Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

MESEC POŽARNE VARNOSTI IN MLADINA

Moderator: mailo

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

MESEC POŽARNE VARNOSTI IN MLADINA

Objava OperativeC_19 » 4. november 2007, 23:00

Vidim, da ni nič v tem "oddelku" napisnega, kaj ste kaj počeli v mesecu oktobru z mladino, oz. kako ste se izobraževali. Nekateri vidim da ste bili v Novi Gorici... Tudi jaz sem bil tam, ker smo imeli strokovno ekskurzijo, nažalost pionirji niso bili zraven.
Sem pa na otroškem kotičku v enem izmed šotorov nabral veliko materiala za "tamale". Od zgibank, kresničk, PC igric, obeskov za ključe, igric...

Tako smo se prejšnjo nedeljo dobili na prvem "izobraževanju". Igrali smo se igrico "KO SE ZEMLJA ZATRESE".Hudo poučna stvar, ki sem jo dobil v Novi Gorici. Tisti, ki poznate zadevo se verjetno strinjate da je huda stvar.
Za glavno nagrado je bilo poskrbljeno (denar smo dobili lani, ko smo na licitaciji slike, ki smo jo sami naredili, dobili 35.000 sit - prodali smo jo na zadnji vaji).Tako so bili otroci hudo motivirani, saj jih je zanimalo tudi kakšna je glavna nagrada. Drugi sklop pridobivanja znanja je bilo danes, ko smo se s pomočjo zgodbice JEŽEK SNEŽEK IN POŽAR učili,kako ravnavo v primeru požara. Tudi danes seveda glavna nagrada ni izostala. Tretji (zadnji sklop) pa bom naredil v nedeljo, ko se bomo učili še o evakuaciji. Potem pa bo po kakšnem dvotedenskem premoru sledil še izlet v celje v kino (za zasluženo pridnost na vajah:)).

Res so tele zgibanke in druge stvari od GZS prišle izredno prav in tudi drugim mentorjem priporočam, da si jih pridobite, če jih še nimate (imam pa tudi jaz nekaj"viška" tega materiala).

LP, SANDI
Druži nas skupno načelo, da ne bi kaj zagorelo...
Uporabnikova podoba
OperativeC_19

Objave: 76
Registriran: 9. januar 2006, 12:32

Re: MESEC POŽARNE VARNOSTI IN MLADINA

Objava M-Coki » 6. november 2007, 0:07

Vemo, da je izobraževanje mladih izrednega pomena, zato so vsakršna prizadevanja na tem področju pomembna in zelo dobrodošla. Pohvalno, da se mlade, bodisi skozi igro ali na kakšen drug način motivira za delo tudi v gasilski sferi...
Vsi vemo, da na mladih svet stoji! :wink:

OperativeC_19 je napisal:Res so tele zgibanke in druge stvari od GZS prišle izredno prav in tudi drugim mentorjem priporočam, da si jih pridobite, če jih še nimate (imam pa tudi jaz nekaj"viška" tega materiala).

Jaz bi se priporočal za nekaj tega predstavitvenega materiala - se zmeniva po ZS. :wink:
FIREFIGHTERS we are reversing new side!
Slika
Slika Slika
Uporabnikova podoba
M-Coki

Objave: 987
Registriran: 4. januar 2007, 20:02

Objava OperativeC_19 » 9. november 2007, 14:51

Uf, glede na število odgovorov vidim, da ste zelo pridno delali z mladino, ali pa ste vsi delali, pa nobeden nič ne napiše, oz. še vedno tok zagrizeno delate, da nimate časa?:):)

LP, SANDI
Druži nas skupno načelo, da ne bi kaj zagorelo...
Uporabnikova podoba
OperativeC_19

Objave: 76
Registriran: 9. januar 2006, 12:32

Objava MarkoŠ » 25. november 2007, 10:51

Gasilci in otroci v vrtcu Boh. bistrica.
Več tukaj :arrow:

http://www2.arnes.si/~vvzkrbohinj/sk_racke.htm
MarkoŠ

Objave: 1355
Registriran: 9. april 2005, 16:55

Objava M-Coki » 25. november 2007, 11:07

MarkoŠ je napisal:Gasilci in otroci v vrtcu Boh. bistrica.

Tale bo prava: http://www2.arnes.si/~vvzkrbohinj/sk_racke.htm :wink:
FIREFIGHTERS we are reversing new side!
Slika
Slika Slika
Uporabnikova podoba
M-Coki

Objave: 987
Registriran: 4. januar 2007, 20:02

Objava BAČO » 25. november 2007, 11:09

MarkoŠ je napisal:Gasilci in otroci v vrtcu Boh. bistrica.

Mogoče tukaj :arrow: http://www2.arnes.si/~vvzkrbohinj/sk_racke.htm

LP BAČO :wink:
Urban ROMIH
PGD Dol pri Hrastniku
NA POMOČ !!!
Uporabnikova podoba
BAČO
moderator
moderator

Objave: 2115
Registriran: 5. maj 2005, 12:19