Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Vstopi v gorece stavbe

Moderatorji: Oskar, BAČO, Gregor K.

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.

Vstopi v gorece stavbe

Objava matjaž » 23. julij 2002, 10:40

No kar se pa vstopov v goreče stavbe tiče sem pa brez besed. :x Kakše amaterizem se še gredo nekateri dan današnji, ti je nerazumljivo. Pred dsetimi dnevi je bila v sosednji GZ intervencija (večje gospodarsko poslopje), na kateri so gasilci iz domače GZ intervenirali kar v kratkih hlačah, športnih copatah, oranžnih (dežnih) plaščih, ki se pri visoki temperaturi mehurjasto napihnejo, čelade pa so imeli na glavo kar poveznjene, nič pritrjene in pripete. GROZA! :!: Poveljnik naše GZ, ki je na im+ntervenciji sodeloval kot član svojegab PGD-ja se je zgražal, a storiti ni mogel ničesar.Za info naj omenim, da smo še prd nekaj leti bili v skupni GZ.

Matjaž

P.S.: Vem da sem malu skrenil iz teme, a se mi zdi vseeno pomembno,da pričnemo tudi PGD-jevci KONČNO študirat tudi na svoje zdravje ne samo na naj avte! Naj mi moderator oprosti odmik od prvotne teme! Predlagam da odpremo novo polemiko na to temo.
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"

Albert E.
Uporabnikova podoba
matjaž

Objave: 1074
Registriran: 19. julij 2002, 11:49