oktober 2002, 14:43

Objava Milek » 30. november 2002, 10:00

Firechief 8)

Pred prvim štartom je gospod Ložnar v šotoru pregledoval rokavice :!: In seveda tudi IDA.

LP
Uporabnikova podoba
Milek

Objave: 491
Registriran: 21. oktober 2002, 23:42

Objava mihael » 2. december 2002, 15:05

Milek je napisal:
Zelo pomembno je, da ima gasilec roke ustrezno zaščitene in to z rokavicami, ki si res zaslužijo naziv "gasilske rokavice" Na intervencijah opažam, da veliko gasilcev rokavic sploh ne uporablja, če pa, so pa to rokavice, ki niso ustrezne za gasilsko delo.

Rokavice so res zelo pomembne(tako kot čelada in druga zaščitna oprema), ni pa vedno nujno, da so to gasilske rokavice, saj je včasih potrebno natakniti tudi medicinske (sanitetne) - odvisno od situacije
Je pa tudi res, da ta stari mislijo, da jih sploh ne rabijo - ko je pa enkrat ob prst je že prepozno. :cry:
Rokavice so sestavni del zaščitne opreme, stvar je samo v ceni in kvaliteti!
Z gasilskim pozdravom: NA POMOČ!
Uporabnikova podoba
mihael

Objave: 304
Registriran: 30. november 2002, 13:07

Nazaj

Nazaj na Vozila in oprema

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov