Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Dogovor o nabavi večje opreme

Slike gasilskih vozil
Gasilska vozila in zaščitna ter reševalna oprema

Moderator: Janez Tratnik

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.

Objava Matej B. » 5. oktober 2002, 2:39

metod!
Tudi v našem društvu je že stekel pogovor o nabavi podkap. Ta dogovor o skupni nabavi opreme (podkap v našem primeru) bom predlagal poveljniku in predsedniku. Glede na potrebe bi naročili od 3-5 podkap. Seveda je odvisna tudi cena in kvaliteta. Prosil bi te da navedeš ceno za posamezno podkapo in dobavne pogoje. Glede cene te prosim če me lahko kontaktiraš na GSM 041/985-946 (pošlješ SMS ali pokličeš) oz. objaviš na forumu al pa po mailu. (v soboto dopoldne če je možno)
Uporabnikova podoba
Matej B.

Objave: 1138
Registriran: 30. julij 2002, 23:39
GE: Tržec

nove baterije za postaje

Objava pouzek » 14. november 2002, 21:30

Spoštovano gasilsko občestvo,
udeležil sem se sejma Electronica v Muenchnu, kjer sem našel (tudi)proizvajalca baterijskih akumulatorjev za postaje Motorola GP300 in GP900 :lol: . Seveda sem poprosil za ponudbo. Nam najbližji "dealer" je v Muenchnu.
Recimo, da je to poskus nabave baterijskih akumulatorjev po nižjih cenah. Zato me zanima, koliko bi bilo interesentov za nakup baterij, če bi bila cena ugodna. :?:
Po lastnih izkušnjah se baterija menja na 2-3 leta.
Trenutna cena baterije se pri nas giblje okoli 13.000,00 SIT.

NA POMOČ!!!
Uporabnikova podoba
pouzek

Objave: 86
Registriran: 9. september 2002, 18:01

Objava Jaka » 15. november 2002, 14:39

Mi smo interesenti za dve bateriji za GP 900. Podatki sledijo, če bo več interesentov.
Kako pa je z uvoznikom? Ali se boš ti dogovarjal za skupnega :lol: , ali pa se bo trudil vsak sam :?:
Uporabnikova podoba
Jaka

Objave: 830
Registriran: 13. julij 2002, 23:14

Objava pouzek » 15. november 2002, 14:52

Da se zadeva splača, je seveda smiselen skupinski nakup. Kdo pa bi bil izvajalec nakupa bi se pa morali malo posvetovati. O uvozu blaga imam bolj malo pojma, čeprav smo že uvažali obleke za društvo. :?: Ali kdo pozna kakšne so morebitne omejitve oz. ovire pri uvažanju večje količine blaga za društva? :?:

Drugače pa posredujemo naslov dobavitelja recimo Mezanu... :lol:

NA POMOČ!!!
Uporabnikova podoba
pouzek

Objava mezan » 15. november 2002, 19:24

Zdravo!

Glede uvoza za pravne in fizične osebe ni omejitev, razen pri nabavi medicinski izdelkov, orožja in opreme za policijo ( neprebojni jopiči, pendreki, obrambni spreji, lisice, ... ), tudi gasilni aparati so v tem območju.

Če boste pa sami uvažali, morate imeti špediterja, firmo, ki bo izvedla uvoz, prav tako mora biti zelo točna izpisana faktura ( račun ) z točno določeno izjavo, drugače boste plačali carino ( to je za UE, za vse ostale države pa je obvezno zraven še carina ), lahko tudi do 25% vrednosti blaga in pred prevzemom, je prav tako treba plačati 20% DDV. Če je vse uredu in OK, vas poleg nabave baterij stane minimalno za težo do 5 kg še cca 25.000,00 sit + DDV. Stroški prenosa denarja v tujino ( to pobere banka ) pa znaša še cca 5.000,00 sit.

Če pa želite, vam za informacijo o naslovu to opravim brezplačno, seveda naročila po ZP.

mezan
Uporabnikova podoba
mezan

Objave: 178
Registriran: 9. avgust 2002, 12:00

Objava pouzek » 15. november 2002, 19:44

Odlično. :lol: Mezan hvala za informacije in ker se že ravno ponujaš :wink: ti bom sporočil novice takoj, ko kaj novega izvem. Do takrat smo na vezi. :lol:

NA POMOČ!!!
Uporabnikova podoba
pouzek

Re: Hidraulicno orodje

Objava Gost » 25. november 2002, 16:42

PGD STV je napisal:Gasilci!
:!: V naslednjem mesecu bomo dokupovali hidraulicno orodje - cilindri, nastavki, podloge, škarje ...
:!: Ce so kaksni posebni dodatni interesi za wskupinski nakup, se lahko dogovorimo. Kje pa se bo vrsil nakup je odvisno od ugodne ponudbe. Zaenkrat so v igri: STAMI, WEBO, Gasilska oprema.

NA POMOC!!!
Gost

Nazaj

Nazaj na Vozila in oprema

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov