Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Ko eksplodira svinjska polovica !?

Moderatorji: Oskar, BAČO, Gregor K.

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.

Ko eksplodira svinjska polovica !?

Objava Oskar » 6. september 2013, 10:39

Poslušam po radio, da je cesta med Slovensko bistrico in Konjicami zaprta, gori avto, nevarnost eksplozije !
Pa saj to ni res, si rečem ko doma ugotovim, da je gorel tovor s svinjskimi polovicami. kdo daje takšne informacije medijem ???
Ali sem morda prešvical kak požar včeraj s plinskimi jeklenkami ? :D [-X #-o
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Odg: Ko eksplodira svinjska polovica !?

Objava mundat » 6. september 2013, 14:24

jaz sem včeraj stal v koloni, kakih 200 metrov pred gorečim tovornjakom ( me že blo strah da bom košarko zamudil :? )
Po radiju je res bilo povedano, da je možnost eksplozije. Sicer sam osebno nisem mogo videt tovornjaka ki je gorel...si pa človek razmišlja...hmmm...kaj pa če cisterna gori? Ka nede ki res eksplozije...upam, da v tem primeru bodo gasilci na varnem...in same take ti grejo po glavi!
Pol pa se mimo pelam...in glej ga zlomka...zelhano :D

Je pa bil spet malo problem z razvrščanjem...dejansko se vozila niso prav razvrstila...čeprav se je na daleč vidlo, da nekaj na veliko gori...
razvrščat so se komaj začela pravilno ko je mimo se prebijal GVC 24/50 ( mislim da Konjiški )...in ko je bil mimo so se spet vsi nazaj postavli normalno na sredino pasov...BUTLI!!! pol pa še uleti policija in spet jovo na novo se umikajo...
PGD Gornja Radgona IV. kategorija
Gasilska enota širšega pomena
predsednik društva
Uporabnikova podoba
mundat

Objave: 812
Registriran: 29. september 2008, 9:46
GE: Gornja Radgona

Objava Oskar » 6. september 2013, 18:45

Dajmo enkrat reči bobu bob in s skupnimi močmi najti tistega ki je novinarjem javil da obstaja nevarnost eksplozije ? tega si sami niso izmislili ?!
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Objava za eksplozijo » 6. september 2013, 19:10

Mogoče pa glede eksplozije ni bilo mišljeno za sam tovor(svinjske polovice) ampak za samo polprikolico. Kajti prevažali so v hladilniku- frigo polprikolica, katera ima lastni agregat za hlajenje tovornega prostora in da ta agregat sploh deluje ter hladi tovor ima polprikolica tudi lastni rezervoar goriva-nafte. Mogoče so mislil, da bi bil to možnost eksplozije ali pa tudi, da bi eksplodiralo vseh 6 pnevmatik. Lahko je sam voznik govoril okoli eksplozije.
za eksplozijo

Objava Pero » 6. september 2013, 23:37

Slika

No tud danes je bla prometna na AC pred Sl.Bisterco. Razvrščanje katastrofa. Sem se pravilno razvrstil skrajno desno na vozni pas, pa mi je stari čičo z mercedezom hupal, ker sem ga oviral ko se je po odstavnem pasu pripelajl več kot 50km/h mimo mene...
Tovornajki pa standard:
Slika
Don't raise your voice, Improve your argument!
Uporabnikova podoba
Pero

Objave: 1091
Registriran: 17. april 2006, 17:34

Objava scorpz » 9. september 2013, 16:00

Da obstaja nevarnost eksplozije mislim, da je nekdo mogoče celo na ReCO javil in mogoče potem tudi enaka oseba klical na medije z enako informacijo…sam sem bil na kraju ampak prvi so prispeli PGD Slov. Bistrica in mi je znano, da so dobili različne informacije iz ReCO (kar ene 2-3 variante).
Ne igraj se z ognjem,
če nočeš, da se on igra s teboj.
Uporabnikova podoba
scorpz

Objave: 56
Registriran: 18. april 2006, 1:49
GE: Slovenske Konjice

Nazaj na Gašenje

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Bing [Bot] in 1 gost