Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Občni zbor gasilske mladine

Moderator: mailo

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objava Oskar » 17. marec 2006, 22:55

Tudi mi smo v Malečniku danes zasedali. Zbor mladih je zelo dobro uspel. Najbolj se je trudil J�ek , Jernej, Andeja in vsi ostali člani. Zbor je bil razdeljen na dva dela. O prevm delu, poročilih , priznanjih itd..bo Jernejček napisal kaj več za drugi del sem bil zadolžen jaz in gasilec Dejan je posnel nekaj fotk.
Na prvi sem mladim in njihovim staršem razložil pravila kviza, na drugi fotki se finalista botita za vsako točko. Fotko bi lahko imenovali "to je pokvarjeno" saj je tekmovalec na levi za delček sekunde zamudil. Na tretji pa predsednik podeljuje nagrade najboljšim na kvizu.

Starši in otroci so bili navdušeni. =D>
Priloge
zbor mladih 1.jpg
zbor mladih 2.jpg
zbor maldih.jpg
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Objava M-Coki » 30. december 2007, 23:58

Pa da še jaz zadevo malo pokomentiram (šele zdaj sem našel članek :oops:)...

1. zbor mladih PGD Malečnik je bila gotovo pedagoška in strokovno utemeljena odločitev vodstva društva ter mentorjev, da se mladim omogoči samostojnost in potrdi njihovo pomembnost v širši skupnosti. Na ta način je bila mladim članom dana možnost, da aktivno sodelujemo v organih zbora in veliko lažje izpostavljamo svoje morebitne probleme, predvsem pa uresničujemo želje in hotenja v prihodnje...

Proti koncu je za sprostitev oz. vedrejši del srečanja kot že velikokrat poskrbel Oki. Z izvirno in domiselno pripravljenim kvizom je pritegnil veliko zanimanje mladih, pa tudi gostje, starši in drugi niso ostali ravnodušni. Ne samo tokrat, še ob mnogih drugih priložnostih, Oki poskrbi za tekmovalni duh mladih in tudi manj mladih gasilcev! =D>

Zanima pa me, kako so sedaj (ko ste vpeljali to prakso tudi v vaših PGD-jih) zadovoljni mladi? - podpirajo to idejo o samostojnem občnem zboru mladih, ali ne? Kakšni so odzivi?
FIREFIGHTERS we are reversing new side!
Slika
Slika Slika
Uporabnikova podoba
M-Coki

Objave: 987
Registriran: 4. januar 2007, 20:02

Odg: Občni zbor gasilske mladine

Objava M*A*T*E*J*A » 7. januar 2008, 8:42

No pa bodimo natančni :oops: ...mladinski občni zbor se pravilno imenuje ZBOR MLADIH...če sem prav poučena :wink:

Lepo bodite!
Uporabnikova podoba
M*A*T*E*J*A

Objave: 86
Registriran: 19. december 2005, 12:01

Objava _strojnik_ » 7. januar 2008, 17:03

JA M*A*T*E*J*A imaš prav! Vseno kot vem morajo biti prissotni višji organi društva!

LP
SLOVENSKO JE BITI GASILEC !!!
Uporabnikova podoba
_strojnik_

Objave: 421
Registriran: 4. marec 2007, 21:17

Objava M-Coki » 10. januar 2008, 22:34

M*A*T*E*J*A je napisal:mladinski občni zbor se pravilno imenuje ZBOR MLADIH...če sem prav poučena :wink:

Se strinjam, da bodimo natančni in imaš prav glede poimenovanja (saj sem v začetku napisal ''1. zbor mladih PGD...''). :D
Na koncu sem pa 'rekel še po starem' - občni zbor mladih oz. mladinski občni zbor... :roll:
Slika
Slika Slika
Uporabnikova podoba
M-Coki

Objava M*A*T*E*J*A » 11. januar 2008, 8:30

M-Coky;

se zgodi tudi najboljšim, saj veš; kdor dela ta greši :lol: :wink:

Lepo bodite!
Uporabnikova podoba
M*A*T*E*J*A

Objava M-Coki » 11. januar 2008, 22:19

M*A*T*E*J*A je napisal:M-Coky; se zgodi tudi najboljšim, saj veš; kdor dela ta greši :lol: :wink:

Se strinjam, popolnoma! :) In kako ste zadovoljni oz. kakšni so odzivi ob uveljavitvi ločenega zbora mladih in občnega zbora za člane PGD-a? Od kdaj prakticirate to na Dolenjskem in kakšne prednosti vidite v tem? :D
Slika
Slika Slika
Uporabnikova podoba
M-Coki

Objava M*A*T*E*J*A » 14. januar 2008, 13:06

V našem društvu to prakticiramo že sedmo leto, od ustanovitve mladinske komisije PGD - ja. Zbora se poleg otrok udeležijo še predsednik, tajnik, poveljnik, mentorji ter predsednik mladinske komisije, iz GZ pa se ga udeleži delegat MK GZ.

Za otroke je tak način bolj zanimiv kot pa poslušnje "dolgočasnih litanij" na občnem zboru članov :roll: :wink: Prav veseli so ko lahko na koncu pohvalijo, pograjajo, pokomentirajo in celo kaj dodajo...in seveda z užitkom pojedo pico in so vsi veseli da jim ni potrebno "malčkati" kranjskih klobas :lol:

Torej pozitivni odzivi. Bomo kar tako nadaljevali....

Lepo bodite!
Uporabnikova podoba
M*A*T*E*J*A

Objava PeroG » 18. februar 2008, 23:50

Ne vem ali sem zgrešil temo ali pa še nihče ni nič napisal o zelo uspešnem zboru mladine v PGD Rače? V petek 15.02. sem skupaj s tremi mladinci iz našega društva, bil prisoten na 2. zboru mladine. Bil sem pozitivno presenečen nad tako dobro organiziranem vodenju zbora. Andy, kri ni voda! Skratka vredno posnemanja. Račke in Račaki, le tako naprej!!!
Hitrosti dajemo ime!
PeroG

Objave: 54
Registriran: 27. junij 2005, 10:44

Nazaj

Nazaj na Mladina

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 0 gostov