Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Aplikacija SPIN

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Odg: Aplikacija SPIN

Objava rfireman » 29. maj 2019, 18:32

Nekateri ste res hudo pametni tule,pojma nimate kaj pisete. Lenoba zaposlenih? Dal bi ti js lenobo... Saj ni cudno da je ta forum sel v tri krasne :banging:
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Uporabnikova podoba
rfireman

Objave: 1796
Registriran: 2. julij 2007, 20:03

Objava polo98 » 29. maj 2019, 20:02

rfireman je napisal:Dal bi ti js lenobo... Saj ni cudno da je ta forum sel v tri krasne :banging:

Lenoba ti je, če uporabljaš FB. Sam imaš link do tega sranja v profilu.
polo98

Objave: 497
Registriran: 16. oktober 2005, 17:02

Objava Saso11 » 29. maj 2019, 22:30

polo98 je napisal:
rfireman je napisal:Dal bi ti js lenobo... Saj ni cudno da je ta forum sel v tri krasne :banging:

Vsi, ki ta sistem uporabljamo, vemo zakaj je, česa je zmožen in kje ima pač napake. Če si kdaj imel kakšno uro računalništva tudi veš zakaj takšne spremembe. Ker pa pač ni za tvojo rit je najboljše ukinit. Zanimivo mi je da se o nekaterih stvareh, govorim na splošno, ne pozanimaš in bluziš. Pa ne biti jezen ni dobro za živce, vsaj tako pravijo. :wink:
Saso11

Objave: 17
Registriran: 2. februar 2014, 14:34

Objava Saso11 » 29. maj 2019, 22:32

polo98 je napisal:

Polo98
Vsi, ki ta sistem uporabljamo, vemo zakaj je, česa je zmožen in kje ima pač napake. Če si kdaj imel kakšno uro računalništva tudi veš zakaj takšne spremembe. Ker pa pač ni za tvojo rit je najboljše ukinit. Zanimivo mi je da se o nekaterih stvareh, govorim na splošno, ne pozanimaš in bluziš. Pa ne biti jezen ni dobro za živce, vsaj tako pravijo. :wink:
Saso11

Objava polo98 » 29. maj 2019, 22:44

Škoda, da se ne srečamo v živo in, da vidite moje bluzenje, če sem res tako napačen z znanjem, ki ga delim z vami.
L.p
polo98

Re: Aplikacija SPIN

Objava Saso11 » 30. maj 2019, 12:12

Lej ne me narobe razumeti, se ne spravljam nate, ampak me nekaj zanima. Kakšno znanje? Da je sranje in za ukinit, žal ne vidim argumentiranega odgovora o plemenitega z znanjem. Pa, da ne bo pomote. Nič nimam s SPINom, sem samo njegov uporabnik. Vem, da imajo z njim težave, vem tudi, da so ga dali prehitro ven in, da so težave v regijskih centrih. Ampak je potem to za ukinit ali pač dat predloge in sistem dopolnit. Problem je ker v Sloveniji komunicirate nekateri samo še na takem principu. Vse je zanič sam pa ne bom dal predloga in se trudil, da bo boljše. In če si tako rasvetljen pa nam povej. Lahko si celo sodeloval pri prenovi? Toliko no, me jezi tak sistem komuniciranja, ki ne koristi nikomur. Tako govori u oštariji s kolegom. Lp.
Saso11

Objava polo98 » 30. maj 2019, 14:38

Če je to zame? Znanje? Kar me najbolj veseli je elekrtonika, računalništvo, telekomunikacije. To našteto ima še ogromno "krakov", ki jih nobeden ne pozna v nulo. Poleg tega so pa še druge stvari, ki se mi jih ne da naštevat. To je moje bluzenje.
Pa lep pozdrav.
polo98

Nazaj

Nazaj na Informatika

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 0 gostov