Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Vtisi z Bleda

Vse v zvezi z volitvami in kongresom v letu 2003

Objava Andrej » 26. maj 2003, 15:50

Metod, se pridružujem tvojim čestitkam. Mežan "a bomo kej vedl". Ups saj res na pikniku.

Andrej
Andrej

Objave: 499
Registriran: 27. avgust 2002, 16:44

Objava metodg » 26. maj 2003, 15:58

Ampak, za Janija se bojim, po mojem ga bodo izgnali iz Kranjske Gore... :twisted:

Metod G.
Bomo zmogli??? BOMO JA!!!! ... je rekel mojster MIHA.
Uporabnikova podoba
metodg

Objave: 893
Registriran: 12. julij 2002, 14:03
GE: PGD Brezje na Gor.

Objava Jani » 26. maj 2003, 16:06

:oops: :oops: :oops:

A sem spet eno traparijo skuhal?!!?!? :roll: :roll:

lp Jani :wink:
Uporabnikova podoba
Jani

Objave: 650
Registriran: 19. avgust 2002, 19:09

Objava Drago » 26. maj 2003, 16:08

Metod: :lol:

Pa ne samo iz Krajnske gore :lol: po moje je to bila samo proba, ker blejci se itak ne dajo in lahko pričakuješ kaj takega ( v bližnji prihodnosti ) čisto zares v garaži PGD Bled :shock: "Kuj železo dokler je vroče" in sedaj, ko je župan še pod vtisom ( in pritiskom ) kongresa je kaj takega čisto mogoče :P ( brrrrrrr....mala šala :wink: )

lp DC
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objave: 5141
Registriran: 28. avgust 2002, 20:06

Objava Milan Dubravac » 26. maj 2003, 16:39

Matej,
in kako si se počutil v moji obleki. Saj temperaturne razmere so bile pa skoraj hot fire.
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Uporabnikova podoba
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org

Objave: 1887
Registriran: 10. julij 2002, 11:54

Objava Primoz » 26. maj 2003, 16:42

Mislim, da se je kdo počutil res zelo 'hot'....mislim na kakšne iz ešalona dejavnosti....brrr :?
Uporabnikova podoba
Primoz

Objave: 1029
Registriran: 25. februar 2003, 17:08
GE: Sečovlje

Objava metodg » 26. maj 2003, 16:50

Milan, mislim da bi celotnemu ešalonu dejavnosti lahko priznali "hot fire trening"... :lol:

oz. še bolje, lahko bi imeli prednost pri "hot fire treningu" glede na to, da smo se že navadili na VROČINO in bi jo bili v kontejnerjih že vajeni... :lol:

Metod G. 8)
Bomo zmogli??? BOMO JA!!!! ... je rekel mojster MIHA.
Uporabnikova podoba
metodg

Objave: 893
Registriran: 12. julij 2002, 14:03
GE: PGD Brezje na Gor.

Objava Andrej » 26. maj 2003, 16:52

Z Metejem sva bila v kratkih hlačah med gledalci s fotoaparatom v roki. Udeleženci boste slike dobili takoj, ko mi jih bo uspelo spraviti iz fotoaparata.

Andrej
Andrej

Objave: 499
Registriran: 27. avgust 2002, 16:44

Objava Milan Dubravac » 26. maj 2003, 16:56

Metod,
glede na to kako so nekateri apartčiki prišli do činov ta tvoj predlog niti ni tako napačen. So pa padali še bolj smešni predlogi drugače. To pa prihranimo za forum piknik.
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Uporabnikova podoba
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org

Objave: 1887
Registriran: 10. julij 2002, 11:54

Piknik foruma

Objava Jure Čokl » 26. maj 2003, 17:03

Nekaj sem že ujel o pikniku, ampak vseeno me zanima, kdaj in kje naj bi bil. In ko bo, že zdaj potrjujem udeležbo ljubljanskih paparazzov na njemu! In posledično seveda fino (foto) reportažo v Ljubljanskem gasilcu!
"Čoklu kot ponavadi goflja prehiteva pamet. P.S.: Puno priča, malo radi!" Anonimni gost, 30. oktober 2005
Uporabnikova podoba
Jure Čokl
Piranja

Objave: 1733
Registriran: 1. maj 2003, 21:06
GE: Lukovica

Objava Gost » 26. maj 2003, 17:04

Izjava enega od povabljenih gostov:

Nikoli nisem bil na kakem kongresu zveze komunistov v prejšnjem režimu, sem pa na Bledu dobil občutek kako je na teh kongresih bilo!!!
Gost

Objava Drago » 26. maj 2003, 17:56

Nikoli nisem bil na kakem kongresu zveze komunistov v prejšnjem režimu, sem pa na Bledu dobil občutek kako je na teh kongresih bilo!!!

"Lepi Tone", ki je v vlogi delovnega predsednika bil ( med drugim ) tudi presojevalec in ocenjevalec vseh razprav, bi porekel, da je ta misel sicer popestrila kongres vendar ne vodi v tovariške medsebojne odnose, ker se je ne more in ne sme prepevat :twisted: :roll: ( mah, saj ni važno, važno je, da je "hacetar" postal :wink: ) čestitam ( še 1x :lol: )

lp DC
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objave: 5141
Registriran: 28. avgust 2002, 20:06

Objava Gost » 26. maj 2003, 18:20

Drago !
Hvala za čestitke. Sam nočem komentirati organizacijo kongresa, ker sem pri njej sodeloval. Seveda pa je to poleg GZS "zakrivila" cela ekipa sodelavcev iz občin Bled in Bohinj. Upam pa, da smo svoje delo korektno opravili.
Kar pa se tiče same vsebine - verjemite mi, da jo nisem imel dosti časa spremljati, pa tudi danes sem še precej utrujen zakšne globoke komentarje. Seveda pa nisem gluh in tudi pamet imam hvala bogu še v funkciji (vsaj upam).
Tisti forumovci, ki ste mi poslali slike in ste spremljali razpravo, ste verjetno kakšno svojo sliko opazili med projekcijo. Brez vaše pomoči bi imeli s projekcijo težave. Hvala vam, poimensko pa vas ne bom navedel, ker bom verjetno koga pozabil. Potem pa bo sranje.
Ja, pa še to. Tisti, ki ste z digitalci slikali delo kongresa, parado ali ostale zanimivosti vas prosim za slike. E-mail poznate (drgače pa preko ZS).
Že v naprej hvala.
Gost

Objava Jaka » 26. maj 2003, 18:23

Ups. Zgornja objava je moja. Se zgodi, da se človek pozabi prijaviti.
Uporabnikova podoba
Jaka

Objave: 830
Registriran: 13. julij 2002, 23:14

Kongresno

Objava Mateja » 26. maj 2003, 20:34

Zivjo!

No, prav vesela sem, da sem spoznala nekaj novih fajn gasilcev in moram reci, da ne glede na vse, kar se dogovarja na najvisjih nivojih, delati bo moral se vedno vsak sam. Ja, sicer pa za pojasnilo - v elementu ali ne v elemntu - jaz sem priblizno vedno taksna - razen kadar me kdo posteno razjezi :x , sicer pa Jani - kaj je bilo z mojimi stumfi - fantje, a niste vi mene v oci gledal? :lol:

Lp, Mateja
Znanost se ni začela z nami.
Uporabnikova podoba
Mateja
HazMat Team

Objave: 524
Registriran: 10. april 2003, 23:42

NazajNaprej

Nazaj na Volitve in kongres 2003

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 0 gostov