Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Soglasja h kandidaturam

Vse v zvezi z volitvami in kongresom v letu 2008

Moderator: Drago

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj.

Objave gostov niso dovoljene.

Odg: Soglasja h kandidaturam

Objava uros11 » 24. februar 2008, 21:01

markf je napisal:1. Pregled evidentiranih kandidatov za predsednika in poveljnika Gasilske zveze Slovenije

Na podlagi razpisa za zbiranje predlogov za predsednika in poveljnika Gasilske zveze Slovenije je do roka, to je do ponedeljka 18. februarja do 14.00 ure, prispelo 38 odgovorov gasilskih zvez s predlogi za predsednika in 34 odgovorov gasilskih zvez s predlogi za poveljnika Gasilske zveze Slovenije.
Na podlagi odgovorov so evidentirani naslednji kandidati:

Mene predvsem zanima katera gasilska zveza je dala soglasje za katerega kandidata?
Za pamet pravijo, da je edina stvar, ki je pravično razdeljena na svetu! Vsak zase pravi, da jo imama največ na svetu!

Lep pozdrav Uros
Uporabnikova podoba
uros11

Objave: 409
Registriran: 17. junij 2006, 10:03

Objava fenix4 » 24. februar 2008, 21:37

ja, žal je res, da nisem za omenjenega kandidata, o razlogih pa rajši nebi, da nebi spet kdo s kakšnimi odvetniki tle gor strašil!
Uporabnikova podoba
fenix4

Objave: 98
Registriran: 16. april 2005, 11:11

Objava M-Coki » 25. marec 2008, 22:30

Pri nas so se odločili, da bodo podprli tistega kandidata, ki ga bodo podrpla tudi ostala PGD v GZ Mb; tako je več možnosti, da bo kandidat izbran. Kakšen/ne kriterij/e bodo (so) izbrali pri izbiri le-tega, pa ne vem... #-o
FIREFIGHTERS we are reversing new side!
Slika
Slika Slika
Uporabnikova podoba
M-Coki

Objave: 987
Registriran: 4. januar 2007, 20:02

Objava fenix4 » 25. marec 2008, 23:45

in spet bo prišel v veljavo čredni nagon #-o
Uporabnikova podoba
fenix4

Objave: 98
Registriran: 16. april 2005, 11:11

Objava Tona » 26. marec 2008, 8:27

Temu se lahko reče čredni nagon . Lahko pa to tudi pogledamo tako : 50 % bo takšnih , ki bodo glasovali proti spremembam ker jim je bilo dosedaj fajn . 30 % jih bo glasovalo za tistega ki jim bo več obljubil , ali pa po sistemu - jaz glas tebi , ti pa meni , ni važno kdo je na vrhu samo da je naš not . Ostane jih še 20 % ki pa ne bodo uspeli doseči nekih velikih sprememb . Upam da se motim , samo vem kaj se dogaja in kaj se bo dogajalo . Čredni nagon - ne , to je nekaj drugega .
Največja tema v življenju je nevednost in žal tudi neumnost .
Uporabnikova podoba
Tona

Objave: 1229
Registriran: 25. junij 2004, 10:02

Objava df1 » 26. marec 2008, 19:23

Tona nisi daleč od resnice! Žal.
Papir vse prenese, zlasti toaletni!
df1

Objave: 22
Registriran: 8. maj 2006, 21:36

Objava Rok Ušen » 27. marec 2008, 17:30

Je pa lepo, da prizna. Samo škoda, ker se to dogaja. Ne vem kako to, ampak pri slovenčkih je vse premalo prepričanja, da šteje vsak glas.
Rok Ušen, GČ I. st.
Rok Ušen

Objave: 758
Registriran: 17. marec 2006, 11:58
GE: Savinjska

Objava M-Coki » 29. marec 2008, 9:50

... pa ne misliti, da se to ne dogaja drugod!? Nekateri se pač zadovoljijo s tem, kar mislijo drugi oz. večina - žal, tako je! #-o Da se bo pa tole kdaj spremenilo, pa lahko le: [-o<
FIREFIGHTERS we are reversing new side!
Slika
Slika Slika
Uporabnikova podoba
M-Coki

Objave: 987
Registriran: 4. januar 2007, 20:02

Objava FONTANA » 5. april 2008, 20:10

Glede soglasij GZ za predsednika in poveljnika se nam ne obetajo drastične spremembe kakršnih si želimo na tem forumu! kaj se bo izcimilo iz tega je sedaj vprašanje! še vesno sem mnenja da bi morala na oblast če se tako izrazim prit Muhič In Podobnik , če hočemo v gasilstvu dočakat spremembe v tem mandatnem obdobju.
RAZLIKA JE S KJE SI DOMA
FONTANA

Objave: 130
Registriran: 14. december 2006, 11:42

Objava Brko » 13. april 2008, 17:14

Naša gz je za spremembe, toda kar sem videl na zadnjem plenomu, močno dvomim, da se bo kaj obrnilo. Predstavniki gz sov večini še starejši ti pa so tiho in verjamejo samo tistim ,ki lepo govorijo.Ker sem javno podprl Drkote in Podobnika mi je še regijski pri pogovoru povdaril tvoj kandidat. Ja morda bom obžaloval toda to bom povedal čez pet let. Na ša gz je bila soglasna pri tej odločitvi jaz pa jim zaupam. L:P. =D>
Uporabnikova podoba
Brko

Objave: 324
Registriran: 22. oktober 2004, 21:35

Nazaj

Nazaj na Volitve in kongres 2008

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Google [Bot] in 1 gost